Ασφάλτινα Ελληνικά Βουνά 5 , 9-11 Σεπτεμβρίου (on the border)-H προετοιμασία

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Λοιπόν 600 μόνο οι τρεις μας αυτονομία. ΠΟΙΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΒΓΑΖΕΙ 600 ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ ΜΗΧΕΣΩ;!
Τους σκίσαμε όλους λέμε. :roflmao::roflmao::roflmao:





Καλά ρε μάστορα, μ' όλους τους ξενοδόχους που πάμε και μένουμε φαντάρος ήσουν εσύ; Ωραία σειρά...! :p:p:p
Μ' ενδιαφέρει το τροχόσπιτο. Αλλά θα ξέρω σίγουρα αν θα έρθω την επόμενη βδομάδα... ;)
Μόνο μη το πλύνεις πριν έρθεις :p
 

Vvag

Αντβέτσουρερ
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Άφρικα Τουίν Ιλέβεν Χάντρεντ
Μόνο μη το πλύνεις πριν έρθεις :p
Όχι ρε, χαζός είμαι;! :laugh::laugh::laugh:
Αν και ο συναγερμός που μας έκανε τη ζημιά ξηλώθηκε, τώρα το βάζω και στο πλυντήριο άμα γουστάρω, δεν παθαίνει τίποτα. :p:p:p
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Οσο περναν οι μερες τοσο πιο χλωμο το βλεπω να ερχομαι τελικα. Δεν μπορω να φορεσω κλειστο παπουτσι για ολη τη μερα. Ενοχλει...
Ετυχε και η χρονια με τις πιο απαιτητικες διαδρομες.
Το ζητουμενο ειναι να παει κατ'ευχην η αποθεραπεια και βολτες θα βρεθουν :)


p.s.
Και για τους υπολοιπους που δεν θα τα καταφερουν οι πληροφοριες λενε πως ο Πανος ψηνει στο Πωγωνι εναν εναρκτηριο οβελία μονδελο 2017 με διπλο εκκεντροφορο επικεφαλης :cool: .....αλλο πραμα!

adv phone
 

sirax

Μέλος
Περιοχή
Άργος - Αργολίδας
Όνομα
Harry
Μοτό
1200 gs adv
Καλως τον,ψηνεσαι?
Η πρωτη μερα εχει 9 ωρες συνεχες στροφιλικι αλλα μεχρι εκει οι ομοιοτητες με το 36ωρο!
Οι διανυκτερευσεις σε αντισκηνο το ατελειωτο χαβαλε των σουρδων με τα μαγικα φλασκιά η ανεση του να κοψεις και να ραψεις ωστε να φερεις τη μεταβαση στα μετρα σου διχως επιπτωσεις αποκλεισμο κλπ οι προκλησεις για σταση και φωτογραφιες στα παντελως αγνωστα και στενα δρομακια αλλα και τα ερημα χωρια δινουν στα "Ασφαλτινα" το δικο τους μοναδικο χρωμα.

adv phone
Είμαι μονίμως ψημένος και το ξέρεις( σχεδόν καμμένος) !
Βάλε με στην Λίτσα να γουστάρουμε))
 

Aenarion

Μέλος
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Alexandros
Μοτό
Honda Vfr 800 V-Tec '08
Όχι ρε, χαζός είμαι;! :laugh::laugh::laugh:
Αν και ο συναγερμός που μας έκανε τη ζημιά ξηλώθηκε, τώρα το βάζω και στο πλυντήριο άμα γουστάρω, δεν παθαίνει τίποτα. :p:p:p
Famous last words...θα μπει και αυτο στη λιστα με τις ατακες εχοντων ΚΤΜ:devilish::mooning: σορυ για το σπαμ μη βαρατε σας αγαπαω:p:p
 

sotosvfr

Μέλος
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Sotos
Μοτό
vfr800 vtec
Όχι ρε, χαζός είμαι;! :laugh::laugh::laugh:
Αν και ο συναγερμός που μας έκανε τη ζημιά ξηλώθηκε, τώρα το βάζω και στο πλυντήριο άμα γουστάρω, δεν παθαίνει τίποτα. :p:p:p
Θα ανοίξω περίπτερο στο βουνό με ανταλλακτικά κ.τ.λ. σε πορτοκαλί χρώμα...έχω έχω...και αντλίες καυσίμου έχω, και κάνιστρα και βενζίνη πουλάω έχω-έχωωωωωω...
 

Vvag

Αντβέτσουρερ
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Άφρικα Τουίν Ιλέβεν Χάντρεντ
Θα ανοίξω περίπτερο στο βουνό με ανταλλακτικά κ.τ.λ. σε πορτοκαλί χρώμα...έχω έχω...και αντλίες καυσίμου έχω, και κάνιστρα και βενζίνη πουλάω έχω-έχωωωωωω...

Δε θέλουμε κύριε, δε χρειαζόμαστε!!! Να φύγετε!! Να πάτε αλλού!!! :wacky::wacky::wacky:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
ΛΙΣΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ

1.NikosGP
2.-DHMHTRHS-
3.NikosCBF1000
4,MARKOS V
5.Paschalis
6.TROY
7.Billybo
8.Xαρης V strom
9.intruder
10.thanosxrv
11.
12.MOYTPO
13.makisaris
14.pan(dvs)
15. ckalfas
16. achalatsis
17.tc-drift
18.sotosvfr
19.ippokratis
20.Rizzla+
21.Filippos749
22.thanassisMK1
23.Axi
24.miltos7724
25.kostas
26.lempoi
27.KAS
28.thomavrides
29.@kathrine_15?
30.nikosrr
31.
32.Nick_990
33.zulu
34.Γιαννης Tracer
35.Kostas Hondakis
36.moby_gr
37.Rek
38.Μιχάλης
39.ELF
40.osonoupo
41.Vvag
42.alx_K
42.vaelsod?
43.Jason Vorhis(cubman)
44.ζαχαρηςgsx1400
45.sahara
46.Valentino Rossi
47.Μits
48.Greg
49.sirax
50.

Δυο φιλοι απο τους παλιοαφρικανους μειον απο τη λιτσα αλλα 4 ακομα θα επιχειρησουν να τρεξουν το οδοιπορικο απο το Σαββατο το μεσημερι και μετα.
Επικεφαλης ο Σπυρος (ο γνωστος κοντοσουβλακιωτης) που σημαινει οτι θα φαμε καλα στη Μεροπη.Πολυ καλα.
Επισης η ομαδα της Κοζανης που εσπασε περυσι τα ρεκορ αποτελειται απο 10 κι οχι απο 2 μοτο που βλεπουμε στη λιστα.
Ωχ αμαν που λεει και ο Χαρης παραπανω!!!!!!
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Εκανα ενα κομμάτι της διαδρομης του σαββατου και σε ενα κοματι μετα την χρυση η ασφαλτος ειναι σκαζμενη και θελει λιγο προσοχή


Κατα τα αλλα μπερδευτικα ασκημα αφου μεχρι και η αστυνομία με εκανε ελενχο σε μπλοκο γιατι με θεωρισαν ος υποπτο στοιχειο η μεγαλο φρουτο που περνουσα ξανα απο μπροστα τους

Ρε εσυ δεν περασες πριν απο εδω
Να μπερδευτικα
Για ανοιξε τα πραγματα σου να ελεξουμε
Εκδρομη κανω και μπερδευτικα
Εσυ δεν κανεις εκδρομη κυκλους κανεις γυρω γυρω
????????
Καλα δωσε μας τα στοιχεια σου για να ξερουμε αν χαθεις στα βουνα... να ξερουμε πιον να ψαχνουμε

Καλα να περασετε ρε
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Famous last words...θα μπει και αυτο στη λιστα με τις ατακες εχοντων ΚΤΜ:devilish::mooning: σορυ για το σπαμ μη βαρατε σας αγαπαω:p:p
Θα ανοίξω περίπτερο στο βουνό με ανταλλακτικά κ.τ.λ. σε πορτοκαλί χρώμα...έχω έχω...και αντλίες καυσίμου έχω, και κάνιστρα και βενζίνη πουλάω έχω-έχωωωωωω...
Μαμά, μαμά, εδώ κάτι παιδιά μας κοροϊδεύουνε!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
8 και σημερα....νοιωθω οτι ξαναγυρισα στο στρατο......μετραω τις μερες και ανυπομονω να περασουν με τεραστια αγωνια!!!!
Εισαι σε καλο δρομο οπως και ο καιρος που ξεθυμαινει καθημερινα με μπορες κι απομακρυνεται ο φοβος της πωγωνιανης νεροκουρτινας που ποτιζει ακομα και τα σωβρακα!!!

adv phone
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Εισαι σε καλο δρομο οπως και ο καιρος που ξεθυμαινει καθημερινα με μπορες κι απομακρυνεται ο φοβος της πωγωνιανης νεροκουρτινας που ποτιζει ακομα και τα σωβρακα!!!

adv phone
Το κακό της όλης υπόθεσης ειναι ότι είχα ένα σχετικά χοντρό ατύχημα και δεν θα ευχαριστηθώ το ταξίδι όπως θα έπρεπε .. :/



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Το κακό της όλης υπόθεσης ειναι ότι είχα ένα σχετικά χοντρό ατύχημα και δεν θα ευχαριστηθώ το ταξίδι όπως θα έπρεπε .. :/



Sent from my iPhone using Tapatalk
Περαστικα ρε συ.
Τι κρυβει τοσο χοντρο αμπαλαζ ?

adv phone
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Άουτς. Γάντι μπορείς να φορέσεις; Περαστικά
Αυτό ειναι το δυσάρεστο της υπόθεσης... Μάλλον πως δεν θα μπορώ να βάλω .. Ούτε κόρνα θα μπορώ να παίζω :p


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Αυτό ειναι το δυσάρεστο της υπόθεσης... Μάλλον πως δεν θα μπορώ να βάλω .. Ούτε κόρνα θα μπορώ να παίζω :p


Sent from my iPhone using Tapatalk
Μπορείς με άνεση όμως να κανεις οτοστόπ! :p :D


Περαστικά σου εύχομαι!
Σε 8 μερες θα εισαι σε πολυ καλύτερη θέση να οδηγήσεις απ οτι τωρα που ειναι φρέσκο.
Όποτε μη μασας!


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom