Ασφαλτινα Κρητικα βουνα,η προετοιμασια!! 3ημερο Πρωτομαγιας

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.


Φόρτωσα και περιμενω την Παρασκευη !!! Χαχαχαχχαχαχαχα στη μια βαλίτσα έβαλα μαγιο πετσέτα και στην αλλη τα αδιαβροχα με ξηρά τροφή ...... άντε δε κρατιέμαι λέμεεεεε


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450


Φόρτωσα και περιμενω την Παρασκευη !!! Χαχαχαχχαχαχαχα στη μια βαλίτσα έβαλα μαγιο πετσέτα και στην αλλη τα αδιαβροχα με ξηρά τροφή ...... άντε δε κρατιέμαι λέμεεεεε


Sent from my iPhone using Tapatalk
Οι βαλίτσες χρεώνονται επιπλέον στο καράβι...:friend:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ


Φόρτωσα και περιμενω την Παρασκευη !!! Χαχαχαχχαχαχαχα στη μια βαλίτσα έβαλα μαγιο πετσέτα και στην αλλη τα αδιαβροχα με ξηρά τροφή ...... άντε δε κρατιέμαι λέμεεεεε


Sent from my iPhone using Tapatalk
Που πας ρε Καραμήτρο !!!!
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs


Φόρτωσα και περιμενω την Παρασκευη !!! Χαχαχαχχαχαχαχα στη μια βαλίτσα έβαλα μαγιο πετσέτα και στην αλλη τα αδιαβροχα με ξηρά τροφή ...... άντε δε κρατιέμαι λέμεεεεε


Sent from my iPhone using Tapatalk
Παντως πολυ ζηλεύω που εχεις το μηχανακι σπίτι και το ετοιμάζεις με την ησυχία σου.
Εχεις χρονο να το χαζέψεις κιολας κτλ κτλ.
Σε αντίθεση με εμενα που το χρησιμοποιώ καθε μερα και θα το φορτώσω παρασκευη 7 το απογευμα!!


Άντε δεν κρατιόμαστε λεμεεε!!!
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09


Φόρτωσα και περιμενω την Παρασκευη !!! Χαχαχαχχαχαχαχα στη μια βαλίτσα έβαλα μαγιο πετσέτα και στην αλλη τα αδιαβροχα με ξηρά τροφή ...... άντε δε κρατιέμαι λέμεεεεε


Sent from my iPhone using Tapatalk
Τι είναι αυτά; :eek: Πολύ παρέα κάνεις με την λελογρια :p , αμοναχο παιδί, βάλε ένα σάκο κι έλα, τι πλαινες και βλακειες :D

Στάλθηκε από το D6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Παντως πολυ ζηλεύω που εχεις το μηχανακι σπίτι και το ετοιμάζεις με την ησυχία σου.
Εχεις χρονο να το χαζέψεις κιολας κτλ κτλ.
Σε αντίθεση με εμενα που το χρησιμοποιώ καθε μερα και θα το φορτώσω παρασκευη 7 το απογευμα!!


Άντε δεν κρατιόμαστε λεμεεε!!!
κανόνισε στις 8 να είσαι στο λιμάνι :p:p
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Τι είναι αυτά; :eek: Πολύ παρέα κάνεις με την λελογρια :p , αμοναχο παιδί, βάλε ένα σάκο κι έλα, τι πλαινες και βλακειες :D

Στάλθηκε από το D6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
παιδιά κοιτάξτε η νεολαία έχω μάθει πως θα πιεί ποτάρες Κυριακή βράδυ στο Ηράκλειο σε μαγαζί με ποσοστό 80-20 :D όπως καταλαβαίνεται οι βαλίτσες είναι απαραίτητες για τις ανάλογες βραδινές ενδυμασίες :D
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Όταν λέμε μεγάλη στάση μεσημεριανή εννοούμε 20 λεπτά 5-10 λεπτά περίπου για διατάσεις, βενζίνα , κατούρημα, σνακ, πλύσιμο δοντιών για να φύγουν τα ζουζούνια από τα δόντια κτλ.
Ότι προλαβαίνει ο καθένας, κάντε προπόνηση.
Ακόμα , καλό θα ήταν να κρατάτε νερό, τροφή για 2-3 μέρες και φωτοβολίδες γιατί αν χαθείς ίσως αργήσουμε να σας βρούμε.
Τέλος, για όσους ανησυχούν με το σερί περιπετειών που συναντάμε στις βόλτες εδώ κάτω, να σας θυμίσω πως τελικά όλοι επιστρέφουν με τον ένα τρόπο ή τον άλλο στη βάση τους.
Αντε και καλή σας τύχη!

Στάλθηκε από το SM-G903F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ξεκινάμε με τα σωστικά σιγα σιγα.. Αυριο περιμενω και τα βεγγαλικά...



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
παιδιά κοιτάξτε η νεολαία έχω μάθει πως θα πιεί ποτάρες Κυριακή βράδυ στο Ηράκλειο σε μαγαζί με ποσοστό 80-20 :D όπως καταλαβαίνεται οι βαλίτσες είναι απαραίτητες για τις ανάλογες βραδινές ενδυμασίες :D
Αυτη η νεολαια που στα μισα ηταν ετσι??? χαχαχαχχαχα

 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τι είναι αυτά; :eek: Πολύ παρέα κάνεις με την λελογρια :p , αμοναχο παιδί, βάλε ένα σάκο κι έλα, τι πλαινες και βλακειες :D

Στάλθηκε από το D6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Είναι σε σωστο δρόμο....;)
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
:ha:ha:ha:ha:ha:ha δε ξερω τι θα κάνετε θέλω ξενάγηση στην νυχτερινή ζωή της πόλης !! Εγώ αντέχω κανονίστε λαμόγια
Μη τα βγαζεις ολα φορα ρε, αμ δεν ξυπνησουμε τη δευτερα πρεπει να βρουμε καλη δικαιολογια.. μη μας κραζουν μετα
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλό αξεσουάρ της βόλτας:

Ή κάτι αντίστοιχο τέλος πάντων...
Πάνες να φέρουμε ή θα έχετε εσείς?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom