Αστείες και περίεργες.

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Μιά αξίνα χρειάζεται μερικές φορές για να διαμορφώσεις το έδαφος που θα στήσεις την σκηνή σου.
Αν είναι για σκηνές κτλ, συμφωνώ.
Αν είναι να πάω χωμάτινη βόλτα και να "επιδιώξω" να μου βγει η ψυχή..... ευχαριστώ δεν θα πάρω!!!!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Παλαιά ενδοεπικοινωνία... :roflmao:με το πρώτο φρεναρισμα ο πίσω εμενε χωρίς δόντια χαχαχα..
Ετσι!!!!!!
Δεν ακούγαμε καλά τη μουρμούρα παλια, και είπαμε να τελειοποιήσουμε το σύστημα σίγα σίγα......... :ha
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Αν είναι για σκηνές κτλ, συμφωνώ.
Αν είναι να πάω χωμάτινη βόλτα και να "επιδιώξω" να μου βγει η ψυχή..... ευχαριστώ δεν θα πάρω!!!!
Τα δικά μου φορητά σκαπανικά.
Ανοξείδωτα 440 γραμμάρια το καθένα.
Είναι τα μικρότερα που μπορούν να κάνουν δουλειά. Κάτι μικρότερα πτυσσόμενα που υπάρχουν, είναι άχρηστα.

 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τα δικά μου φορητά σκαπανικά.
Ανοξείδωτα 440 γραμμάρια το καθένα.
Είναι τα μικρότερα που μπορούν να κάνουν δουλειά. Κάτι μικρότερα πτυσσόμενα που υπάρχουν, είναι άχρηστα.

Εφόσον "δουλεύεις" σκηνές και είσαι του κάμπινγκ γενικότερα, όλα αυτά τα συναφή εργαλεία χρειάζονται!



(Το φτυάρι, εκεί που φαίνονται κάποιες διαβαθμίσεις σαν από μαρκαδόρο, έχει ράγισμα; Έτσι δείχνει στη φωτογραφία. Λογικά, για να είναι τετρακόσια σαράντα γραμμάρια και εξήντα πόντους μήκος, πρέπει να μην έχει πολύ πάχος -εσωτερικα- )
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Το φτυάρι, εκεί που φαίνονται κάποιες διαβαθμίσεις σαν από μαρκαδόρο, έχει ράγισμα; Έτσι δείχνει στη φωτογραφία.
Σε όλα τα αντικείμενα για υπαίθριες δραστηριότητες γράφω με μαρκαδόρο το όνομά μου.
Το ίδιο και σε όλα τα εργαλεία μου.
Και δεν υπάρχει περίπτωση να το πάρει ο άλλος κατά λάθος, ή να το έχω δανείσει και να ξεχάσει ποιανού είναι.:D
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Μια λ@λ@κιουλα για να ξεφύγουμε λίγο από τη μαυρίλα των ημερών...
Έχουν και τα κουνούπια τα θέματά τους, ναταλεμε κι αυτά.



Δυστυχώς μαυρίλα και πάλι μαυρίλα σήμερα μετά την πτώση του Καναντέρ. Έφυγαν νέα παιδιά πάνω στο καθήκον.

Δεν είναι τόσο απλό φυσικά, σίγουρα υπάρχουν ευθύνες. Αλλά τώρα έχουμε πένθος για άλλη μια φορά. Έχει μαυρίσει η ψυχή μας.

Δεν μπορεί όμως να συνεχιστεί αυτό το πράμα.
 
Top Bottom