Απόδραση!

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Βρε κουζουλέ, κάθομαι και ψάχνω στο Google maps το μονοπάτι που πήρες για να πας το WR εκεί και δεν το βρίσκω! Πρέπει να μου πεις πώς το κατέβασες! o_O

Ο δρόμος της Μεσαράς λένε πως σε λίγο ξαναξεκινάει... Θα είμαστε στα Μάταλα στον μισό χρόνο! :)

Α... και ωραίες φωτογραφίες! ;)
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Βρε κουζουλέ, κάθομαι και ψάχνω στο Google maps το μονοπάτι που πήρες για να πας το WR εκεί και δεν το βρίσκω! Πρέπει να μου πεις πώς το κατέβασες! o_O

Ο δρόμος της Μεσαράς λένε πως σε λίγο ξαναξεκινάει... Θα είμαστε στα Μάταλα στον μισό χρόνο! :)

Α... και ωραίες φωτογραφίες! ;)
Μακάρι να τελειώσει μια ώρα αρχύτερα. Ο παλιός δρόμος είναι σκοτώστρα ενώ στο ύψος της Αγίας Βαρβάρας έχει πάντα πολύ κίνηση και ουρά.
Όσον αφορά το μονοπάτι, και εγώ το πρόσεξα την άλλη φορά που είχα πάει με τον Παύλο εκεί και το BMW. Είπα να το τολμήσω και τότε αλλά από τη μία ο καταρράκτης είχε ελάχιστο νερό (όχι πως αυτή τη φορά είχε το πολύ), από την άλλη και ο Παύλος δεν ήταν στα καλά του για να συνδράμει ως ασφάλεια στο σίγουρα πιο δύσκολο στα ζόρια BMW.
Με το WR πάντως, ούτε που σταμάτησα, απλά Brab brab και τσουπ, φρένα μη βρεθώ να κάνω άλμα από ράμπα στο χάος!
Α, και ο βράχος, εξαιρετικό γκριπ, παρά την κλήση ;)
 
Top Bottom