Έκθεση μοτοσυκλέτας, 18-22 Απριλίου, Κέντρο Ξιφασκίας(Δυτικό Αεροδρόμιο)

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Σύμφωνα με το δημοσίευμα , η έκθεση διεξάγεται όπως και πέρυσι με την επίσημη υποστήριξη του Συνδέσμου Εισαγωγέων και η οργάνωση έχει ανατεθεί και πάλι στην εταιρία Albatross Εvents υπό τη Γενική Διεύθυνση του κ. Κώστα Λαμάρη.
Αναμένεται η επίσημη ανακοίνωση εντός των επόμενων ημερών.
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Το δελτίο τύπου για την έκθεση μοτοσυκλέτας.
Όλες τις μέρες της έκθεσης θα υπάρχουν:

• Οργανωμένα test rides
• Flat track experience σε ειδικά κατασκευασμένη οβάλ χωμάτινη πίστα
• 16 παραστάσεις stuntriding, FMX, trial και BMX
• Σεμινάρια για ασφαλή οδήγηση από το Θανάση Χούντρα
• Chat sessions για τη συντήρηση της μοτοσυκλέτας

Ωράριο από Τετάρτη 18 έως και Κυριακή 22 Απριλίου καθημερινά από τις 14:00 έως τις 21:00 και το Σαββατοκύριακο από τις 10:00 το πρωί.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Η αλήθεια είναι πως σε σχέση με την έκθεση αυτοκινήτου οι μεγάλες εταιρείες ήταν όλες παρόντες πέρυσι στην έκθεση μοτοσυκλέτας.

Θέλω φέτος να δω δυναμικά την Benelli που έχει κάνει δυνατή είσοδο στην αγορά, μου έλειψε η MotoGuzzi πέρυσι και δυστυχώς βλέπω πως μόνο V7, V9 διαθέτει Ελλάδα και μακάρι να μπορούσαν οι μικροτεροι που ασχολούνται με το χώμα να είχαν μια έστω μικρή παρουσία (Gas Gas, beta, AJP) αλλά και πάλι η SWM όπως πέρυσι.

Και να κάτι έταιρείες όπως η BMW μην μας πρήζουν μόνο με το GS, ας βάλουν και κάνα R1200R στο περίπτερο τους και όχι μόνο 10 διαφορετικές εκδόσεις του GS, χορτάσαμε!!

Επίσης στο τομέα του αξεσουάρ, είναι κρίμα να μην έχει συμμετοχή απο τους δυνατούς του χώρου. Τζωρτζόπουλο, Γιάσσαρη, Moto Market Κλπ. Μία έκθεση της προκοπής να την έχουμε ρε γαμώτο..
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Δεν ξέρω γιατί γελάς..

-γιατί αποκλείεται να έχουμε έκθεση της προκοπής..?
-γιατί θέλουμε έκθεση της προκοπής να χαζεύουμε λίγο γιατί λεφτά δεν υπάρχουν να αγοράσουμε τίποτα..?
-γιατί έχεις 2 ΚΤΜ και πρέπει να έχεις χιούμορ για να αντιμετωπίζεις τα προβλήματα..?
-για όλα τα παραπάνω..?

:ha:ha
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η αλήθεια είναι πως σε σχέση με την έκθεση αυτοκινήτου οι μεγάλες εταιρείες ήταν όλες παρόντες πέρυσι στην έκθεση μοτοσυκλέτας.

Θέλω φέτος να δω δυναμικά την Benelli που έχει κάνει δυνατή είσοδο στην αγορά, μου έλειψε η MotoGuzzi πέρυσι και δυστυχώς βλέπω πως μόνο V7, V9 διαθέτει Ελλάδα και μακάρι να μπορούσαν οι μικροτεροι που ασχολούνται με το χώμα να είχαν μια έστω μικρή παρουσία (Gas Gas, beta, AJP) αλλά και πάλι η SWM όπως πέρυσι.

Και να κάτι έταιρείες όπως η BMW μην μας πρήζουν μόνο με το GS, ας βάλουν και κάνα R1200R στο περίπτερο τους και όχι μόνο 10 διαφορετικές εκδόσεις του GS, χορτάσαμε!!

Επίσης στο τομέα του αξεσουάρ, είναι κρίμα να μην έχει συμμετοχή απο τους δυνατούς του χώρου. Τζωρτζόπουλο, Γιάσσαρη, Moto Market Κλπ. Μία έκθεση της προκοπής να την έχουμε ρε γαμώτο..
Συμφωνω .....εκτος απο αυτο που ειπες για το περιπτερο της προπελας.
Περυσι ειχε σχεδον ολα τα μοντελα, ακομη και κατι ρεπλικες και ολη την σειρα R;)
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Δεν ξέρω γιατί γελάς..

-γιατί αποκλείεται να έχουμε έκθεση της προκοπής..?
-γιατί θέλουμε έκθεση της προκοπής να χαζεύουμε λίγο γιατί λεφτά δεν υπάρχουν να αγοράσουμε τίποτα..?
-γιατί έχεις 2 ΚΤΜ και πρέπει να έχεις χιούμορ για να αντιμετωπίζεις τα προβλήματα..?
-για όλα τα παραπάνω..?

:ha:ha

Επιλεγω το "ολα τα παραπανω". :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

Προσθετω το: Αρκει να δει κανεις μια σοβαρη εκθεση (οποια και να ειναι αυτη) και να καταλαβει το ποσο για γελια ειναι οι δικες μας. Και προτού πεταχτει καποιος και πει για την αγοραστικη δυναμη των καταναλωτων, να του θυμησω τα στοιχεια πωλησεων των μοντελων (αναρτουνται εδω μεσα).

Μια εκθεση, εκτος απο τα νεα μοντελα, "δηλωνει" και παρουσια.


Ετσι για την κουβεντα να πω οτι περσυ τα περιπτερα που ξεχωρησα εγω ηταν της Μπεμβε , της Κ Τ Μ και λιγο της Ντουκατι (multi950).

Σε γενικες γραμμες ηταν Εκθεση Αξεσουαρ Μοτοσυκλετας.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Συμφωνω .....εκτος απο αυτο που ειπες για το περιπτερο της προπελας.
Περυσι ειχε σχεδον ολα τα μοντελα, ακομη και κατι ρεπλικες και ολη την σειρα R;)
ρε συ μη με τρελάνεις! Δεν υπήρχε σίγουρα R1200R και R1200RS! Εκτός αν στραβώθηκα!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
καλά να είμαστε, ελπίζω το Σάββατο (21/4) πρωί πρωί να είμαι κάτω για να την επισκεφτώ...
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
καλά να είμαστε, ελπίζω το Σάββατο (21/4) πρωί πρωί να είμαι κάτω για να την επισκεφτώ...
Προβλεπω το "Μετα το vstrom τι" να παιρνει φωτια.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Kαι με τετοια φατσα...:D:laugh:
Αν είναι να βγάλω και μαλλιά, από τώρα θα πάω να σταθώ με αντίσκηνο απ' έξω!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
επειδή θα παίξει καταδρομική (και μάλιστα με την γυναίκα...) δώστε info σας παρακαλώ....

από Πανόρμου - Κιφησίας, που θα μείνω, πως φτάνω στην έκθεση εύκολα??? να το πάρω από Αττική οδό??? (είναι κοντά η έξοδος της Κατεχάκη προς Περιφερειακή Υμητού)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα κατέβεις από το κέντρο στην λεωφόρο Συγγρού και θα πας αριστερά προς π. Φάληρο!
Ευκολακι.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
δλδ θα πάρω την Κηφισίας προς το κέντρο , συνεχίζει σε Συγγρού (σωστά??) και ακολουθώ πινακίδες προς παλιό Φάληρο...

στο Ελληνικό δεν είναι??

θα δοκιμάσω και το GPS να δω αν τα καταφέρνω, αλλιώς θα ακολουθήσω τον αλάνθαστο τρόπο του πουλιού, με χάρτη χειροποίητο :)
 
Top Bottom