Ήρθα κι εγώ να πιάσω μια θέση

CaBouRas

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Θανασης
Μοτό
CBR600F4
CBR600RR
GSXR 750 K7
CBR1000
BEVERLY 350
Xadv750
Καλησπερες πολλες στην ομαδα..
Νιουμπι στην παρεα σας και φρεσκος κατοχος ενος X-ADV 750...Ψαχτηκα πολυ για να παρω πληροφοριες (και μερικες τις πηρα απο εδω να πω την αληθεια μου , εξου και εκανα εγγραφη ,γιατι γουσταρα που διαβαζα αποψεις και οχι απλα γνωμες)!
Πολλα χρονια μηχανοβιος στρητας και ψιλοκαγκουρας και πλεον πηγαμε σε κατι που εμενα μου εκλεβε το βλεμα απ την στιγμη που την ειδα..
Πολλα και ορθια χιλιομετρα σε ολους παλικαρια και να ειμαστε καλα να βρεθουμε και σε κανα μοτοτουρι , να γουσταρουμε ακομα περισσοτερο..
Στην υγεια μας!
 
Τελευταία επεξεργασία:

CaBouRas

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Θανασης
Μοτό
CBR600F4
CBR600RR
GSXR 750 K7
CBR1000
BEVERLY 350
Xadv750
Καλώς ήρθες στο Advride

Καλοταξιδοι
Ευχαριστω παλικαρι μου .
Να μαστε καλα , για να χαιρομαστε τους δρομους μας.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες συνονόματε...! :ok:
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
φρεσκος κατοχος ενος X-ADV 750...
Είσαι πολύ μπροστά και θα περάσει καιρός να το πάρουν/με και οι υπόλοιποι χαμπάρι...
Δυστυχώς δεν υπήρχε/υπάρχει το χρήμα από μέρους μου αλλιώς από τότε που βγήκε θα το είχα.


Καλώς ήρθες!
Χαμόγελα με ασφαλή χιλιόμετρα εύχομαι...
:friendship:
 

CaBouRas

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Θανασης
Μοτό
CBR600F4
CBR600RR
GSXR 750 K7
CBR1000
BEVERLY 350
Xadv750
Καλώς όρισες συνονόματε...! :ok:
Να ειμαστε καλα να χαιρομαστε τις διαδρομες μας παιχτη μου.
 

CaBouRas

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Θανασης
Μοτό
CBR600F4
CBR600RR
GSXR 750 K7
CBR1000
BEVERLY 350
Xadv750
:ha:ha:ha

Το παλικάρι ...



:friend:
Χαχαχαχαχαχα
Φιλε μου , απ την στιγμη που ανεβαινεις σε δυο τροχους και ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ , παντα παλικαρι θα εισαι!
 

CaBouRas

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Θανασης
Μοτό
CBR600F4
CBR600RR
GSXR 750 K7
CBR1000
BEVERLY 350
Xadv750
Καλώς ήρθες!!!:welcome::allk:
Καλως σας βρηκα Νικολα!Να μαστε καλα για να γουσταρουμε τον αερα που γλυφει τις μουτσουνες μας!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Χαχαχαχαχαχα
Φιλε μου , απ την στιγμη που ανεβαινεις σε δυο τροχους και ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ , παντα παλικαρι θα εισαι!
Δεν βάζει και μια την καμπούρα του ο γερομπαμπαλης....
 

CaBouRas

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Θανασης
Μοτό
CBR600F4
CBR600RR
GSXR 750 K7
CBR1000
BEVERLY 350
Xadv750
Καλώς όρισες συνονόματε...! :ok:
Καλως σας βρηκα Θαναρα!(Επιτηδες δεν εβαλα το "σα" στο Θαναρα)
 

CaBouRas

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Θανασης
Μοτό
CBR600F4
CBR600RR
GSXR 750 K7
CBR1000
BEVERLY 350
Xadv750

CaBouRas

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Θανασης
Μοτό
CBR600F4
CBR600RR
GSXR 750 K7
CBR1000
BEVERLY 350
Xadv750
Είσαι πολύ μπροστά και θα περάσει καιρός να το πάρουν/με και οι υπόλοιποι χαμπάρι...
Δυστυχώς δεν υπήρχε/υπάρχει το χρήμα από μέρους μου αλλιώς από τότε που βγήκε θα το είχα.


Καλώς ήρθες!
Χαμόγελα με ασφαλή χιλιόμετρα εύχομαι...
:friendship:
Η αληθεια ειναι οτι πριν το παρω ,σαν εικονα με εμενα πανω του , μου φαινοταν "ξενο" γιατι δεν ειμαι μαθημενος σε τετοιου ειδους γυναικες , αλλα οταν ανεβηκα και εκανα ενα test drive στον Σαρακακη , δεν μπορω να σου περιγραψω ποσο ωραια ενοιωθα...Βεβαια οι τεσσερις μηνες αναμονης "πονανε" πολυ ρε φιλε...ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!!Οσο για το χρηματικο , εγω πρακτικα εβαλα 7 χιλιαρικα.Εδωσα το μπεβερλι που το πηρα καινουριο πριν 1μιση χρονο και ενα μικρο αυτοκινητο που ειχα και δεν το χρησιμοποιουσα ποτε , γιατι τα σιχαινομαι τα αυτοκινητα και το ειχα μονο και μονο για καμια κυρια που δεν της αρεσαν οι μηχανες.
Και μου εκανε και καλη τιμη ο Σαρακακης!Εβαλα καγκελα ,προβολακια , 50L βαλιτσα πισω , προστασια αερα για τα ποδια ,χουφτες και το gps και μου πηγε με το κλειδι στο χερι 15400 .
Πραγματικα σου ευχομαι αδερφε μου να το αποκτησεις!!!Το εχω εδω και μια βδομαδα σχεδον και εχω κανει 25 χιλιομετρα συνολικα γιατι δεν νοιωθω ακομα ανετα με την θεση οδηγησης παρ ολο που μου αρεσει πολυ...ΑΛΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ...!!!Παω στο μαγαζι και ειμαι συνεχεια εξω και την επεξεργαζομαι...Γυρναω σπιτι και καθομαι στην πυλωτη μεχρι τις 11 το βραδυ και την χαιδευω παντου!
Ειχα να το νοιωσω αυτο απ το τελευταιο CBR που ειχα (εξου και ο "CaBouRas")
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom