Έκλεψαν Motocross μοτοσυκλέτες από πλημμυροπαθείς

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Έκλεψαν Motocross μοτοσυκλέτες από νεαρούς πλημμυροπαθείς αναβάτες στο Βόλο!

Ζητούνται πληροφορίες - Τηλ.6938802610 / 6832353245

 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Εγώ πάντως, άσχετα με την κλοπή σαν κλοπή, αλλά με βάση την γενική και καθολικη καταστροφή που υπέστη μια τεράστια περιοχή, θα ντρεπόμουν να κοινοποιήσω ένα τέτοιο θέμα!!!!!!!
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Εγώ πάντως, άσχετα με την κλοπή σαν κλοπή, αλλά με βάση την γενική και καθολικη καταστροφή που υπέστη μια τεράστια περιοχή, θα ντρεπόμουν να κοινοποιήσω ένα τέτοιο θέμα!!!!!!!
οκ
Προφανώς δεν κατάλαβες.
Πήγε κάποιος λοιπόν στις περιοχές που είχαν πλημμυρίσει κι έκλεψε από τους πλημμυροπαθείς
Κατανοείς γιατί πράγμα μιλάμε?
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Γιατί;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Από σεβασμό και μόνο σε όλους τους χιλιάδες ανθρώπους που καταστράφηκαν 100%!!!!
Θα ντρεπόμουν να κοινοποιήσω ότι μου έκλεψαν τα.... μηχανάκια μου!!!!
Θα ήταν το τελευταίο που θα με απασχολούσε!!!! Με όποιο τρόπο και αν "χάθηκαν" αυτά τα μηχανάκια.

οκ
Προφανώς δεν κατάλαβες.
Πήγε κάποιος λοιπόν στις περιοχές που είχαν πλημμυρίσει κι έκλεψε από τους πλημμυροπαθείς
Κατανοείς γιατί πράγμα μιλάμε?
Κατανοώ πλήρως!
Εσύ δεν κατανοείς πως το γράφω!!!!!
Με το παραπάνω, πιστεύω να κατάλαβες!
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Από σεβασμό και μόνο σε όλους τους χιλιάδες ανθρώπους που καταστράφηκαν 100%!!!!
Θα ντρεπόμουν να κοινοποιήσω ότι μου έκλεψαν τα.... μηχανάκια μου!!!!
Θα ήταν το τελευταίο που θα με απασχολούσε!!!! Με όποιο τρόπο και αν "χάθηκαν" αυτά τα μηχανάκια.
Μ αυτά τα μηχανάκια δεν έτρεχε ο ίδιος έτρεχαν τα παιδιά του κι ένας θεός ξέρει τι ένοιωσε.
Όταν είσαι απελπισμένος ότι σε πονάει πιο πολύ παλεύεις όχι ότι είναι πιο λογικό.
Έχω περάσει από κει και κάτι ξέρω...
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Μ αυτά τα μηχανάκια δεν έτρεχε ο ίδιος έτρεχαν τα παιδιά του κι ένας θεός ξέρει τι ένοιωσε.
Όταν είσαι απελπισμένος ότι σε πονάει πιο πολύ παλεύεις όχι ότι είναι πιο λογικό.
Έχω περάσει από κει και κάτι ξέρω...
Δεν διαφωνώ σε κάτι από αυτά που γραφεις!

Δεν είναι ο μόνος όμως που έχασε κάτι ή όλα, όσο αφορά τα παιδιά του. Υπάρχουν χιλιάδες άλλοι γονείς που περνούν τα ίδια, και ένιωσαν τα ίδια, όσο αφορά πάντα το θέμα μας, τα παιδιά τους!!!
Οι συγκεκριμένοι γονείς, στεναχωρέθηκαν για τα μηχανάκια των παιδιών τους (εκτός όλων των άλλων). Αυτό έδινε μεγάλη χαρά στα παιδιά αυτά, και στους γονείς τους επίσης.
Άλλοι γονείς στεναχωρήθηκαν για κάτι άλλο που έχασαν τα παιδιά τους, εξίσου σημαντικό για αυτά τα παιδιά και για τους γονείς τους επίσης, και τελειωμό δεν έχει αυτό, γιατί η καταστροφή είναι ολοκληρωτική και τεράστια!!!!
Για αυτό είπα ότι εγώ θα ντρεπόμουν να το κοινοποιήσω!
Το ότι τα έχασε με "αυτόν" τον τρόπο, είναι άλλο θέμα και έχει σχέση με υπανθρώπους, ελεεινούς και τιποτένιους. Και ελπίζω να μην τους σάπισαν απλός, όπως είπες, αλλά να τους έκαναν χειρότερα, γιατί μόνο τα χειρότερα τους αξίζουν!!!
 

Marios40

Μέλος
Όνομα
Marios
Μοτό
Ktm690
Εγώ πάντως, άσχετα με την κλοπή σαν κλοπή, αλλά με βάση την γενική και καθολικη καταστροφή που υπέστη μια τεράστια περιοχή, θα ντρεπόμουν να κοινοποιήσω ένα τέτοιο θέμα!!!!!!!
Φίλε τι πίνεις κ δεν μας δίνεις ;
και εμεις ντρεπόμαστε που ψηφίζεις
Έμενα η κλοπή της μηχανής ειναι σαν βιασμός .. το καταλαβαίνεις αυτο ; ή καταλάβαινεις τπτ αλλο ;
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Φίλε τι πίνεις κ δεν μας δίνεις ;
και εμεις ντρεπόμαστε που ψηφίζεις
Έμενα η κλοπή της μηχανής ειναι σαν βιασμός .. το καταλαβαίνεις αυτο ; ή καταλάβαινεις τπτ αλλο ;
Και εμεις ντρεπομαστε που εχουμε τετοια(σαν κ εσενα )μελη!!!

Ωπα ρε Μαγκα,μολις γραφτηκες ,δεν συστηθηκες αλλα το 1ο ποστ σου ειναι κατα μετωπο επιθεση σε αλλα μελη.Για συμμαζεψου!!!
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Και εμεις ντρεπομαστε που εχουμε τετοια(σαν κ εσενα )μελη!!!

Ωπα ρε Μαγκα,μολις γραφτηκες ,δεν συστηθηκες αλλα το 1ο ποστ σου ειναι κατα μετωπο επιθεση σε αλλα μελη.Για συμμαζεψου!!!
:like::friendship:
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Βασικα συμφωνω με το Μαριο και το κτινο

αυτο το θεμα δημοσιευτηκε κ στο περιοδικο μοτο νομιζω
τωρα γιατι εγινε παρεξηγηση , ας το προσπερασουμε
 
Τελευταία επεξεργασία:

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Βασικα συμφωνω με το Μαριο και το κτινο

αυτο το θεμα δημοσιευτηκε κ στο περιοδικο μοτο νομιζω
τωρα γιατι εγινε παρεξηγηση , ας το προσπερασουμε
O boxer ειπε την αποψη του χωρις να χαρακτηρισει η να προκαλεσει καποιον,μπορεις να συμφωνησεις η να διαφωνησεις μαζι του .
Ο Marios40 μπηκε απο το πουθενα επιτεθηκε στον συμφορουμιτη λεγοντας οτι ντρεπομαστε που εχει δικαιωμα ψηφου και τελος του γραφει "το καταλαβαινεις ?η καταλαβαινεις τπτ αλλο?" Απειλει και με ξυλο ο Ηρωας του πληκτρολογιου?
Ειμαι καιρο εδω και δεν εχω ανακατευτει ποτε σε αντιπαραθεσεις ,αλλα αυτο το βρισκω απαραδεκτο
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Για πολλοστή φορά σε φόρουμ βλέπω ότι δυσκολευόμαστε να "διαβάσουμε" τον άλλον..

boxer κατάλαβα τί γράφεις..

Παιδιά δεν χρειάζονται εντάσεις.
Δεν είναι φαινόμενο των φόρουμ, το συναντάμε καθημερινά παντού.
Ο Έλληνας έχει άποψη για όλα και ασκεί κριτική σε όλα, χωρίς να κοιτάει ποτέ την καμπούρα του
Βάλε μέσα ότι του λείπει και η παιδεία και βλέπεις συμπεριφορές ότι ναναι και έχεις έναν καθρέφτη της καθημερινότητάς μας.
 
Top Bottom