Έκτακτη συνάντηση Αθήνας, 8 - 9 ή 10 Δεκέμβρη

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Εγώ ξέρω οτι ο ακατανόμαστος κατοικοεδρεύει στην λ.καβάλας...:yew:
Μετακόμισε και δεν το πήρα χαμπάρι;
χαχαχα που το ξερεις;Στην Λ.Καβαλας με αφησε ενα πρωι στις 6 πηγαινοντας για την δουλεια τελευταια φορα απο διακοπτη.Εκει το σιχτιρισα.:yew:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Στην Λ.Καβαλας με αφησε ενα πρωι στις 6 πηγαινοντας για την δουλεια τελευταια φορα απο διακοπτη.Εκει το σιχτιρισα.:yew:
Κλασική περίπτωση βλάβης του Πήγασου που λένε ότι διορθώνεται εύκολα... Τα πιο χοντρά φοβάμαι...
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
χαχαχα που το ξερεις;Στην Λ.Καβαλας με αφησε ενα πρωι στις 6 πηγαινοντας για την δουλεια τελευταια φορα απο διακοπτη.Εκει το σιχτιρισα.:yew:

Μη νομίζεις, έχει αρνητική ενέργεια η συγκεκριμένη λεωφόρος, δυο φορές μου έκαψε το πηνίο του μπουζί το Modenas εκεί :pointu:
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Κλασική περίπτωση βλάβης του Πήγασου που λένε ότι διορθώνεται εύκολα... Τα πιο χοντρά φοβάμαι...
Γκάφερ και καθαρίσες σε 2 λεπτά ;) ...δεν κάθεσαι με το CBF, μια χαρά είναι;)
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Γκάφερ και καθαρίσες σε 2 λεπτά ;) ...δεν κάθεσαι με το CBF, μια χαρά είναι;)
Κάποιοι λένε πως δεν πάει στα χώματα...
Για τον διακόπτη του Πήγασου χρειάζεται μια ενίσχυση η κόλληση και όντως στήριξη με ταινία ή tie-wrap.
Μπας και να ανοίγαμε ένα θέμα με το Ιταλικό 650;
 

takis652

Μέλος
Περιοχή
Κερατσινι
Όνομα
Τακης
Μοτό
aprilia pegaso 650ie
Κάποιοι λένε πως δεν πάει στα χώματα...
Για τον διακόπτη του Πήγασου χρειάζεται μια ενίσχυση η κόλληση και όντως στήριξη με ταινία ή tie-wrap.
Μπας και να ανοίγαμε ένα θέμα με το Ιταλικό 650;
ΟΧΙ
Γιατί δεν φτάνουν για ολους!...
:yew:
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Αααααα τελεια!!!

ΕΧω να προσθεσω κι αλλα θεματα συζητησης ... κ για τους δυο σας! θα ερθω με το μπλοκακι μου να κραταω σημειωσεις!!

Καλως να ανταμωσουμε!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Κλασική περίπτωση βλάβης του Πήγασου που λένε ότι διορθώνεται εύκολα... Τα πιο χοντρά φοβάμαι...
Γιαννη, αν το θες για να πας ΚΑΙ χωμα, που μαλλον ετσι πρεπει ναναι κρινοντας απο τα μηχανακια που ειχες πριν, τοτε κατα τη γνωμη μου δεν υπαρχει καν διλημα ;)
 
Reactions: yns
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Γιαννη με το καλο να ερθεις,αλλα απο οτι καταλαβες μαλλον σε κανα ορεινο χωριο πρεπει να πας Αθηνα εχει πολλούς λελους:D .Επιλογη δικη σου
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Καλημέρα κύριοι,
λόγω πιθανής απεργίας της ΠΝΟ άλλαξα τα εισιτήρια (και τον τίτλο του θέματος) για μια μέρα πριν, ταξιδεύουμε Τετάρτη 7/12 και θα είμαστε στην Αθήνα από Πέμπτη 8 το πρωί μέχρι και Κυριακή 11/12 το βράδυ που έχουμε το πλοίο της επιστροφής. Το τσίγκινο σωβρακάκι δεν το βάζω τελικά στις αποσκευές, εμπιστεύομαι τους συμφορουμίτες μου! :)
Παρασκευή το πρωί θα είμαι εντελώς ελεύθερος, τον υπόλοιπο καιρό θα είμαι με το αίσθημα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ξανά αλλαγή σχεδίων λόγω παράτασης της απεργίας την ΠΝΟ... Ερχόμαστε α-μήχανοι αεροπλανικώς στις 6 το απόγευμα της Πέμπτης και ευελπιστούμε κάποια στιγμή με το λεωφορείο να φτάσουμε στο κέντρο (έχουν απεργία και τα τραίνα) εκτός αν νοικιάσουμε αυτοκίνητο. Στην Αθήνα θα κινηθούμε ποδαράτοι και με ΜΜΜ/ταξί.
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Ξανά αλλαγή σχεδίων λόγω παράτασης της απεργίας την ΠΝΟ... Ερχόμαστε α-μήχανοι αεροπλανικώς στις 6 το απόγευμα της Πέμπτης και ευελπιστούμε κάποια στιγμή με το λεωφορείο να φτάσουμε στο κέντρο (έχουν απεργία και τα τραίνα) εκτός αν νοικιάσουμε αυτοκίνητο. Στην Αθήνα θα κινηθούμε ποδαράτοι και με ΜΜΜ/ταξί.
ΜΜΜ ;;;;;;;;; March Moto Madness ??
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Λοιπόν για πείτε... πότε θα πιούμε τον καφέ τις ρακιές μας? Παρασκευή ή Σάββατο?
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Λοιπόν για πείτε... πότε θα πιούμε τον καφέ τις ρακιές μας? Παρασκευή ή Σάββατο?
Είχα σκοπό να πάρω ένα 5κιλο να έχουμε αν ερχόμασταν με τη μηχανή... Μας τα χάλασε η απεργία και αν κάνω πως την παίρνω στο αεροπλάνο θα με κλείσουν μέσα και δεν θα έρθω καθόλου...
Έτσι που το βλέπω μάλλον Παρασκευή ταιριάζει για να "τον πιούμε" γιατί αν γίνει Σάββατο θα είναι δύσκολα την άλλη μέρα να πάνε κάποιοι Κυριακάτικη βόλτα... Αλλά ας το γράψουμε στον καφέ της Αθήνας για τα του "καφέ" ;)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ξανά αλλαγή σχεδίων λόγω παράτασης της απεργίας την ΠΝΟ... Ερχόμαστε α-μήχανοι αεροπλανικώς στις 6 το απόγευμα της Πέμπτης και ευελπιστούμε κάποια στιγμή με το λεωφορείο να φτάσουμε στο κέντρο (έχουν απεργία και τα τραίνα) εκτός αν νοικιάσουμε αυτοκίνητο. Στην Αθήνα θα κινηθούμε ποδαράτοι και με ΜΜΜ/ταξί.
Πόση στερηση ποια τραβας απο τοτε που αφησες το ΚαΤεΜι...αααα ρε καημενε...:(:p
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Πόση στερηση ποια τραβας απο τοτε που αφησες το ΚαΤεΜι...αααα ρε καημενε...:(:p
Άστα να πάνε... αλλά αρχίζει από τότε που άφησα το 800 αν υπολογίσεις πως με το 990 έκανα 3000 σε 9 μήνες!

Σεντ φρομ CBFone (ADV)
 
Top Bottom