Ασφάλτινη βόλτα προς Πελοπόννησο.

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Μιας και υπαρχει αυτο το νημα, να πω οτι παιζει σοβαρα να οργανωσουμε μια ανοιχτη βολτα προς Πελοποννησο (λιμνη Λαδωνα κλπ) την Κυριακη 2 Απριλιου, οποτε βλεπω το νημα γ'αυτη βολτα με ενδιαφερον σχετικα με διαδρομες/χρονο κλπ. Stay tuned :)
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Όταν η επιστήμη ανακαλύψει τον τρόπον να ημπορώ να ευρίσκομε εις δυο διαφορετικά μέρη ταυτοχρόνως στην ιδία μονάδα του χρόνου, ε τότε θα ημπορέσω να ακολουθήσω. Άλλως θα πρεπει να βρεθεί ικανός τρόπος, τα επιτελεία να έχουν καλύτερο συντονισμό και επιμελητεία ώστε οι εκπονούμενες βόλτες να μην εβρίσκονται εις πορείαν μετωπικής σύγκρουσης αναμεταξύ των που οδηγεί σε διάσπασην των δυνάμεων και κατάρρευσην του μετώπου.
δωσε λύση γέροντα...
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Ραντεβού σταθμό 14 και μίζα τι ώρα λέτε;
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Ραντεβού σταθμό 14 και μίζα τι ώρα λέτε;
Καλημέρα νομίζω 9.00 να βρεθούμε ώστε κατά τις 9.30 να ξεκινήσουμε, είναι καλη ώρα, δεν ξέρω λέω μια γνώμη...Αν μαζευτούμε κάποιοι από Αθήνα, μόνος μου δύσκολο να κατέβω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλημέρα νομίζω 9.00 να βρεθούμε ώστε κατά τις 9.30 να ξεκινήσουμε, είναι καλη ώρα, δεν ξέρω λέω μια γνώμη...Αν μαζευτούμε κάποιοι από Αθήνα, μόνος μου δύσκολο να κατέβω.
Κράτα γαρύφαλλο για να σε καταλάβουν....οι αδηλωτοι πάντα είναι εκεί
 

mpachnis

Μέλος
Όνομα
Μηνάς
Μοτό
Yamaha, Tracer 9 GT
βάρβαρο το 9:00 αλλά οκ.. έχουμε και ένα περιθώριο μέχρι ~9:20... τελικά η διαδρομή ποια είναι?
 

FeatherBrain

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Kawasaki Versys 1000
Καλημέρα νομίζω 9.00 να βρεθούμε ώστε κατά τις 9.30 να ξεκινήσουμε, είναι καλη ώρα, δεν ξέρω λέω μια γνώμη...Αν μαζευτούμε κάποιοι από Αθήνα, μόνος μου δύσκολο να κατέβω.
Κώστα είμαι μέσα και εγώ με αφετηρία από Αθήνα. Ίσως να ακολουθήσουν και ένα δύο φιλαράκια εκτός φόρουμε αλλά αυτό θα το ξέρω αύριο.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Για Μαιναλο έλεγα , η διαδρομή που πρότεινε ο ibar είναι επίσης γ@μ@τη,αλλά είναι πιο πολλά χιλιόμετρα, θέλει καλο ρυθμό και θα θέλει παραπάνω ώρα και ίσως πιο νωρίς,μπορούμε να την κάνουμε κάποια άλλη φορά... (Κατά την γνώμη μου)
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Πιστεύω καταλήξαμε στο Μαίναλο.

Να ανοίξουμε ένα θέμα οριστικό για Κυριακή 26 με διαδρομή, σημεία συνάντησης κτλ; γιατί οποιος μπαίνει εδώ θα μπερδεύεται;
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Πιστεύω καταλήξαμε στο Μαίναλο.

Να ανοίξουμε ένα θέμα οριστικό για Κυριακή 26 με διαδρομή, σημεία συνάντησης κτλ; γιατί οποιος μπαίνει εδώ θα μπερδεύεται;
Νατάσσα αν μπορείς γιατί είμαι δουλειά και είναι λίγο δύσκολο
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Για Μαιναλο έλεγα , η διαδρομή που πρότεινε ο ibar είναι επίσης γ@μ@τη,αλλά είναι πιο πολλά χιλιόμετρα, θέλει καλο ρυθμό και θα θέλει παραπάνω ώρα και ίσως πιο νωρίς,μπορούμε να την κάνουμε κάποια άλλη φορά... (Κατά την γνώμη μου)
και εμείς Μαίναλο θα πάμε τελικά...
θα πάμε και προς λάδωνα μεριά
την διαδρομή που έβαλα θα την κάνουμε αργότερα να ρίξουμε και βουτιά στο Φωκιανο
κάπου θα χτυπηθούμε...
 
Top Bottom