Αλκυονίδες στα Βαλκάνια και οτι λάχει !!!

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Καλησπέρα στην παρέα !!

Υπάρχει μια σκέψη για εκδρομούλα τις αλκυονίδες μέρες στα Βαλκάνια !! Γρήγορα και καταδρομικά !! Οι συγκεκριμένες μέρες λένε πως θα πέσουν 15-25 Ιανουαρίου φέτος !! Πέμπτη πρωί αναχώρηση από Αθήνα για τον Βορρά ( διανυκτέρευση ) και Παρασκευη πρωί ξεκινάμε και Κυριακή βράδυ θα έχουμε επιστρέψει !!
όσο αναφορά την ακριβή ημερομηνία θα την δούμε στην πορεία και όσο πλησιαζει ο καιρός ωστέ να δούμε αν θα μας το επιτρέψει να ξεκινήσουμε ( χιόνια πολλά να μην έχει με λίγα λόγια ) ! Διαδρομές κτλ αδιευκρίνιστα όλα ακόμα θα τα πούμε στην πορεία !

όσοι ψήνεστε μπορείτε να βάλετε το όνομα σας στη λίστα !

1) @ilai
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Εγω κ ψηνομαι κ ζηλευω αν κ δεν εχω το καταλληλο μηχανακι το μαγαζι δεν μου το επιτρεπει.
Μακαρι να μαζευτειτε πολυ κ να εχουμε υλικο για διαβασμα !!!!!
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Εγω κ ψηνομαι κ ζηλευω αν κ δεν εχω το καταλληλο μηχανακι το μαγαζι δεν μου το επιτρεπει.
Μακαρι να μαζευτειτε πολυ κ να εχουμε υλικο για διαβασμα !!!!!
Μια χαρά κατάλληλο είναι...δώστο μου εμένα να πάω εγώ :p:p:p:p:p
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Εγω κ ψηνομαι κ ζηλευω αν κ δεν εχω το καταλληλο μηχανακι το μαγαζι δεν μου το επιτρεπει.
Μακαρι να μαζευτειτε πολυ κ να εχουμε υλικο για διαβασμα !!!!!
μια χαρα είναι το οχημα σου!! αν ο καιρος μας κανει το χατηρι και μαζευτούμε έστω και 2-3 άτομα φυγάμε !! ;) είπαμε γρήγορα και καταδρομικά θα γίνουν τα πάντα
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Μια χαρά κατάλληλο είναι...δώστο μου εμένα να πάω εγώ :p:p:p:p:p
Για παρτη σου αν παρεις κουλουρι θα το κλεισω κ θα σεακολουθησω οπου θες!!!!!!
 

n.l

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS '08
όσοι ΨΗΝΕΣΤΕ

1) ilai
2)n.l

@Goukos @δημήτρης ακούει ;;;Είναι πολύς ο καιρός μεχρι την άνοιξη και αυτό θα ναι ορεκτικό ....

Μπράβο ilai ,ωραία πρόταση



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
όσοι ΨΗΝΕΣΤΕ

1) ilai
2)n.l

@Goukos @δημήτρης ακούει ;;;Είναι πολύς ο καιρός μεχρι την άνοιξη και αυτό θα ναι ορεκτικό ....

Μπράβο ilai ,ωραία πρόταση



Sent from my iPhone using Tapatalk
ακριβώς αυτό ένα μίκρο ορεκτικό πριν την άνοιξη - καλοκαίρι 2017 :D
 
Reactions: n.l

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η βολτα . ....μπαίνει στην προσωπική μου λίστα, γιατί η δουλειά μου δεν επιτρέπει τόσο μακρινό προγραμματισμο ! !
Είναι γνωστό ότι μπαίνω τελευταίος στο καράβι. ..:p
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Η βολτα . ....μπαίνει στην προσωπική μου λίστα, γιατί η δουλειά μου δεν επιτρέπει τόσο μακρινό προγραμματισμο ! !
Είναι γνωστό ότι μπαίνω τελευταίος στο καράβι. ..:p
καλά για όλους μας ισχύει αυτό αλλά θα τα καταφέρουμε και θα παμε στο τελος:yew:
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Εγώ μόνο τις ημέρες 20/1 και 6/2 πρέπει να είμαι με την οικογένεια λόγω εορτογενεθλιων. Όποτε θέλετε πριν και μετά μπορω ανεξαρτήτως καιρού.
Ειδικά με @Goukos μαζί η βόλτα δε χάνεται με τίποτα!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Εγώ μόνο τις ημέρες 20/1 και 6/2 πρέπει να είμαι με την οικογένεια λόγω εορτογενεθλιων. Όποτε θέλετε πριν και μετά μπορω ανεξαρτήτως καιρού.
Ειδικά με @Goukos μαζί η βόλτα δε χάνεται με τίποτα!
τον Γουκο τον ανακριτή βεβαίως βεβαίως :pointu:!! Γενικά υπάρχει σκέψη για αναχώρη 19 ημέρα Πέμπτη και επιστροφή 22 Κυριακή αλλά θα το δούμε αν ο καιρός είναι καλός μπορεί να το πάμε μια εβδομάδα πρίν δε παίζει θέμα !
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
τον Γουκο τον ανακριτή βεβαίως βεβαίως :pointu:!! Γενικά υπάρχει σκέψη για αναχώρη 19 ημέρα Πέμπτη και επιστροφή 22 Κυριακή αλλά θα το δούμε αν ο καιρός είναι καλός μπορεί να το πάμε μια εβδομάδα πρίν δε παίζει θέμα !
Στη χειρότερη καίω το 20/1 ναξο (η γιορτή μου ειναι εκείνη τη μερα) αλλα το 6/2 δεν καίγεται γιατί ειναι της κόρης τα γενέθλια.....:happy:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Στη χειρότερη καίω το 20/1 ναξο (η γιορτή μου ειναι εκείνη τη μερα) αλλα το 6/2 δεν καίγεται γιατί ειναι της κόρης τα γενέθλια.....:happy:
τόσο πίσω δλδ 6 δεν πάει με τίποτα !! μάλλον 19-22 αλλά θα το δούμε όταν πλησιάζει ο καιρός κανά 15ηνθέμερο πριν
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Λοιπόν λιτσες δε παίζουν !!!
Οποίος θελει ερχετε !!
Η βολτα θα γινει άκρως καταδρομικη !!!
Η ημερομηνίες ειναι ρευστές οπως και ολα σε αυτήν την ζωή !!!
Όσοι το σκέφτονται ας ετοιμάζουν τις μηχανές σέρβις κλπ καθως και adac η mobile care
Λάστιχα καλα και βρόχινα !!!!( τιποτα δε παει χαμενο!!)
Αυτα !!!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom