Αναπαλαίωση τρικύκλου ΜΕΓΚΟ ('70)

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
ο τριτος τροχος που πηγε?
γιατι ο σπυρος εγραψε για ΤΡΙΚΥΚΛΟ
Πού το έγραψε αυτό ,ωρέ μαστροΚλούνη?...δεν το βλέπω.
Στον τίτλο!
Ω ρε φίλε...ναι...όντως...στον τίτλο το'χει γράψει ο άνθρωπος.:rolleyes:
Κι εγώ διάβασα όλα τα μυνήματα 3 φορές κι έψαχνα να βρώ το 3κυκλο.:geek:

Στον ΤΙΤΛΟ του θεματος...:secret:βαλε τα γυαλια για κοντά ρεεεε...ξεχαστηκες με τα άλλα για μακρυνά :laugh::p
Νταξ ρε Μαθο...μη φωνάζεις κιόλας...είμεθα κ κάποιας ηλικίας. :p


Βασικά ,από τον τίτλο συγκράτησα μόνο 2 λέξεις: Αναπαλαίωση & ΜΕΓΚΟ
Προφανώς ,όταν βρίσκομαι μπροστά στο ADVride.gr ,ο εγκέφαλός μου αρνείται να συγκρατήσει οτιδήποτε δεν αφορά μοτασυκλέτα/ες.
Και τα όποια 3κυκλα ,καλά κ σεβαστά κι εργάτες ,αλλά μοτοσυκλέτες(βλ.δίκυκλα) δεν είναι.


Καλό αναπαλαιωτικό ταξίδι να'χεις Σπύρο. :friendship:
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Να υποθετω αυτο?


Υπαρχει ατομο που τα φτιαχνει στα Γιαννενα.Σιγουρα ολο και κατι θα βρεις Αθηνα.Αν οχι ,μου λες.
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Aν εχεις facebook , υπαρχει μια ομαδα ξακουστη γνωστη για τις ανακατασκευες με οτι παλαιοτερο μπορεις να φανταστεις, σιγουρα θα ξερουν να σε βοηθησουν.
Αν εχεις facebook πες μου να σου στειλω την ομαδα να μπεις να ψαξεις πλεροφοριες ;)
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Να υποθετω αυτο?


Υπαρχει ατομο που τα φτιαχνει στα Γιαννενα.Σιγουρα ολο και κατι θα βρεις Αθηνα.Αν οχι ,μου λες.
Δώσε μου στοιχεία και για τα Γιάννενα, ποτέ δεν ξέρεις. Προς στιγμή μαζεύω πληροφορίες.
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Aν εχεις facebook , υπαρχει μια ομαδα ξακουστη γνωστη για τις ανακατασκευες με οτι παλαιοτερο μπορεις να φανταστεις, σιγουρα θα ξερουν να σε βοηθησουν.
Αν εχεις facebook πες μου να σου στειλω την ομαδα να μπεις να ψαξεις πλεροφοριες ;)
Δυστυχώς (μάλλον ευτυχώς) δεν 'έχω facebook. Ευχαριστώ πάντως.
 

psyduck

Μέλος
Όνομα
Panos
Μοτό
Suzuki address 125
Τελικά endutourista κατάφερες να αναπαλαιώσεις το τρίκυκλο; Αν θες, στείλε μου κι p.m. για περισσότερες πληροφορίες.
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Σπύρο εγώ είχα κάνει το δικό μου εδώ https://www.vrisko.gr/details/7g4j5e26ca_c6b6i2hdc715k4k5jcg_6
Θυμάμαι ήταν καλό παιδί και είχε αγάπη για αυτό που έκανε. Δεν ξέρω αν φτιάχνει το συγκεκριμένο που έχεις. Ειδικευόταν πάντως στις κλασικές μοτοσυκλέτες και σε σύγκριση με άλλα συνεργεία που είχα δει τότε, μου είχε δώσει την εντύπωση πως δεν δάγκωνε.
 
Top Bottom