Ασφάλτινα Ελληνικά Βουνά 5 , 9-11 Σεπτεμβρίου (on the border)-H προετοιμασία

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
ΛΙΣΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ

.NikosGP
2.-DHMHTRHS-
3.NikosCBF1000
4,MARKOS V
5.Paschalis
6.TROY
7.Billybo
8.Xαρης V strom
9.intruder
10.thanosxrv
11.zirox
12.MOYTPO
13.makisaris
14.pan(dvs)
15. ckalfas
16. achalatsis
17.tc-drift
18.sotosvfr
19.ippokratis
20.Rizzla+
21.Filippos749
22.thanassisMK1
23.Axi
24.miltos7724
25.kostas
26.lempoi
27.KAS
28.thomavrides
29.@kathrine_15?
30.nikosrr
31.Velgos(Star Hellas)
32.Nick_990
33.zulu
34.Γιαννης Tracer
35.Kostas Hondakis
36.moby_gr
37.Rek
38. Μιχάλης
39.ELF
40.osonoupo
41.Vvag
42.alx_K
42.vaelsod?
43.Jason Vorhis(cubman)
44.ζαχαρηςgsx1400
45.sahara
46.Valentino Rossi
47.?

Looking for Vale:)
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
ΛΙΣΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ

.NikosGP
2.-DHMHTRHS-
3.NikosCBF1000
4,MARKOS V
5.Paschalis
6.TROY
7.Billybo
8.Xαρης V strom
9.intruder
10.thanosxrv
11.zirox
12.MOYTPO
13.makisaris
14.pan(dvs)
15. ckalfas
16. achalatsis
17.tc-drift
18.sotosvfr
19.ippokratis
20.Rizzla+
21.Filippos749
22.thanassisMK1
23.Axi
24.miltos7724
25.kostas
26.lempoi
27.KAS
28.thomavrides
29.@kathrine_15?
30.nikosrr
31.Velgos(Star Hellas)
32.Nick_990
33.zulu
34.Γιαννης Tracer
35.Kostas Hondakis
36.moby_gr
37.Rek
38. Μιχάλης
39.ELF
40.osonoupo
41.Vvag
42.alx_K
42.vaelsod?
43.Jason Vorhis(cubman)
44.ζαχαρηςgsx1400
45.sahara
46.Valentino Rossi
47.?

Looking for Vale:)
Νοτ λουκινγκ φορ Βάλε.

Τσιμπησε παιδια....Μεχρι που κλειδωνουν οι συμμετοχες μετα απο αυτο.
 

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
ΛΙΣΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ

.NikosGP
2.-DHMHTRHS-
3.NikosCBF1000
4,MARKOS V
5.Paschalis
6.TROY
7.Billybo
8.Xαρης V strom
9.intruder
10.thanosxrv
11.zirox
12.MOYTPO
13.makisaris
14.pan(dvs)
15. ckalfas
16. achalatsis
17.tc-drift
18.sotosvfr
19.ippokratis
20.Rizzla+
21.Filippos749
22.thanassisMK1
23.Axi
24.miltos7724
25.kostas
26.lempoi
27.KAS
28.thomavrides
29.@kathrine_15?
30.nikosrr
31.Velgos(Star Hellas)
32.Nick_990
33.zulu
34.Γιαννης Tracer
35.Kostas Hondakis
36.moby_gr
37.Rek
38. Μιχάλης
39.ELF
40.osonoupo
41.Vvag
42.alx_K
42.vaelsod?
43.Jason Vorhis(cubman)
44.ζαχαρηςgsx1400
45.sahara
46.Valentino Rossi
47.?

Looking for Vale:)
Μολις κοίταζα ενα ενα τα ονόματα , λέω ο Χαρης δεν ακούστηκε τι εγινε και θα ρωτούσα τον Πασχαλη...
Κατι ήξερες τελικά και περίμενες την κατάλληλη ώρα ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Καλησπέρα! Θα ήθελα κι εγώ να έρθω, αλλά επειδή δεν διαθέτω GPS και δεν έχω κάνει τις συγκεκριμένες διαδρομές που τις έχετε περιγράψει ως αρκετά απαιτητικές, μήπως στο τέλος κινδυνεύω να βρεθώ μόνος σε καμιά ερημιά με τις αρκούδες?? :thinking:
Απ' όσο κατάλαβα, δε θα φύγει κομβόι (φυσικά), αλλά θα φεύγουν μηχανές κατά μόνας ή παρεάκια - παρεάκια, έτσι δεν είναι? Παρεάκι για "intermediate" level αναβάτες θα έχει ή είσαστε όλοι Ρόσσηδες??
 

Filippos749

Μέλος
Όνομα
Φίλιππος
Μοτό
Kawasaki z
Καλησπέρα! Θα ήθελα κι εγώ να έρθω, αλλά επειδή δεν διαθέτω GPS και δεν έχω κάνει τις συγκεκριμένες διαδρομές που τις έχετε περιγράψει ως αρκετά απαιτητικές, μήπως στο τέλος κινδυνεύω να βρεθώ μόνος σε καμιά ερημιά με τις αρκούδες?? :thinking:
Απ' όσο κατάλαβα, δε θα φύγει κομβόι (φυσικά), αλλά θα φεύγουν μηχανές κατά μόνας ή παρεάκια - παρεάκια, έτσι δεν είναι? Παρεάκι για "intermediate" level αναβάτες θα έχει ή είσαστε όλοι Ρόσσηδες??
Αδερφέ μην ανησυχείς
βολτα παμε Ολα καλα θα ειναι !σιγουρα θα υπαρχουν αργοι κ γρηγοροι Αν εισαι απο αθηνα υπάρχει κ ανάλογο θεμα για τη μαζωξη μας


Στάλθηκε από το SM-G3815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Καλησπέρα! Θα ήθελα κι εγώ να έρθω, αλλά επειδή δεν διαθέτω GPS και δεν έχω κάνει τις συγκεκριμένες διαδρομές που τις έχετε περιγράψει ως αρκετά απαιτητικές, μήπως στο τέλος κινδυνεύω να βρεθώ μόνος σε καμιά ερημιά με τις αρκούδες?? :thinking:
Απ' όσο κατάλαβα, δε θα φύγει κομβόι (φυσικά), αλλά θα φεύγουν μηχανές κατά μόνας ή παρεάκια - παρεάκια, έτσι δεν είναι? Παρεάκι για "intermediate" level αναβάτες θα έχει ή είσαστε όλοι Ρόσσηδες??
Γρηγορη ξεκινα και μην το σκεφτεσαι.
Η οδηγηση Rossi δεν εχει θεση σε αυτο το ΠΣΚ,η παρεα συγκεκριμενα το Σαββατο θα πρεπει να πηγαινει σβελτα αλλα αυτο δεν αφορα μονο την ταχυτητα κινησης.
Αν εχεις ορεξη να γνωρισεις παρθενα τουριστικα μερη και μια ζεστη ομαδα συντροχων αυτη ειναι η εκδρομη σου,σε περιμενουμε:)
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Αν εχεις ορεξη να γνωρισεις παρθενα τουριστικα μερη και μια ζεστη ομαδα συντροχων αυτη ειναι η εκδρομη σου,σε περιμενουμε:)


GAY POST ALERT


:pointu::pointu::pointu::pointu: Γρηγόρη μην ανησυχείς, μια χαρά είναι τα παιδιά οδηγικά, δεν τους ξέρω βέβαια αλλά από τα γραφόμενά τους

αυτό το συμπέρασμα βγάζω, και γενικά μη φοβάσαι τις αρκούδες στην ερημιά...τους ανθρώπους να φοβάσαι.
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Καλησπέρα! Θα ήθελα κι εγώ να έρθω, αλλά επειδή δεν διαθέτω GPS και δεν έχω κάνει τις συγκεκριμένες διαδρομές που τις έχετε περιγράψει ως αρκετά απαιτητικές, μήπως στο τέλος κινδυνεύω να βρεθώ μόνος σε καμιά ερημιά με τις αρκούδες?? :thinking:
Απ' όσο κατάλαβα, δε θα φύγει κομβόι (φυσικά), αλλά θα φεύγουν μηχανές κατά μόνας ή παρεάκια - παρεάκια, έτσι δεν είναι? Παρεάκι για "intermediate" level αναβάτες θα έχει ή είσαστε όλοι Ρόσσηδες??
Αν έχεις όρεξη για χιλιόμετρα τα υπόλοιπα βρίσκονται.. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Καλησπέρα! Θα ήθελα κι εγώ να έρθω, αλλά επειδή δεν διαθέτω GPS και δεν έχω κάνει τις συγκεκριμένες διαδρομές που τις έχετε περιγράψει ως αρκετά απαιτητικές, μήπως στο τέλος κινδυνεύω να βρεθώ μόνος σε καμιά ερημιά με τις αρκούδες?? :thinking:
Απ' όσο κατάλαβα, δε θα φύγει κομβόι (φυσικά), αλλά θα φεύγουν μηχανές κατά μόνας ή παρεάκια - παρεάκια, έτσι δεν είναι? Παρεάκι για "intermediate" level αναβάτες θα έχει ή είσαστε όλοι Ρόσσηδες??
Γρηγορη μην σε ανησυχει τιποτε.Υπαρχει αρκετη εμπειρια σε ολη την παρεα,ετσι ωστε να πανε ολα καλα για ολους.

Για καλο και για κακο ομως κανα δυο μερες νωριτερα,θα φροντισω να ειναι χορτατες οι αρκουδες.Εξαλλου δεν ειναι ιδιαιτερα επιθετικες.

 
Τελευταία επεξεργασία:

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Thanx, παίδες!

Count me in, τότε! :) :) :)


Φίλιππε, δεν είμαι από Αθήνα, από Κατερίνη είμαι.. Υπάρχει αντίστοιχο θέμα για αναχώρηση από την Θεσσαλονίκη την Παρασκευή?


Γρηγορη μηνσε ανησυχει τιποτε.Υπαρχει αρκετη εμπειρις σε ολη την παρεα ετσι ωσρε να πανε ολα καλα για ολους.

Για καλο και για κακο ομως κανα δυο μερες νωριτερα,θα φροντισω να ειναι χορτατες οι αρκουδες.Εξαλλου δεν ειναι ιδιαιτερα επιθετικες.


Υ.Γ.: Pan(dvs), σ' ευχαριστώ! Επίσης καλό για όλη την παρέα θα ήταν να φροντίσεις να είμαι κι εγώ ταϊσμένος την Παρασκευή :happy::happy::happy:
 
Τελευταία επεξεργασία:

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Υπάρχει μια περίπτωση να έρθουμε με ένα φίλο αν ειναι στην Ελλάδα εκείνη την περίοδο ! Δεν βάζω ακόμα το όνομα μου μεσα !


Connected with smiling people only !!!
 

NikosGP

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Nikos
Μοτό
Οτι να`ναι,ροδες να`χει,γκαζι & φρενα
(Yamaha FZS 1000 Fazer)
Γρηγορη ξεκινα και μην το σκεφτεσαι.
Η οδηγηση Rossi δεν εχει θεση σε αυτο το ΠΣΚ,η παρεα συγκεκριμενα το Σαββατο θα πρεπει να πηγαινει σβελτα αλλα αυτο δεν αφορα μονο την ταχυτητα κινησης.
Αν εχεις ορεξη να γνωρισεις παρθενα τουριστικα μερη και μια ζεστη ομαδα συντροχων αυτη ειναι η εκδρομη σου,σε περιμενουμε:)
:waiting:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Thanx, παίδες!

Count me in, τότε! :) :) :)


Φίλιππε, δεν είμαι από Αθήνα, από Κατερίνη είμαι.. Υπάρχει αντίστοιχο θέμα για αναχώρηση από την Θεσσαλονίκη την Παρασκευή?






Υ.Γ.: Pan(dvs), σ' ευχαριστώ! Επίσης καλό για όλη την παρέα θα ήταν να φροντίσεις να είμαι κι εγώ ταϊσμένος την Παρασκευή :happy::happy::happy:
Οτι και να τρως θα σε βολεψουμε τη βενζινη κανονισε να εχεις στην τσεπη:cool:
Αναχωρηση Παρασκευης θα κανουμε σε μικρες ομαδες βασει του τι ωρα σχολαμε.
Εγω ευελπιστω να ξεκινησω κατα τις 14.00 και να παω μεσω Καστανιας Γρεβενα και Καλαμπακα.
Θα μιλησουμε αν σε βολευει να βρεθουμε πανω στον κομβο Αλεξανδρειας.
 
E

enduro

Επισκέπτης
Λοιπόν για όσους το γνωρίζουν το καρπούζι σιγά σιγά τελειώνει οπότε πάρτε και κανένα αδιάβροχο μην σας πω και κανένα σκαφανδρο

husqvarna 125
 

Ippokratis

Μέλος
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Ippokratis
Μοτό
BMW F800GS
Ευχαριστώ φίλε! Θα κανονίσω με Μίλτο και Θανάση γιατί μου είπαν κάτι για Γρεβενά, στάση το μεσημέρι για καφέ. Θα με βόλευε καλύτερα...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom