Αστείες και περίεργες.

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010

Σε πρώτη παρουσίαση το νέο BMW GS 1300 adventure στην πυλωτη μου.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Εχει κάνει τετοιο πράγμα στα αλήθεια?...
 
Τελευταία επεξεργασία:

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Στην Καλαμάτα υπήρχε Hayabusa που έχανε σε κόντρες από αυτοκίνητα με 50 ευρώ. :D
Μηπως να μετακομισω Καλαμάτα να βαζω κοντρες μονο με παπιά και εννοείται να με πατανε πάντα... Τσαμπα σπαω τα χέρια μου στην Αθήνα με τους γ@μωανελκυστηρες...καλή μπιζνα, για κανονισε τπτ :roflmao:
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Εμεις οι ασανσεραδες παμε με τις σκαλες για να τα φτιαξουμε.

:roflmao: :roflmao: :roflmao:
Γιατί ξέρετε ότι είναι επικίνδυνά με τις παπαριές που γίνονται.

Και ένα φίλο μηχανολόγο που έχω, που κάνει μελέτες ασανσέρ, δεν μπαίνει ποτέ σε ασανσέρ, πάει από τη σκάλες.:D
 

Diam

Μέλος
Όνομα
Διαμαντής
Μοτό
YAMAHA XT 600E
Γιατί ξέρετε ότι είναι επικίνδυνά με τις παπαριές που γίνονται.

Και ένα φίλο μηχανολόγο που έχω, που κάνει μελέτες ασανσέρ, δεν μπαίνει ποτέ σε ασανσέρ, πάει από τη σκάλες.:D
Υπερβολές. Ναι υπάρχουν κακοτεχνίες όπως σε όλα τα τεχνικά επαγγέλματα, αλλά τουλάχιστον στους ανελκυστήρες είμαστε σε μια μέτρια προς καλή κατάσταση. Εννοείται έχω πετύχει ανελκυστήρα που δεν μπήκα μέσα λόγω επικινδυνότητας αλλά είναι εξαιρέσεις αυτά.
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Μηπως να μετακομισω Καλαμάτα να βαζω κοντρες μονο με παπιά και εννοείται να με πατανε πάντα... Τσαμπα σπαω τα χέρια μου στην Αθήνα με τους γ@μωανελκυστηρες...καλή μπιζνα, για κανονισε τπτ :roflmao:
Μια χαρά είναι η δουλειά που κάνεις.
Τι να πουν οι άλλοι που δουλεύουν οικοδομή, εκτεθειμένοι στον ήλιο και στο κρύο, σε λάσπες και σε σκόνες, πάνω σε σκαλωσιές.
 

Bulmont

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Βαγγελης Χ
Μοτό
BULTACO PURSANG 125
MONTESA ENDURO 125H7
Τι έχουμε εδώ;


Πές την αλήθεια τι έψαχνες.....................
 

Diam

Μέλος
Όνομα
Διαμαντής
Μοτό
YAMAHA XT 600E
Μια χαρά είναι η δουλειά που κάνεις.
Τι να πουν οι άλλοι που δουλεύουν οικοδομή, εκτεθειμένοι στον ήλιο και στο κρύο, σε λάσπες και σε σκόνες, πάνω σε σκαλωσιές.
Αυτά που λες τα κάνουμε και εμείς που κάνουμε εγκαταστάσεις ανελκυστήρων. Μόνο οι συντηρητές την γλιτώνουν.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Μια χαρά είναι η δουλειά που κάνεις.
Τι να πουν οι άλλοι που δουλεύουν οικοδομή, εκτεθειμένοι στον ήλιο και στο κρύο, σε λάσπες και σε σκόνες, πάνω σε σκαλωσιές.
Τα εχω κανει και αυτα Γιωργο σε πιο μικρή ηλικία, ο πατέρας μου οικοδομος ηταν, από μικρος μεσα σε αυτά ειμαι και οι ανελκυστηρες εχουν και εγκατάσταση-οικοδομη οπως και περιεργα ωραρια(12μερα σερι και καποιες φορες και 15-16 ωρες σερι), δεν ειναι και η καλυτερη δουλειά και όπως όλες εχει τα πακέτα της αστειευομενος εγραψα αυτό που εγραψα.
 
Top Bottom