Αστείες και περίεργες.

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Το ότι δεν καταλαβαίνουν φαίνεται στα σχόλια.
Τους λες χαζούς δηλαδή ?

Ας δούμε μερικά παραδείγματα μιλισεκών :

  • 1 χιλιοστό του δευτερολέπτου - χρόνος που χρειάζεται για να διανύσει το φως 204,19 km σε ένα καλώδιο οπτικών ινών απλής λειτουργίας για μήκος κύματος 1550 nm (συχνότητα: 193 THz).
  • 4 χιλιοστά του δευτερολέπτου – τυπικός μέσος χρόνος αναζήτησης για τυπικό δίσκο 10.000 rpm
  • 10,378 χιλιοστά του δευτερολέπτου – περίοδος περιστροφής του πάλσαρ B1639+36A
  • 100 χιλιοστά του δευτερολέπτου – το χρονικό διάστημα μεταξύ των αλλαγών ταχυτήτων σε μια Ferarri FXX. με αυτόματο χειροκίνητο κιβώτιο μονού συμπλέκτη 6 σχέσεων
  • 100–400 χιλιοστά του δευτερολέπτου – ο χρόνος που ανοιγοκλείνει το ανθρώπινο μάτι.
Οπότε τα 7,5 μιλισεκών είναι μία ταχύτητα 1530 km/h, η οποία είναι εφικτή και από ντιλιβερόπαπια 110cc...

Αμάν πχια, όλα εγώ ???
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Φωτομοντάζ είναι, αλλιώς πώς αλλάζει ταχύτητες και πώς πατάει φρένο;
Για το πίσω φρένο έχει μετατροπές σε χέρι.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι μάρκα είναι γιατί υπάρχει εξήγηση και για τις ταχύτητες αν είναι dct.
Edit είναι nc750.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τεχνητά πόδια έχει ο άνθρωπος, και μπράβο του.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Τεχνητά πόδια έχει ο άνθρωπος, και μπράβο του.
Αν είναι τεχνητά δεν είναι αστείο, αλλά νομίζω ότι δεν ειναι, θα ηταν οκ με ύψος δεν θα χρειαζόταν να βαλει αυτες τις προσθήκες...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το τεχνητά δεν το λέει γιατί είναι ΑΜΕΑ αλλά στην woke εποχή μπορεί να το ζήσουμε και αυτό, vertically challenged individual snowflakes να ζητάνε normalise KISS shoes
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Το τεχνητά δεν το λέει γιατί είναι ΑΜΕΑ αλλά στην woke εποχή μπορεί να το ζήσουμε και αυτό, vertically challenged individual snowflakes να ζητάνε normalise KISS shoes
Δεν θα ειχαν βγει μαλλον τοτε αυτα τα παπούτσια https://www.fruugo.gr/νεο-rock-m-tank106-c2-unisex-μεταλλικες-μαυρες-δερματινες-μποτες/p-108531466-243052764?language=el&ac=KelkooCSS&asc=pmax&gad_source=1&gclid=CjwKCAiAt5euBhB9EiwAdkXWOwShU4nRuuuS2M16aYdVTkAjutna6VEOe_nR47Q52UjrwfQpCTyarxoCd7EQAvD_BwE και εκανε custom
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ακριβά αυτά, ο άνθρωπος έχει Χόντα, τα έφτιαξε στο γκαράζ του. Τι τον περάσατε για BMW KTM με χαμηλή σέλα και Κιτ χαμηλώματος;
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Η μηχανές έχουν καλά φρένα, για αυτό δεν έχει καταγραφεί αντίστοιχο επεισόδιο. Τα ποδήλατα και τα πατίνια δεν σταματάνε.
Εδώ χρειάζεται το προστατευτικό θώρακα.:D

 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Η μηχανές έχουν καλά φρένα, για αυτό δεν έχει καταγραφεί αντίστοιχο επεισόδιο. Τα ποδήλατα και τα πατίνια δεν σταματάνε.
Εδώ χρειάζεται το προστατευτικό θώρακα.:D

Καλά πως δεν το βλεπουν? Ο άλλος που γελαει παντως και γράφει θελει πολλες κλωτσιές αν το εχει κάνει επίτηδες, μπορεί να παθεις ζημια..
 

parkaris

Μέλος
Όνομα
-
Μοτό
cbf125
Αν παρατηρήσεις ακριβώς διπλα εχει χώρο να περάσεις , αρκεί να μην τρέχεις. Εδω δεν έχουμε ενα συρμα οπως βαζουν σε μονοπάτια και χωράφια , ειναι ολόκληρα μαδέρια , μια χαρά απρόσεκτοι είναι
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Όπως τον ακούω νομίζω ότι μπουκώνει από πλούσιο μείγμα, βέβαια μπορεί να θέλει και βαλβίδες δεν είμαι σίγουρος :wacky::roflmao::roflmao::roflmao:

Μπορει και το φιλτρο αερα να είναι βρώμικο, δεν την βγάζει την βολτα :roflmao::roflmao::roflmao:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Όπως τον ακούω νομίζω ότι μπουκώνει από πλούσιο μείγμα, βέβαια μπορεί να θέλει και βαλβίδες δεν είμαι σίγουρος :wacky::roflmao::roflmao::roflmao:

Μπορει και το φιλτρο αερα να είναι βρώμικο, δεν την βγάζει την βολτα :roflmao::roflmao::roflmao:
Ελάτε ρε παιδιά...
Κοκοράκια είναι...
Ακούγεται ξεκάθαρα...
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Top Bottom