Αναζητώντας το βακτήριο του χώματος (Mycobacterium vaccae)* Vol.1 17/18-11-2018

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
το εχω δουλεμενο......μα δεν θελω λογο του οτι εσυ εισαι ο λιντερ της εκδρομης ...και ξερεις ,μου ειναι λιγο ακομψο ,αν ομως επιμενεις ευχαριστως να δωσω τα ενα χερακι βοηθειας
Κοίτα οι χάρτες σου είναι κάτι το μοναδικό,οπότε οτιδήποτε άλλο και να γίνει θα είναι υποδεέστερο αυτών...
Αν θες σου στέλνω κάποια τοπωνύμια και κάνεις παιχνίδι...;)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Κοίτα οι χάρτες σου είναι κάτι το μοναδικό,οπότε οτιδήποτε άλλο και να γίνει θα είναι υποδεέστερο αυτών...
Αν θες σου στέλνω κάποια τοπωνύμια και κάνεις παιχνίδι...;)
οχι φιλε τα χω ολα δουλεμενα σε λεω .........
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Το υποκυβισα στα 80 κυβικα γιατι μου σηκωνοταν σουζα στις ανηφορες και ειμαι ετοιμος για πανω λεμε! Εχω και μαυρα στεφανια παρακαλω...


Στάλθηκε από το MEIZU M6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Το υποκυβισα στα 80 κυβικα γιατι μου σηκωνοταν σουζα στις ανηφορες και ειμαι ετοιμος για πανω λεμε! Εχω και μαυρα στεφανια παρακαλω...


Στάλθηκε από το MEIZU M6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το πηγα και εγω το πρωι στο μάστορι να μου το κατεβασει!! Το σκ θα βαψω μαυρες τις ζαντες με σπρέι και ειμαι πανετοιμος
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Το υποκυβισα στα 80 κυβικα γιατι μου σηκωνοταν σουζα στις ανηφορες και ειμαι ετοιμος για πανω λεμε! Εχω και μαυρα στεφανια παρακαλω...


Στάλθηκε από το MEIZU M6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πλακα πλακα ...τα κυβικα μονο προβλημα ειναι στα μονοπατακια.
Ειναι γλυκο ομως το γκαζι (στα ανοικτα κομματια).
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Πλακα πλακα ...τα κυβικα μονο προβλημα ειναι στα μονοπατακια.
Ειναι γλυκο ομως το γκαζι (στα ανοικτα κομματια).
Τα κυβικα ενος 250-300 διχρονου εντουρο ειναι πολυ πιο σωστη επιλογη για χρηση σε μονοπατια. Το 125 δεν ειναι καθολου γραμμικο γιατι λογω μικρου κυβισμου δεν εχει καθολου ροπη για να σκαρφαλωνει γλυκα με χαμηλες στροφες.

Αρχισες και εσυ τις δικαιολογιες τωρα και σου φταιει το μηχανακι κτλ; :p:p:D
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Τα κυβικα ενος 250-300 διχρονου εντουρο ειναι πολυ πιο σωστη επιλογη για χρηση σε μονοπατια. Το 125 δεν ειναι καθολου γραμμικο γιατι λογω μικρου κυβισμου δεν εχει καθολου ροπη για να σκαρφαλωνει γλυκα με χαμηλες στροφες.

Αρχισες και εσυ τις δικαιολογιες τωρα και σου φταιει το μηχανακι κτλ; :p:p:D
Που παραπονεθηκα για το μηχανακι??/
Δεν εχω την εμπειρια σου στα μονοπατια αλλα εχω καταλαβει οτι μικροτερο = καλυτερο,οι αποτομες αναβασεις ειναι εξαιρεση και ισως το 10%, Θα μου πεις τωρα,γιατι πηρα το 300?Επειδη δεν θελω μονο μονοπατακια και επειδη οπως ειπα ,ειναι ΓΛΥΚΟ(καυλα) το γκαζι.
Επισης παντα μου αρεσαν τα δυσκολα(μαζοχα),αλλιως θα πηγαινα μονο φλαταδουρες και ακομα και πιστα (που εχω εμπειρια),ειδα ομως οτι δεν το εχω με τα μονοπατακια και σκαλωσα,αυτα θελω να κανω τωρα.Δεν θελω να λεω μεγαλα λογια ,ξερω οτι θα φαω πολυ χωμα απ τους τροχους σας ,ομως θαρθει η στιγμη(ο Θεος να με εχει γερο) που θα σας κανω να ιδρωσετε.
:friendship:
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Που παραπονεθηκα για το μηχανακι??/
Δεν εχω την εμπειρια σου στα μονοπατια αλλα εχω καταλαβει οτι μικροτερο = καλυτερο,οι αποτομες αναβασεις ειναι εξαιρεση και ισως το 10%, Θα μου πεις τωρα,γιατι πηρα το 300?Επειδη δεν θελω μονο μονοπατακια και επειδη οπως ειπα ,ειναι ΓΛΥΚΟ(καυλα) το γκαζι.
Επισης παντα μου αρεσαν τα δυσκολα(μαζοχα),αλλιως θα πηγαινα μονο φλαταδουρες και ακομα και πιστα (που εχω εμπειρια),ειδα ομως οτι δεν το εχω με τα μονοπατακια και σκαλωσα,αυτα θελω να κανω τωρα.Δεν θελω να λεω μεγαλα λογια ,ξερω οτι θα φαω πολυ χωμα απ τους τροχους σας ,ομως θαρθει η στιγμη(ο Θεος να με εχει γερο) που θα σας κανω να ιδρωσετε.
:friendship:
Αστα αυτα και ετοιμασου...
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Που παραπονεθηκα για το μηχανακι??/
Δεν εχω την εμπειρια σου στα μονοπατια αλλα εχω καταλαβει οτι μικροτερο = καλυτερο,οι αποτομες αναβασεις ειναι εξαιρεση και ισως το 10%, Θα μου πεις τωρα,γιατι πηρα το 300?Επειδη δεν θελω μονο μονοπατακια και επειδη οπως ειπα ,ειναι ΓΛΥΚΟ(καυλα) το γκαζι.
Επισης παντα μου αρεσαν τα δυσκολα(μαζοχα),αλλιως θα πηγαινα μονο φλαταδουρες και ακομα και πιστα (που εχω εμπειρια),ειδα ομως οτι δεν το εχω με τα μονοπατακια και σκαλωσα,αυτα θελω να κανω τωρα.Δεν θελω να λεω μεγαλα λογια ,ξερω οτι θα φαω πολυ χωμα απ τους τροχους σας ,ομως θαρθει η στιγμη(ο Θεος να με εχει γερο) που θα σας κανω να ιδρωσετε.
:friendship:
Αστειευομαι μην με παιρνεις στα σοβαρα! Το 300 θα σε βοηθησει πολυ σε ολα τα τερεν. Προς το παρον εννοειται πως δεν θα σου ριχνουμε χωμα γιατι ειμαστε μια χαρουμενη ομαδα. :) Εσυ και το αλλο πουλι παντως να προσεχετε τους κυνηγους εκει πανω..:p
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ρε μην τσακώνεστε...:p
Θα σας δανείσω εγώ το τρακτέρ (450) με 13/50 γρανάζωμα και το ανηφόρι.....πάάάάάάάειιιιιιι.....:laugh:
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Αστειευομαι μην με παιρνεις στα σοβαρα! Το 300 θα σε βοηθησει πολυ σε ολα τα τερεν. Προς το παρον εννοειται πως δεν θα σου ριχνουμε χωμα γιατι ειμαστε μια χαρουμενη ομαδα. :) Εσυ και το αλλο πουλι παντως να προσεχετε τους κυνηγους εκει πανω..:p
Το ξερω οτι αστειευεσαι βρε.Επισης εχω καταλαβει τι (ωραιος) ανθρωπος εισαι.

Εχουμε αρκετα παληκαρια εδω μεσα,δεν ειναι τυχαιο οτι με καθε ευκαιρια κανω τοσα χλμ για να εχω την τιμη να καβαλησω διπλα τους.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Που παραπονεθηκα για το μηχανακι??/
Δεν εχω την εμπειρια σου στα μονοπατια αλλα εχω καταλαβει οτι μικροτερο = καλυτερο,οι αποτομες αναβασεις ειναι εξαιρεση και ισως το 10%, Θα μου πεις τωρα,γιατι πηρα το 300?Επειδη δεν θελω μονο μονοπατακια και επειδη οπως ειπα ,ειναι ΓΛΥΚΟ(καυλα) το γκαζι.
Επισης παντα μου αρεσαν τα δυσκολα(μαζοχα),αλλιως θα πηγαινα μονο φλαταδουρες και ακομα και πιστα (που εχω εμπειρια),ειδα ομως οτι δεν το εχω με τα μονοπατακια και σκαλωσα,αυτα θελω να κανω τωρα.Δεν θελω να λεω μεγαλα λογια ,ξερω οτι θα φαω πολυ χωμα απ τους τροχους σας ,ομως θαρθει η στιγμη(ο Θεος να με εχει γερο) που θα σας κανω να ιδρωσετε.
:friendship:
Nα το ευχαριστηθεις Δημητρη, καλολάσπωτο. :brv:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Λοιπον περασα απο το μάστορι και μου ειπε οτι το εργαλειο πυροβολεί !! Φτιάχνονται καποιες λεπτομέριες και προχωραμε ολοταχώς. Αυτα προς το παρων !
Α και Θενο κανονισε μας 2 υπερλουξ δικλινα δωματια για μενα και το πτηνο με ολα τα κομφορ
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Λοιπον περασα απο το μάστορι και μου ειπε οτι το εργαλειο πυροβολεί !! Φτιάχνονται καποιες λεπτομέριες και προχωραμε ολοταχώς. Αυτα προς το παρων !
Α και Θενο κανονισε μας 2 υπερλουξ δικλινα δωματια για μενα και το πτηνο με ολα τα κομφορ
ηλια το αμαξι εχει γουαι φαι ...γιατι θελω να στειλω κατι φαξ
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Λοιπον περασα απο το μάστορι και μου ειπε οτι το εργαλειο πυροβολεί !!
Πάει...:wacky:
Δε θα μείνει ζωντανό για ζωντανό...:laugh:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
....κανονισε μας 2 υπερλουξ δικλινα δωματια για μενα και το πτηνο με ολα τα κομφορ
Είστε κομπλέ...
Με τζακούζι, τζάκι,ξύλα για το τζάκι,πλυστικό karcher 150 bar και αμμοβολή...:laugh:
Μένουν οι υπόλοιποι.
@achalatsis
@Carooly
@KORAX
Οργανωθείτε...;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Είστε κομπλέ...
Με τζακούζι, τζάκι,ξύλα για το τζάκι,πλαστικό karcher 150 bar και αμμοβολή...:laugh:
Μένουν οι υπόλοιποι.
@achalatsis
@Carooly
@KORAX
Οργανωθείτε...;)
Οντως??? Τωρα επερνα τηλ τον Πανο τον δικο σου με το ξενοδοχείο αλλα δεν επιανε ! Μη ρωτήσεις που το βρήκα ! Εχω τους ανθρωπους μου ! Και οι υπολοιποι ειναι κομπλε νομιζω!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Οντως???
Ναι ρε συ...
Είμεθα σοβαροί άνθρωποι! (ενίοτε...:happy:)
Δίκλινα αμφότεροι...? Σωστά...?:)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom