Ασφαλτινα Κρητικα βουνα,η προετοιμασια!! 3ημερο Πρωτομαγιας

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Επειδή δεν έχω ιδέα από Κρήτη.. Οι δρόμοι έχουν πρόσφυση η χάλια μαύρα? Έχει ωραίες στροφουλες θα είναι κρίμα να μην έχει πρόσφυση! Καλά να περάσετε και πάλι... Πιείτε και καμιά ρακι για όσους μένουν πίσω ε! Του χρόνου θα κοιτάξω να ακολουθήσω και εγώ να σας γνωρίσω και από κοντά! :friendship:
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Επειδή δεν έχω ιδέα από Κρήτη.. Οι δρόμοι έχουν πρόσφυση η χάλια μαύρα? Έχει ωραίες στροφουλες θα είναι κρίμα να μην έχει πρόσφυση! Καλά να περάσετε και πάλι... Πιείτε και καμιά ρακι για όσους μένουν πίσω ε! Του χρόνου θα κοιτάξω να ακολουθήσω και εγώ να σας γνωρίσω και από κοντά! :friendship:
Εχει παρα πολλα πιστακια σε καθε μερος του νησιου,εχει λακουβες, εχει και επικυνδυνα κομματια, ολα τα χει... παντως την προσφυση της γερμανιας δεν την εχει σιγουρα :p :p :p
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Εχει παρα πολλα πιστακια σε καθε μερος του νησιου,εχει λακουβες, εχει και επικυνδυνα κομματια, ολα τα χει... παντως την προσφυση της γερμανιας δεν την εχει σιγουρα :p :p :p
Η καλύτερη άσφαλτος της Ελλάδας είναι η χειρότερη της γαμ@#$%€.... γερμανιας... Δυστυχώς-ευτυχώς!
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Η εκκινηση που θα γινει?
Να υπενθυμίσουμε το σημείο συναντησης του Σαββάτου : https://www.google.gr/search?q=casa+streat+αλικαρνασσος+καταλογος&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=el-gr&client=safari#fpstate=lie

Θα ξεκινήσουμε να μαζευόμαστε από τις 7 το πρωί και να ετοιμαζόμαστε για αναχώρηση 8:20 , 8:30 κουμπώνουμε πρώτη ;)

Ο καιρός είναι ωραίος , αραιή συννεφιά με ζέστη, ιδανικός για βόλτα, μπουφάν και κοντομάνικο από μέσα δηλαδή ;)
(Πάρτε όμως και καβάτζα κάτι πιο χοντρό αχρείαστο να είναι)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Αλλο λεω, δεν εχω σημειο εκκινησης για το σαββατο πρωι, και ο gmar εχαθη να τον ρωτησω!
Εγώ μπρε εχαθη? επαε είμαι, στο τηλέφωνο είμαι, στο ιντερνειτ είμαι, που αλλού θες να είμαι δλδ :eek: :D

Στάλθηκε από το D6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

YANNISBIO

Μέλος
Περιοχή
Χανιά
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS 00'
Εγώ μπρε εχαθη? επαε είμαι, στο τηλέφωνο είμαι, στο ιντερνειτ είμαι, που αλλού θες να είμαι δλδ :eek: :D

Στάλθηκε από το D6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Που αλλου?? Σε τοσα αλλα που καθημερινα μιλαμε!!!!:friend:


 

xaritos

Μέλος
Περιοχή
Κισσαμος Χανια
Όνομα
Χαριτος
Μοτό
Μπομπος ινοβα125 ΖΧ 250 08 ΖΧ 10 08
Κυριοι εγω θα ξεκινήσω απο Κισσαμο στης 4,30 τα ξημερώματα και θα ερθω Ηρακλειο κατα της 7 το πολυ (μαζι με τις στασεις μπουγατσα Ιορδανης- καφε-βενζινα) Αν καποιος δεν μπορεί να παει Ηρακλειο απο σημερα το απογευμα να μου το πει να παμε παρεα:)
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Κυριοι εγω θα ξεκινήσω απο Κισσαμο στης 4,30 τα ξημερώματα και θα ερθω Ηρακλειο κατα της 7 το πολυ (μαζι με τις στασεις μπουγατσα Ιορδανης- καφε-βενζινα) Αν καποιος δεν μπορεί να παει Ηρακλειο απο σημερα το απογευμα να μου το πει να παμε παρεα:)
@g.libi και @YANNISBIO θα έρθουν αύριο πρωί, συνεννοηθείτε ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Καλά να περάσετε να φάτε να πιείτε στην όμορφη παρέα της Κρήτης :clp:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Πάντως όποιος θέλει (το έχουμε πει) ξεκινάει το απόγευμα και τον κοιμίζω στη γιάφκα (το έχουμε πει) έχω σκοτώσει κατσαρίδες και δεινόσαυρους και τώρα έχω βάλει την οικιακή βοηθό και απομακρύνει τα πτώματα... :D :D :D :D
@jmar_oulis , πότε να σε περιμένω;
Υ.Γ. Ισχύει και για Κυριακή βράδυ, 1 διπλό κρεβάτι, 2 καναπέδες, 1 ράντσο και 2 φουσκωτά στρώματα.
 

mike

Μέλος
Περιοχή
Ρέθυμνο
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
aprillia caponord rally
Καλημέρα φίλτατοι.

Δυστυχώς για μένα το Σάββατο κάηκε αλλά είμαι αισιόδοξος ότι θα καταφέρω Σάββατο βράδυ να είμαι αν όχι Κάτω Ζάκρο κάπου προς τα εκεί ώστε να ακολουθήσω την Κυριακή και Δευτέρα απ την αρχή. Θα επικοινωνήσω αύριο το απόγευμα με τον @yns για λεπτομερείες .

ΥΓ. όσοι έχετε γνωστό-φίλο-συγγένη-σύζυγο λογιστή χτυπήστε τον συγκαταβατικά στη πλάτη και με στοργή. Αυτός ξέρει γιατι :(:(:(
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Να περάσετε ομορφα και να βολτάρετε και να φατε και να βγαλετε και καμια φωτογραφια και για μας. :happy:
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
@jmar_oulis , πότε να σε περιμένω;
.
Εχω πολύ πέραση τελικά :D
Συνεννοηθειτε με τον @Nick_990 δεν θέλω μαλιοτραβηγματα για μένα :p
Πέρα απ την πλάκα σας ευχαριστώ και τους δύο, θα φτάσω απόγευματακι να πιω καφεδάκι Ηράκλειο, θα σας πάρω τηλ :)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom