Ανοιξιάτικη κατασκήνωση στα Κρητικά βουνά.

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
φίλε Παύλο καλημέρα !!!!
Καλή και ταχεία ανάρρωση. Όλες οι ‘’πέτρες’’ και τα εμπόδια δεν μας σταματούν.
Μετά απ’ αυτό σου εύχομαι να βγεις πιο δυνατός………..και όταν με το καλό τελειώσει…….θέλω να σε πώ………
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Καλη αναρωση φιλε Παυλο, με το καλο παλι καβαλα και το μυαλο σου στην επομενη εξορμηση.....Να ξερεις οτι ενα μεγαλο ποσοστο απο εδω μεσα εχουμε περασει κατι παρομοιο οποτε σε καταλαβαινουμε απολυτα...Στο trOFFy θα περασουμε super...
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Bravo για το μάζεμα ακόμα μια φορά!!!

Πάυλε περαστικά ρε φιλαράκι!!!Ταχείαν ανάρωση και γρήγορα όρθιος!!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ειναι φορες που η αναμονη ανταμειβεται..
Πανω απο 6.000 φωτογραφιες απο μια Κρητη στην οποια σπανια εχει καποιος την τυχη να περιηγηθει ειναι στη διαλογη.
Θα ακολουθησει η επιχειρηση κρασαρισματος του photobucket και μετα απλα θα απολαυσετε!!
 

tolhs

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Αποστόλης
Μοτό
BMW R1200GS '07
Μαγκες γεια σας.
Εδω ο τραυματιας. Ειμαι καλα απλα το ποδι το εσπασα. Νοσοκομειο Ηρακλειου και ολα καλα. Ο πονος παλευεται με τα παυσιπονα. Μεχρι τελος της εβδομαδας θα ειμαι Σαλονικη για το δευτερο μερος της αποκαταστασης.

Ευχαριστω ολους σας για την αμεση βοηθεια αλλα και για το ενδιαφερον σας.
Ξανθη, Σταυρο, Νικολα σας ειμαι υποχρεος.
Ευχαριστω τα παιδια απο το Συλλογο Σκαλανιου που μεριμνησαν για το μηχανακι να φορτωθει στο πλοιο καθως και ολους σας για το ενδιαφερον σας.
Μια κολοπετρα μας χαλασε την διαθεση και την εκδρομη αλλα τι να κανουμε. S h i t happens in life. Κραταμε τα καλα και προχωραμε στην ζωη.
Δεν μπορω να σηκωσω σε φωτο το αναμνηστικο που μου καναν δωρο τα παιδια απο το Σκαλανι αλλα ο Νικολας μαλλον θα το καταφερει.
Jmar με χρωστας το γυρο των Χανιων που εχασα!!!! ;)

Το χω πει το ξαναλεω και θα το λεω.
Πραγματικα ειμαι πολυ τυχερος που σας γνωρισα!!!!!
Παυλακο περαστικα ρε συ...
Συντομα και παλι ορθιος...
Ολα καλα θα πανε....:confused::confused:
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
κρίμα που δεν ήμουνα μαζι σας!!
να ξέρεις πάντως σε ακούσαμε και πήγαμε στην Ταβέρνα του Λυβικού., στην Ιεράπετρα.,.,
και το κοπέλι τι να πώ .,ότι και να πώ θα είναι λίγο.,.,
ειστε ψυχάρες αδελφέ .,.,όσους κι να γνωρίσαμε., ήταν όλοι άπαιχτοι.,
 
Τελευταία επεξεργασία:

The Doctor

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναί
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW GS1200R(04-Yellow),
YAMAHA TTR250
Nα ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου τον Νίκο (Markas), τον Γιάννη (YNS) αλλά και τα παιδιά του ΣΥ.ΜΟ.ΣΚΑ για την οργάνωση της βόλτας, την φιλοξενία στο καταπληκτικό δάσος του Ρούβα, αλλά κυρίως για την υποστήριξη στο ατύχημα του Παύλου.

Να είστε πάντα όρθιοι και να έχετε αυτή την "καλή" τρέλα μέσα σας για πάντα.:ok:
 

black_hawk

Μέλος
Περιοχή
Κερκυρα
Όνομα
Θανασης
Μοτό
R 1200 GS
Top Bottom