Ασφαλτινα Κρητικα βουνα,η προετοιμασια!! 3ημερο Πρωτομαγιας

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

YANNISBIO

Μέλος
Περιοχή
Χανιά
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS 00'
Επιστροφη στη βαση πληρης, απο εικονες, φυση, παρεα, οδηγικη απολαυση, ομορφες στιγμες και πολυ οφθαλμολουτρο!(1190ρου).
Ευχαριστουμε για το χρονο, χρημα, που αφιερωσατε για πραγματοποιηθει αυτο το τριημερο, αξιζε ο κοπος σας, εξεραιτικη δουλεια!
Ναστε καλα οι εκτος κρητης που μας τιμησατε με την παρουσια σας στο νησι!
Γιαννη yns και Βασω ευχαριστουμε για την φιλοξενια στο σπιτι σας!
Νικολα, Μιλτο, Βαγγελη, Νικο, Γιωργο κλπ ευχαριστουμε και θα ξαναβρεθουμε συντομα!
Αντε καλη δουλεια σε ολους!
 
Τελευταία επεξεργασία:

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Ασφαλτινα Κρητικά Βουνά θάλασσες δάση φαράγγια χωριουδάκια και φυσικά στροφές στροφές στροφές 2017!
Ευχαριστούμε πολύ για το τρέξιμο και τις διαδρομές Νίκο, Γιάννη, Νίκο, @Markas @yns @Nick_990 ήταν ένα απ τα καλύτερα τριήμερα μου στο νησί μας! Τζων πάντα ανοίγεις το σπίτι σου και με υποδέχεσαι με αγάπη και σ' ευχαριστώ ιδιαίτερα ! Αλλά και τον Νίκο @Nick_990 για την προσφορά του!
Ευχαριστούμε και όσους επισκέπτες μας τίμησαν και ήρθαν ελπίζω να πέρασαν όπως περάσαμε κι εμείς καταπληκτικά! Η παρέα πάντως του advride είναι η καλύτερη, ελευθερία, στρίψιμο πάντα σε πλαίσια μοτοσυκλετιστικου σεβασμού, πλάκες πειράγματα και άφθονο γέλιο!
Να είμαστε καλά υγιείς να το επαναλάβουμε!

Καλούς δρόμους! :biker2:

 
Τελευταία επεξεργασία:

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Μπράβο ρε παλικάρια!! Αυτή ήταν βόλτα που κανείς δεν θα έπρεπε να χάσει... Έκανα την καρδιά μου πέτρα που δεν μπορούσα να ακολουθήσω!! Να περνάμε όλοι καλά και πάντα τέτοια!!!!!!!!!!!!
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Ανοίξτε το road story...εχω γύρω στις 550 φωτο και 2-3 βιδεο:eek:
Πετάγομαι στη δουλειά...και το απόγευμα έχει εντυπώσεις κλπ ομορφιές :)
Μέχρι τέλος της βδομάδας θα έχει ανοίξει, μην βιάζεστε! Το καλό πράγμα αργεί να γίνει ;)

Τώρα προσπαθούμε να ξαναμπούμε στους ρυθμόυς μας ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Μια τέτοια εκδρομή απαιτεί και ένα καλά παρουσιασμένο "Road Story", επομένως ζητούμε λίγη υπομονή μέχρι να ανοίξει ενώ παράλληλα σας αφήνουμε λίγο χρόνο να επιλέξετε τις καλύτερές σας φωτογραφίες για να ανεβάσετε!
Πάντως δεν ξέρω για εσάς αλλά εμένα μου κακοφάνηκε πολύ που δεν πήρα τα βουνά και σήμερα! ;)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom