Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Eliaskat

Μέλος
Όνομα
Elias
Μοτό
GS 1250ADV
Τι εγινε βρε παιδια με τα XR, βλεπω αρκετα "Νέας γενιας" σε τιμες παραπλησιες με τα πρωτης γενιας...

ok, καταλαβαίνω ότι το χρώμα παίζει ρόλο..

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τι εγινε βρε παιδια με τα XR, βλεπω αρκετα "Νέας γενιας" σε τιμες παραπλησιες με τα πρωτης γενιας...

ok, καταλαβαίνω ότι το χρώμα παίζει ρόλο..

Αυτό έπρεπε να φύγει χθες , με τέτοια τιμη
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Τι εγινε βρε παιδια με τα XR, βλεπω αρκετα "Νέας γενιας" σε τιμες παραπλησιες με τα πρωτης γενιας...

ok, καταλαβαίνω ότι το χρώμα παίζει ρόλο..

Αυτό μ αρέσει αρκετά,σούπερ το χρώμα
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Κάνω σκέψεις να δοκιμάσω την τύχη μου στο χώμα :thumbsdown:
Αυτό πάει Ελάτη επίσκεψη?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Κάνω σκέψεις να δοκιμάσω την τύχη μου στο χώμα :thumbsdown:
Αυτό πάει Ελάτη επίσκεψη?
Ξεκινά από την Ελάτη Αρκαδίας να δεις αν την παλεύεις και σιγά-σιγά θα φτάσεις και στη δικιά μας... :roflmao:
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Κάνω σκέψεις να δοκιμάσω την τύχη μου στο χώμα :thumbsdown:
Αυτό πάει Ελάτη επίσκεψη?
Αν και άσχετος με χώμα, αν θες εκδρομικό γιατί δεν κοιτάς αυτό?
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Ξεκινά από την Ελάτη Αρκαδίας να δεις αν την παλεύεις και σιγά-σιγά θα φτάσεις και στη δικιά μας... :roflmao:
Ναι αλλά μόλις φτάσω?
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Ιταλοκινέζικο παζλ με εσάνς Αιγύπτιου αρχιτέκτονα. Πήρε φίλος καινούργιο. Ακόμα τρέχει.
Αν και έχω διαβάσει κάποια fails στο Φουμπού για πε λεπτομέρειες από του φίλου σου.
Σαν κονσεπτ ήταν πολύ ωραίο το συγκεκριμένο μηχανάκι.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Γιατί ζηλεύεις?
Πολύ πολύ ευτυχισμένος στην τοποθεσία το σπίτι μου, με δυνατότητα να ψωνίζω οτιδήποτε επιθυμώ, την ώρα που το θέλω. Έχω "γλιτώσει" έστω και από την υποψία αρνητικών συναισθημάτων τέτοιου είδους.

Κουβέντα κάνουμε, προσπαθώ και εγώ να καταλάβω τι γίνεται ανάμεσα στο "βαρέθηκα στον δρόμο", "δεν έχουν ενδιαφέρον τα κοντινά μονοπάτια" και το εκκρεμές ανάμεσα σε τουρίστα για "άπειρα" χιλιόμετρα χωρίς ιδρώτα και το σκληροπυρηνικό εργαλείο για overlanding τύπου ράλι. Σε χαίρομαι για τις δοκιμές, δεν ξέρω ποια ημέρα θα μας σφάξει ο διπολικος μέσα σου "είναι φίλοι μου" όχι "είναι γκιαουρηδες".
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Πολύ πολύ ευτυχισμένος στην τοποθεσία το σπίτι μου, με δυνατότητα να ψωνίζω οτιδήποτε επιθυμώ, την ώρα που το θέλω. Έχω "γλιτώσει" έστω και από την υποψία αρνητικών συναισθημάτων τέτοιου είδους.

Κουβέντα κάνουμε, προσπαθώ και εγώ να καταλάβω τι γίνεται ανάμεσα στο "βαρέθηκα στον δρόμο", "δεν έχουν ενδιαφέρον τα κοντινά μονοπάτια" και το εκκρεμές ανάμεσα σε τουρίστα για "άπειρα" χιλιόμετρα χωρίς ιδρώτα και το σκληροπυρηνικό εργαλείο για overlanding τύπου ράλι. Σε χαίρομαι για τις δοκιμές, δεν ξέρω ποια ημέρα θα μας σφάξει ο διπολικος μέσα σου "είναι φίλοι μου" όχι "είναι γκιαουρηδες".
Έχεις απόλυτο δίκιο αλλά μια αγγελία χαζεύαμε (όπως λέει ο τίτλος).
Τι είσαστε εσείς ρεεει!:)
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αν και έχω διαβάσει κάποια fails στο Φουμπού για πε λεπτομέρειες από του φίλου σου.
Σαν κονσεπτ ήταν πολύ ωραίο το συγκεκριμένο μηχανάκι.
Ποιοτικά πάντως δεν στέκει πουθενά κοντά στο RS300/500. Είχα κάνει αρκετό ψάξιμο για την SWM πριν πάρω το 300αρι και τα σχόλια από χρήστες ανά τον κόσμο ήταν πολύ διαφορετικά για δυο μηχανάκια.
 
Top Bottom