Ήρθα κι εγώ να πιάσω μια θέση

CaBouRas

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Θανασης
Μοτό
CBR600F4
CBR600RR
GSXR 750 K7
CBR1000
BEVERLY 350
Xadv750
Δεν βάζει και μια την καμπούρα του ο γερομπαμπαλης....
Χαχαχαχα...
Πρεπει να ομολογησω οτι δεν ειμαι απ αυτους που μπαινουν ευκολα σε φορουμ για να κανουν εγγραφη...
Απο τοτε που μου ειχε μπει σαν σκεψη το Honda ξεκινησα να ψαχνομαι και ειχα μπει και εδω και διαβαζα αποψεις και ενα απ τα πραγματα που μου αρεσε,περα απ το κομματι των πληροφοριων , ειναι που γλεντατε ο ενας τον αλλο και αυτος που γλεντατε , ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ!Ωραια παρεα εχετε φτιαξει εδω φιλε μου..
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Ειχα να το νοιωσω αυτο απ το τελευταιο CBR που ειχα
Πόσο χρονών είσαι? Γιατί αν είσαι πάνω από 40 ήρθες σίγουρα στο σωστό φόρουμ τη σωστή στιγμή.
 

CaBouRas

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Θανασης
Μοτό
CBR600F4
CBR600RR
GSXR 750 K7
CBR1000
BEVERLY 350
Xadv750
Πόσο χρονών είσαι? Γιατί αν είσαι πάνω από 40 ήρθες σίγουρα στο σωστό φόρουμ τη σωστή στιγμή.
Πριν ενα μηνα μπηκα στα 45 Νατασσα.
Αλλα το καλο ειναι οτι δεν ειμαι πεινασμενος...Απ αυτα που ηθελα να κανω ,εχω κανει αρκετα (ενα απ αυτα που δεν εχω κανει , ειναι το διπλωμα για hang gliding..Ε ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ!ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ!ΕΙΜΑΙ ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ,ΜΕ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΝ ΑΕΡΑ!):yew:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ωχ, πορτοκάλι μπλουζάκι βλεπω χαχαχαχαχαχα
Συλλεκτικο απο το πρωτο advtroffy......τα περισσοτερα τα φορανε βοσκοι στα αγραφα, γιατι ειχαν φυγει σε εναν γκρεμο και δεν το καταλαβαμε:p
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Η αληθεια ειναι οτι ....
Ειχα να το νοιωσω αυτο απ το τελευταιο CBR που ειχα (εξου και ο "CaBouRas")
Όταν θα βγεις ταξίδι σε ανοιχτό δρόμο φουλ φορτωμένος & τις ταχύτητες που θα κρατάς.... Όταν βγεις ορεινό κλειστό κομμάτι...
& όταν δεις καταναλώσεις σε αυτά μαζί με την φιλικότητά του,τότε θα νιώσεις ακόμα πιο σίγουρος/γεμάτος με την επιλογή σου Θανάση...
Υγεϊα παιδί!!!
:friendship:

Ευχαριστώ για την ευχή!!!!
 

CaBouRas

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Θανασης
Μοτό
CBR600F4
CBR600RR
GSXR 750 K7
CBR1000
BEVERLY 350
Xadv750
Όταν θα βγεις ταξίδι σε ανοιχτό δρόμο φουλ φορτωμένος & τις ταχύτητες που θα κρατάς.... Όταν βγεις ορεινό κλειστό κομμάτι...
& όταν δεις καταναλώσεις σε αυτά μαζί με την φιλικότητά του,τότε θα νιώσεις ακόμα πιο σίγουρος/γεμάτος με την επιλογή σου Θανάση...
Υγεϊα παιδί!!!
:friendship:

Ευχαριστώ για την ευχή!!!!
Θελω λιγο χρονο φιλε για να συνηθισω στο στυλ οδηγησης που αλλαζει ριζικα...Για ορεινο κομματι , επειδη δεν εχω πατησει ποτε χωμα με μηχανη , θα παιξω safe και σκαλοπατι σκαλοπατι που λενε..
Εισαι και πατριωτακι ρε μαν!!!Καταγωγη απο Θεσπρωτια!!!
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Θελω λιγο χρονο φιλε για να συνηθισω στο στυλ οδηγησης που αλλαζει ριζικα...Για ορεινο κομματι , επειδη δεν εχω πατησει ποτε χωμα με μηχανη , θα παιξω safe και σκαλοπατι σκαλοπατι που λενε..
Εισαι και πατριωτακι ρε μαν!!!Καταγωγη απο Θεσπρωτια!!!
Αν ανέβεις ενημερώνεις 1-2 μέρες νωρίτερα κι εφόσον κάθεται καλά κερνάω καφέ στο πέρασμά σου.

Αφήνεις το μηχανάκι να στο φυλάω :rolleyes: και σου δίνω Skoda octavia,GS1150 ή CBF125 για να πας άρχοντας... :ha:ha
 

CaBouRas

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Θανασης
Μοτό
CBR600F4
CBR600RR
GSXR 750 K7
CBR1000
BEVERLY 350
Xadv750
Αν ανέβεις ενημερώνεις 1-2 μέρες νωρίτερα κι εφόσον κάθεται καλά κερνάω καφέ στο πέρασμά σου.

Αφήνεις το μηχανάκι να στο φυλάω :rolleyes: και σου δίνω Skoda octavia,GS1150 ή CBF125 για να πας άρχοντας... :ha:ha
Εννοείται ότι θα ανέβω!!!
Το σκεφτομαι ήδη για κάποιο σκ , για να το στρώσω γιατί δεν την παλεύω να πηγαίνω σαν κοτόπουλο..!
Χθες πήγα και παρηγγειλα και την ακραπα , γιατί το άκουσα στο δρόμο και πυρώθηκα!!
Και εννοείται ότι θα ενημερώσω , να πιούμε καφεδάρα!!
Απ τα τρία που είπες , θα πάω στο cb αδερφέ..!Τα αυτοκίνητα δεν μου αρέσουν,το gs δεν το φτάνω και το cb είναι Honda!
in Honda we trust λοιπόν!!:ptl:;)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εννοείται ότι θα ανέβω!!!
Το σκεφτομαι ήδη για κάποιο σκ , για να το στρώσω γιατί δεν την παλεύω να πηγαίνω σαν κοτόπουλο..!
Χθες πήγα και παρηγγειλα και την ακραπα , γιατί το άκουσα στο δρόμο και πυρώθηκα!!
Και εννοείται ότι θα ενημερώσω , να πιούμε καφεδάρα!!
Απ τα τρία που είπες , θα πάω στο cb αδερφέ..!Τα αυτοκίνητα δεν μου αρέσουν,το gs δεν το φτάνω και το cb είναι Honda!
in Honda we trust λοιπόν!!:ptl:;)
Πληροφοριακά τι ύψος σέλας έχει το x-adv?
 

CaBouRas

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Θανασης
Μοτό
CBR600F4
CBR600RR
GSXR 750 K7
CBR1000
BEVERLY 350
Xadv750
Πληροφοριακά τι ύψος σέλας έχει το x-adv?
Δεν θυμαμαι ακριβως με νουμερα , αλλα εγω ειμαι 1,73 και οταν ανεβαινω πανω , πατωντας και με τα δυο ποδια , ακουμαπει το μισο πελμα μου..Αν κατι με ξενιζει λιγο ,ειναι το βαρος της οταν ειναι σταματημενη..Απ το stand θελει λιγο μουσκουλα να την φερεις σε ορθια θεση...Αυτο που με εχει ξετρελανει ομως , ειναι τα modes που εχει για την οδηγηση..Επειδη ακομα το στρωνω , το εχω στο νορμαλ και κανει αλλαγες το σασμαν στις 4 χιλιαδες στροφες..Το εβαλα για λιγο στο σπορ mode και η διαφορα του ειναι μεγαλη ακομα και απ τις χαμηλες στροφες..
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Δεν θυμαμαι ακριβως με νουμερα , αλλα εγω ειμαι 1,73 και οταν ανεβαινω πανω , πατωντας και με τα δυο ποδια , ακουμαπει το μισο πελμα μου..Αν κατι με ξενιζει λιγο ,ειναι το βαρος της οταν ειναι σταματημενη..Απ το stand θελει λιγο μουσκουλα να την φερεις σε ορθια θεση...Αυτο που με εχει ξετρελανει ομως , ειναι τα modes που εχει για την οδηγηση..Επειδη ακομα το στρωνω , το εχω στο νορμαλ και κανει αλλαγες το σασμαν στις 4 χιλιαδες στροφες..Το εβαλα για λιγο στο σπορ mode και η διαφορα του ειναι μεγαλη ακομα και απ τις χαμηλες στροφες..
Σε ευχαριστώ!
Εύχομαι να το χαρείς όπως θέλεις.

Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

CaBouRas

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Θανασης
Μοτό
CBR600F4
CBR600RR
GSXR 750 K7
CBR1000
BEVERLY 350
Xadv750
Σε ευχαριστώ!
Εύχομαι να το χαρείς όπως θέλεις.

Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Να χαρουμε ολοι τα μηχανακια μας αδερφε μου , γιατι ξερω οτι για ολους μας ειναι μια ψυχοθεραπεια , η οποια διαφορετικα θα μας κοστιζε τα ιδια λεφτα σε ψυχολογο..
Πολλα και ορθια χιλιομετρα να εχουμε ολοι μας.
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Καλώς όρισες !
 

Soulis1988

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Σούλης
Μοτό
World raid
καλως ηρθες και εσυ!
 
Top Bottom