Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Δεν πρόσεξες καλά ποιανού είναι..

Δες και θα καταλάβεις από πού πέρασε και τι άθλους έχει κάνει στην έρημο..

Αφού το κάνεις σκέψου πόσο θα το κοστολογούσαν στο Ισραήλ...
:secret:
Είπαμε παραπάνω έχει και τις πλάκες μαζί. Έχω κάνει ήδη προσφορά. Θα τις βάλω μαζί με τις επιστολές του Βελόπουλου στο σκρίνιο.
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Αν κοιτάς κάτι χρηστικό, καλύτερα μοντέλα από το 2008 και μετα
Από ότι έχω καταλάβει όσο πιο νέο τόσο καλύτερο και αν έχεις το χρήμα πάς σε μοντέλο 2023 που άλλαξαν και τον κορμό του κινητήρα ....

Υπάρχουν 2 θέματα εδώ, 1ον αν μπορείς να φτάσεις οικονομικά το να πάρεις καινουριο ή πιο νέο μεταχειρισμένο, 2ον τι επιλογές έχεις σε μεταχειρισμένα στην εγχώρια αγορά ...

Κάποια πράγματα παραμένουν όνειρα ....

:friendship:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Από ότι έχω καταλάβει όσο πιο νέο τόσο καλύτερο και αν έχεις το χρήμα πάς σε μοντέλο 2023 που άλλαξαν και τον κορμό του κινητήρα ....

Υπάρχουν 2 θέματα εδώ, 1ον αν μπορείς να φτάσεις οικονομικά το να πάρεις καινουριο ή πιο νέο μεταχειρισμένο, 2ον τι επιλογές έχεις σε μεταχειρισμένα στην εγχώρια αγορά ...

Κάποια πράγματα παραμένουν όνειρα ....

:friendship:
Τις αλλαγές του '23 τις κάνεις retrofit σε οποιαδήποτε injection αν έχω καταλάβει καλά. Για το 1ο ερώτημα βρίσκουμε έναν 3ο παλαβο και περνούμε ένα συνεταιρικά, για το 2ο ερώτημα βρίσκουμε ένα από εδώ και το κάνουμε road trip Ελλάδα
:friendship:
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Τις αλλαγές του '23 τις κάνεις retrofit σε οποιαδήποτε injection αν έχω καταλάβει καλά. Για το 1ο ερώτημα βρίσκουμε έναν 3ο παλαβο και περνούμε ένα συνεταιρικά, για το 2ο ερώτημα βρίσκουμε ένα από εδώ και το κάνουμε road trip Ελλάδα
:friendship:
Απλά πρόσθεσες ακόμα περισσότερους προβληματισμους :D:D:D
:friendship::friendship::friendship:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ποτέ μου δεν κατάλαβα τους φραγκάτους που μπαίνουν στο καρ να ψωνίσουν Porsche :hh:
ρε φίλε στη ζωή αξίζουν τα απλά πράγματα. Μια απλή απολαυση είναι να μπαίνεις να χαλβαδιάζεις στο Car. Γιατί ο φραγκάτος να μη μπαίνει?! Απλά πάει στις πιο ακριβές κατηγορίες!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
ρε φίλε στη ζωή αξίζουν τα απλά πράγματα. Μια απλή απολαυση είναι να μπαίνεις να χαλβαδιάζεις στο Car. Γιατί ο φραγκάτος να μη μπαίνει?! Απλά πάει στις πιο ακριβές κατηγορίες!
Κάτσε να κάνω φραγκάτος και θα σου πω Βάγγο :fls:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650

ilikeyourbike

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Monster 620
Ωραίο εργαλείο... την είχε ο κουνιάδος μου 8χρονια..
Τό κόστος συντήρησης όμως απίστευτο..αν λέμε ακριβό για ένα τοπ ντουκατι.. εδώ είναι επί πέντε..!!!!
Το νημα λεγεται "αγγελια που -χαζευω- σημερα", οποτε απλα τα κοιταμε :)
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Το νημα λεγεται "αγγελια που -χαζευω- σημερα", οποτε απλα τα κοιταμε :)
Μπορείς να παίρνεις και τηλέφωνο, να κάνεις παζάρι, να πηγαίνεις να κάνεις τεστ ντράιβ, και στο τέλος να λες ότι δεν μου κάνει.:D
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Μπορείς να παίρνεις και τηλέφωνο, να κάνεις παζάρι, να πηγαίνεις να κάνεις τεστ ντράιβ, και στο τέλος να λες ότι δεν μου κάνει.:D
Kαι κατα λαθος να κανεις τεστ στην πορσε του γιου του ΜΑΡΙΝΑΚΗ, και μετα να του πεις δεν μου κανει,και μετα να γινεις ο 14ος του NOOR1.:ha:ha
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ναι γιατί ο γιος του Μαρινάκη είναι platinum member στο car.gr.
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Με τις αγγελίες σου δίνεται η ευκαιρία να οδηγήσεις αυτοκίνητα και μηχανές που δεν θα τα οδηγούσες ποτέ. :D
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ναι γιατί ο γιος του Μαρινάκη είναι platinum member στο car.gr.
Θέλω να ειναι μα τη Παναγία να δω τη μούρη σου μετα..

Και να χει βάλει προκαταβολή για το 450 rally το kove στον Γκοργκολη και να γυρίζει στις παρέες του στην Εκάλη να λέει πως τα σκατεμ δε βλέπονται.. :roflmao:
 
Top Bottom