Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Αυτά τα rt είναι ότι πιο άνετο για ταξίδι, με την παναλαφρη αίσθηση όταν κινείσαι.
Αν δεν το δοκιμάσεις μην ακούς αυτά που λέει ο μουχρι..... Δεν είναι για κυνηγητό σε στροφιλικια, αλλά μια χαρά στρίβει για αυτό που ειναι
Δεν κάνει για ψηλούς!
Έχω φίλο με το lc (ίδια Μ....κια ),και ψάχνεται με χαμηλούς μασπιεδες και σέλες .
Άνετο ντουλάπι οδήγησης!!!!!
Βαμμένοι bmwδακιδες:):p
Κάμπριο με 2 Ρόδες και λοιπά!
Έχω φίλο που δίνει Mercedes cabriolet 2005 ,άμα θέτε
 
Τελευταία επεξεργασία:

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Σήμερα κοιτάζω μόνο αγγελίες CAD γιατί θέλουμε νέο και μάλλον βρήκα καλό VFM.

Χτες όμως πέρασα μιά βόλτα από αγγελίες R1250R, R1250RS, 1290R, 890R, Norden Expedition και S1000XR gen2.
Το έχεις φτάσει!
Το ξέρεις έτσι?
Μουσατο καλοσυνάτο αγόρι :)
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το έχεις φτάσει!
Το ξέρεις έτσι?
Μουσατο καλοσυνάτο αγόρι :)
Χτες κάναμε μια συζήτηση με τον κολλητό, σε βάση γιατί αλλάζουμε μηχανάκια ενώ παλιά τα κρατούσαν "για πάντα".

Έχω μαζέψει εξαιρετικά οχήματα, αλλά κανένα δεν είναι συνολικά τέλειο. Στο 950 λείπει άνεση, στο XR αεροδυναμική και ησυχία. Το οτιδήποτε μελλοντικό (αφού ψαχτώ λίγο με το XR ) δεν θέλω να είναι σε τιμή διαμερίσματος.

Επίσης το XR φτάνει τις 50,000 και ήδη είναι φάση "ακατάλληλο για ποζερι πλατείας" που το θέλει αχρησιμοποίητο και πάμε για γάμο.

Πολλές οι παράμετροι...
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Κουβέντες,για πάντα και αυτό θα το κρατήσω ,είναι ψέμα!!!
Ένας στους 3790000006 κρατάει μηχανή για πάντα .
Και συνήθως παλαιοί φιλοιαπωνες και bmwδακιδες !
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Χτες κάναμε μια συζήτηση με τον κολλητό, σε βάση γιατί αλλάζουμε μηχανάκια ενώ παλιά τα κρατούσαν "για πάντα".

Έχω μαζέψει εξαιρετικά οχήματα, αλλά κανένα δεν είναι συνολικά τέλειο. Στο 950 λείπει άνεση, στο XR αεροδυναμική και ησυχία. Το οτιδήποτε μελλοντικό (αφού ψαχτώ λίγο με το XR ) δεν θέλω να είναι σε τιμή διαμερίσματος.

Επίσης το XR φτάνει τις 50,000 και ήδη είναι φάση "ακατάλληλο για ποζερι πλατείας" που το θέλει αχρησιμοποίητο και πάμε για γάμο.

Πολλές οι παράμετροι...
Άρα το XR θα αντικατασταθεί όταν παρθεί η απόφαση για το καινούργιο ή υπάρχει περίπτωση να πέσουμε για ύπνο με την εικόνα του γκλιτερ στο γκαράζ;

Το επόμενα διάστημα θα είναι περίοδος αποφάσεων!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αν βρεθεί το μηχανάκι του χιλιάρικου, αναλόγως με το τι θα είναι θα φανεί τι θα διώξει αλλά πιο λογικό οικονομοτεχνικά είναι να διώξει το XR αρχικά και αν φανεί ότι καλύπτει το 950 (πχ αγορά Norden) τότε φεύγει και αυτό και θα μείνω με την ανησυχία του... Ένα ίσον κανένα ή θα καλύψω το κενό με ένα cb1300.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Οτι και να λεμε το rt ειναι οτι καλυτερο για ανετο ταξιδι και εξωτερικο , μην εχετε στο μυαλο σας λεωνιδιο και μονοημερα 700αρες τελος αυτα για μενα!!! χαχαχα


Θελω καναπε και απερολ και θα το αποδειξω!
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Αν βρεθεί το μηχανάκι του χιλιάρικου, αναλόγως με το τι θα είναι θα φανεί τι θα διώξει αλλά πιο λογικό οικονομοτεχνικά είναι να διώξει το XR αρχικά και αν φανεί ότι καλύπτει το 950 (πχ αγορά Norden) τότε φεύγει και αυτό και θα μείνω με την ανησυχία του... Ένα ίσον κανένα ή θα καλύψω το κενό με ένα cb1300.
Σε έχω εικόνα πάνω στο norden expedition!
Τα πόδια (και τα 2) στο πίσω μέρος της σέλας , αγκώνα στο τεποζιτο και το τσαμπί σταφύλι να κρέμεται από την άκρη των δακτύλων (του χεριού εννοείται) προς το στόμα, ενώ σταγόνες νερού νά πέφτει πάνω στο μούσι!
Να συνεχίσω ?:)
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Θα είναι βελτίωση από το ο κωλος στην πίσω σελα του 950 στην Εθνική οδό για ανακούφιση.

Έρχεται και η εποχή του σταφυλιού, γιατί όχι
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Το RT πραγματικά δεν ξέρω πως το βολεύονται οι ψηλοί. Μια φορά το οδήγησα και αγανάκτησα.
Θεωρώ το πολύ μέχρι 1,80 αναβάτης, θα είναι οκ.

Βέβαια γούστα είναι αυτά, παράδειγμα έχω φίλο που έχει RT και είναι 1,93.
Πραγματικά δεν έχω καταλάβει πως την βρίσκει μαζί του.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Οτι και να λεμε το rt ειναι οτι καλυτερο για ανετο ταξιδι και εξωτερικο , μην εχετε στο μυαλο σας λεωνιδιο και μονοημερα 700αρες τελος αυτα για μενα!!! χαχαχα


Θελω καναπε και απερολ και θα το αποδειξω!
Ροζ μπλούζα με όρθιο γιακά να πάρεις...!!!!!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Το RT πραγματικά δεν ξέρω πως το βολεύονται οι ψηλοί. Μια φορά το οδήγησα και αγανάκτησα.
Θεωρώ το πολύ μέχρι 1,80 αναβάτης, θα είναι οκ.

Βέβαια γούστα είναι αυτά, παράδειγμα έχω φίλο που έχει RT και είναι 1,93.
Πραγματικά δεν έχω καταλάβει πως την βρίσκει μαζί του.

Η διαφορα θεση οδηγηση με το ADV ειναι ακριβως 1,8 cm!!!! Δεν ξερω μολις καταβαλησω θα γραψω γνωμες!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Χτες κάναμε μια συζήτηση με τον κολλητό, σε βάση γιατί αλλάζουμε μηχανάκια ενώ παλιά τα κρατούσαν "για πάντα".

Έχω μαζέψει εξαιρετικά οχήματα, αλλά κανένα δεν είναι συνολικά τέλειο. Στο 950 λείπει άνεση, στο XR αεροδυναμική και ησυχία. Το οτιδήποτε μελλοντικό (αφού ψαχτώ λίγο με το XR ) δεν θέλω να είναι σε τιμή διαμερίσματος.

Επίσης το XR φτάνει τις 50,000 και ήδη είναι φάση "ακατάλληλο για ποζερι πλατείας" που το θέλει αχρησιμοποίητο και πάμε για γάμο.

Πολλές οι παράμετροι...
Πόσο το δίνεις ρε;
 

mousitsas

Μέλος
Όνομα
Αγις
Μοτό
KTM 950SE
2005 HAYABUSA
XR400R
CRF1100
Μη ξεγραφετε το σπορτιβικο χαντλινγκ μηχανης με τελελεβερ αν δεν 1) ειστε σιγουροι οτι το πισω αμιρτισερ ειναι σε καλη κατασταση και σωστα ρυθμισμενο και 2) το μπροστινο αμορτισερ ειναι στη θεση ελαχιστης προφορτισης.
Δεν παιζει τελελεβερ να μη στριβει καλλιτερα απο οτιδηποτε αλλο σε κατηγορια βαριας μηχανης.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
ενώ σταγόνες νερού νά πέφτει πάνω στο μούσι!Να συνεχίσω ?
ε ναι ρε Θαναση να συνεχισεις ...
στο καλυτερο μ΄ εκοψες...
πανω που αρχισα να βρεχω την κυλοτα μου....

συνεχισε....:inlove::inlove::inlove::inlove:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
μολις καταβαλησω
τι ακριβως θα καααανειςςςςς ????
μπορεις να το πεις με δικα σου λογια ????

στο λεξικο δεν βρηκα τιποτα...

:pce:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αν βρεθεί το μηχανάκι του χιλιάρικου, αναλόγως με το τι θα είναι θα φανεί τι θα διώξει αλλά πιο λογικό οικονομοτεχνικά είναι να διώξει το XR αρχικά και αν φανεί ότι καλύπτει το 950 (πχ αγορά Norden) τότε φεύγει και αυτό και θα μείνω με την ανησυχία του... Ένα ίσον κανένα ή θα καλύψω το κενό με ένα cb1300.
Χώμα δεν βλέπω στην εξίσωση
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Χώμα δεν βλέπω στην εξίσωση
You and me both, brother, you and me both. Εδώ δεν προλαβαίνουμε άλλα και άλλα... Αλλά βρήκα ένα ωραίο meme, θα το βάλω στις "όχι αστείες".
 
Top Bottom