Αστείες και περίεργες.

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν είναι φωτογραφία.


Χτες έκανα χάλια ύπνο.

Το ένα wtf όνειρο που μας ενδιαφέρει:

Είμαι με το 950.
Έχει περασμένο στον αριστερό καθρέφτη έναν καυστήρα πετρελαίου θέρμανσης. (Αυτό εξηγείται λόγω δουλειάς, μην σας μπλέξω με λεπτομέρειες).

Φοράει τάπες με εξαερισμό στα καλάμια (δεν φοράει το δικό μου).

Φτάνω κάπου (δεν θυμάμαι που). Πατάω τις τάπες για να φύγει ο αέρας. Συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις ακούγεται ένα γρήγορο φστ και τέλος. Όχι, ξεφουσκώνει σαν λάστιχο, για πολλή ώρα. Τραγικά πολλή ώρα. Μετά ακούγεται κάτι σαν βράσιμο και βγάζει καπνό από την τάπα επάνω, τις τσιμουχες, την κάτω βαλβίδα ρύθμισης, δεν ξέρω γιατί αλλά το βάζω στο πλαϊνό σταντ και το τραβάω και σηκώνω το μπροστινό στον αέρα και γίνεται χαμός από λευκό καπνό παντού και λέω ρε δεν μπορεί τι στο διάολο έχει μέσα στα καλάμια πια.


Και κάπου εκεί ξύπνησα και λέω πάλι μλκιες βλέπω και δεν ήξερα αν πρέπει να γελάσω η όχι.

Ονειροκρίτη μοτοσικλετών έχουμε;
 

Gus

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Sutzouki
..............Ονειροκρίτη μοτοσικλετών έχουμε;
Εεε λοιπόν.... μεγάλη πόρτα θα διαβείς, απο πάνου γράφει ένα όνομα περίεργο.... δεν μπορώ να το διακρίνω καλά.... απο S αρχίζει....?? τελος παντως θα δουμε αν θα φανει αργότερα. Λεφτά θα δώσεις..... 2 τροχούς θα πάρεις..... μια μελαχρινή θα σου φέρει καφέ για να αντέξεις τον αποχωρισμό της πρώιν....
Εεε αυτά μέχρι εκεί πλέρωσςες..... άντε να ασημωσεις πάλι και θα δούμε το επόμενο βράδυ τι θα σου βγεί..... :pointu:
 
Top Bottom