Αστείες και περίεργες.

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Γιαπωνέζικα και τρίχες, καβαλάς ένα ιταλικό και μετά κανείς αυτοδιαγνωση


Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα πω μπράβο στην Απρίλια για τις αντοχές του σταντ και του ντεπόζιτου.
Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν husky.. Ντροπή σε αυτά τα χρώματα για τους ιταλους
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Θα πω μπράβο στην Απρίλια για τις αντοχές του σταντ και του ντεπόζιτου.
Πλαστικό είναι.. μικρούλι,μας αντέχει
Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν husky.. Ντροπή σε αυτά τα χρώματα για τους ιταλους
Κίτρινα έχουμε βγάλει και εμείς από παλιά...αλλά αν δεν είναι κόκκινο...
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Θα έρθω για καφεδάκι στον σταθμό, για να κεράσεις καφεδάκι! Κοτζαμ λύση σου βρήκα!!!!! :laugh:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Θα έρθω για καφεδάκι στον σταθμό, για να κεράσεις καφεδάκι! Κοτζαμ λύση σου βρήκα!!!!! :laugh:
Ποιός είπε όχι σε τέτοιες προτάσεις; Το καφέ δίνει για τέικαουτ σίγουρα, χωρίς κλικ ιν σοπ και κλικ αγουέι, μόνο ντρινκ αγουέι λένε για να μην πέσουν πρόστιμα :p



Αρνητικοί αριθμοί Δευτέρα δημοτικού δεν είναι διδακτέα ύλη. Τώρα μαθαίνουν αφαίρεση με "δάνειο" δεκάδα. Και εκτός από μαθηματικά, το επεξηγηματικό βιντεάκι έχει και ηθικοπλαστικό χαρακτήρα "παίρνουμε μιά δεκάδα και την επιστρέφουμε αμέσως ακριβώς όπως την βρήκαμε, αν όχι καλύτερη" και "δίνουμε την δεκάδα στο αποκάτω νούμερο που είναι πιο μικρό" γιατί ο αποπάνω δεν είναι άπληστος, τώρα που το βλέπω γραμμένο είναι πιο αστείο από όσο φαίνεται αρχικά, καλύτερα θα ήταν να μαθαίνουν αλήθειες από αυτή την ηλικία.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Ποιός είπε όχι σε τέτοιες προτάσεις; Το καφέ δίνει για τέικαουτ σίγουρα, χωρίς κλικ ιν σοπ και κλικ αγουέι, μόνο ντρινκ αγουέι λένε για να μην πέσουν πρόστιμα :p



Αρνητικοί αριθμοί Δευτέρα δημοτικού δεν είναι διδακτέα ύλη. Τώρα μαθαίνουν αφαίρεση με "δάνειο" δεκάδα. Και εκτός από μαθηματικά, το επεξηγηματικό βιντεάκι έχει και ηθικοπλαστικό χαρακτήρα "παίρνουμε μιά δεκάδα και την επιστρέφουμε αμέσως ακριβώς όπως την βρήκαμε, αν όχι καλύτερη" και "δίνουμε την δεκάδα στο αποκάτω νούμερο που είναι πιο μικρό" γιατί ο αποπάνω δεν είναι άπληστος, τώρα που το βλέπω γραμμένο είναι πιο αστείο από όσο φαίνεται αρχικά, καλύτερα θα ήταν να μαθαίνουν αλήθειες από αυτή την ηλικία.
Καθιστε καλα μην τα παρει ο Κουλης κρανιο και σας βαλει και μιγαδικους!!!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το επόμενο χιτάκι της τραγουδίαστριας Λίτσα Πέτσα θα είναι "Βγαίνουμε από το σπίτι, μένουμε ασφαλείς", το νέο πεδίο δόξης στα σόσιαλ θα είναι "καλά είσαι μέσα; τι θες, να πεθάνουμε όλοι, θες να γίνουμε Μπέργκαμο;" Το "δυό μέτρα μακριά και αγαπημένοι" θα αποτελέσει τον βασικό άξονα της καμπάνιας, ήδη ο Παπακαλιάτης που αγαπάει τις μαμάδες όλων μας είπε ότι το τραγούδι της σειράς του "δυο μέρες μόνο" θα τροποποιηθεί, "δυό μέτρα μόνο, μην μου ζητάς μιά αγκαλιά, δυο μέτρα μόνο, σου λέω φύγε μακριά, δυο μέτρα μόνο. Δυό μέτρα μόνο, ξύλινο μέτρο τώρα ξεδιπλώνω, την μάσκα βάλε την διπλή, για λίγο μόνο"
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R



Ανέβηκε πρωταπριλιά και το πήραμε για πλάκα. Όντως βάζει τουρμπίνα στο xr αυτός.

Εγώ απορώ γιατί αλλά... Μικρό γατάκι και δεν αξιοποιώ ούτε αυτό που έχει σε δύναμη.

Αστείο δεν ξέρω αν είναι (αν και λαστιχάδες, βενζινάδες και γιατροί έχουν στήσει πάρτι) περίεργο είναι σίγουρα.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s



Ανέβηκε πρωταπριλιά και το πήραμε για πλάκα. Όντως βάζει τουρμπίνα στο xr αυτός.

Εγώ απορώ γιατί αλλά... Μικρό γατάκι και δεν αξιοποιώ ούτε αυτό που έχει σε δύναμη.

Αστείο δεν ξέρω αν είναι (αν και λαστιχάδες, βενζινάδες και γιατροί έχουν στήσει πάρτι) περίεργο είναι σίγουρα.
Eχει ξαναγινει. Αν μακρυνει και το ψαλιδι για εκει το παει. Αν οχι, τοτε μαλλον θελει να προσλαβει τον Μανιακ...

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Με φόντο το πέρασμα της Νιάλας και το μνημείο της καλύπτουμε τα νώτα μας για να γυρίσουμε σπίτι μας χωρίς 300αρα...
Ούτε εγκληματίες δηλαδή...



" Άμα περισσεύουν βίδες ξαναλύσε το μοτέρ σου..."
 
Top Bottom