Αυθημερόν Πελλοπόνησος ασφάλτινη βόλτα Κυριακή 4/9

Filippos749

Μέλος
Όνομα
Φίλιππος
Μοτό
Kawasaki z
Φίλιππε καλησπέρα,

Εμείς 2 μηχανές θα βγουμε από Αττική οδό και μπορούμε να βρεθούμε στα διόδια στην Ε.Ο ή σε άλλο σημείο αργότερα. Θα το δούμε...
Καλημέρα
Οπως θες δεν εχω θεμα .
Πριν τα διοδια ειχε ενα ανοιγμα που έβγαζε παλια εθνική χωρις να πληρώσεις αυτο ισχυει η το χουν κλείσει? Απο παλια εθνικη θα παμε καλά κατάλαβα?
 

Aktaioros

Μέλος
Περιοχή
Λαγονήσι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
....
Φίλιππε καλημέρα,

Εμείς λέμε για νέα εθνική για να προλάβουμε να είμαστε 10:30 στο πλανητέρο. Αν κάνεις κέφι να πάμε παρέα πίνουμε ένα καφεδάκι στα flocafe πριν τα Μέγαρα κατά τις 08:15 ; και ξεκινάμε.
 

Filippos749

Μέλος
Όνομα
Φίλιππος
Μοτό
Kawasaki z
Φίλιππε καλημέρα,

Εμείς λέμε για νέα εθνική για να προλάβουμε να είμαστε 10:30 στο πλανητέρο. Αν κάνεις κέφι να πάμε παρέα πίνουμε ένα καφεδάκι στα flocafe πριν τα Μέγαρα κατά τις 08:15 ; και ξεκινάμε.
Οκ θα τα πούμε στα φλοκα . κατα τις 8 θελω να πιστεύω θα ειμαι εκεί

Στάλθηκε από το SM-G3815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aktaioros

Μέλος
Περιοχή
Λαγονήσι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
....
Πολύ θα το ήθελα αλλά θα πρέπει να ανέβω με το κουτί λόγο σκύλου!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Βασίλη αν δεν τα καταφέρεις για την συγκεκριμένη βόλτα, κανονίζουμε καμιά κοντινή, έστω και για καφέ μιας και είμαστε και συγχωριανοί.
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Βασίλη αν δεν τα καταφέρεις για την συγκεκριμένη βόλτα, κανονίζουμε καμιά κοντινή, έστω και για καφέ μιας και είμαστε και συγχωριανοί.
Εννοείτε!! Και πλάκα στην πλάκα το σκεφτόμουν σήμερα! Θα είμαι σχετικά κοντά σας και μπορώ να το συνδυάσω φεύγωντας να σας πετύχω κάπου για ενα γειά αλλά θα είμαι με το τουτούνι όπως και να έχει και θα ξενερώσω!! Αν την κάνατε προς λίμνη Δόξα-Φενεό θα σας κέρναγα καφεδάκι κάτω απο τον πλάτανο στο Στενό!! Αλλά είχε βγει το προγραμμα και δεν ειπα τπτ!! Εκει θα είμαι πάντως!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Aktaioros

Μέλος
Περιοχή
Λαγονήσι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
....
Εννοείτε!! Και πλάκα στην πλάκα το σκεφτόμουν σήμερα! Θα είμαι σχετικά κοντά σας και μπορώ να το συνδυάσω φεύγωντας να σας πετύχω κάπου για ενα γειά αλλά θα είμαι με το τουτούνι όπως και να έχει και θα ξενερώσω!! Αν την κάνατε προς λίμνη Δόξα-Φενεό θα σας κέρναγα καφεδάκι κάτω απο τον πλάτανο στο Στενό!! Αλλά είχε βγει το προγραμμα και δεν ειπα τπτ!! Εκει θα είμαι πάντως!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Βασίλη αν δω ότι χωράει να περάσουμε από εκεί θα σε ενημερώσουμε, μπας και κάτσει το καφεδάκι. Αλλιώς τα λέμε άλλη φορά στο χωριό στο Λαγονήσι.
 

DIMITRIS1964

Μέλος
Περιοχή
Αμαλιαδα
Όνομα
DIMITRIS AMALIADA
Μοτό
R1200GS 2006 ADV
Καλησπερσ Κωστα...Εχεις σταθερο να σε παρω το βραδακι? Σε πηρε ο Βαγγελης τλφ? Θα μαζευτειτε? Εμεις αυριο βραδυ πινουμε μπυριτσα για να κανονιστουμε...

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω
Το ραντεβού είναι 8 στο περίπτερο ή στο flocafe ;τα flocafe Είναι εκεί στο Πάρκιν στα μέγαρα επί της ΕΟ;
 

Aktaioros

Μέλος
Περιοχή
Λαγονήσι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
....
Καλησπέρα Άρη.
Ναι το ραντεβού είναι στο φλοκα κοντα στα Μεγαρα στο δεξί μας χέρι στις 08:00.

Αν υπάρχει περίπτωση να έρθεις, μας το λες μέχρι το Σάββατο βράδυ για να οργανωθούμε.
 

Aktaioros

Μέλος
Περιοχή
Λαγονήσι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
....
Καλησπερσ Κωστα...Εχεις σταθερο να σε παρω το βραδακι? Σε πηρε ο Βαγγελης τλφ? Θα μαζευτειτε? Εμεις αυριο βραδυ πινουμε μπυριτσα για να κανονιστουμε...

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ποιος Βαγγέλης;
 

GiorgosGS1200

Μέλος
Περιοχή
Πάφος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS, 2007
Φίλιππε καλημέρα,

Εμείς λέμε για νέα εθνική για να προλάβουμε να είμαστε 10:30 στο πλανητέρο. Αν κάνεις κέφι να πάμε παρέα πίνουμε ένα καφεδάκι στα flocafe πριν τα Μέγαρα κατά τις 08:15 ; και ξεκινάμε.
Αν και δεν είμαι φίλος των εθνικών οδών, παίζει να σας συναντήσω κι εγώ και να ακολουθήσω. Το Σάββατο θα έχω αποφασίσει οριστικά.
 

Aktaioros

Μέλος
Περιοχή
Λαγονήσι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
....
Γιώργο, αν θέλετε να φτιάξετε με τον Φίλιππο 2ο γκρουπάκι να έρθετε από άλλον δρόμο, δίνουμε ραντεβού κάπου αργότερα ή βρισκόμαστε απευθείας στην Κλειτορια.

Χαλλλαρά ότι θέτε.
 

chrisf

Μέλος
Περιοχή
Πετρούπολη Αττικής
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
suzuki bandit 650
Καλή βόλτα να έχετε και να το χαρείτε! Θα είμαι ορεινή Κορινθία και αν και την έχω ξανακάνει θα ερχόμουν καθώς είναι πολύ ωραία διαδρομή αλλά θα είμαι με 4τροχο οπότε δεν..
ωπα ωπα να οργανωθουμε!!!θα ειμαι και γω Ξυλόκαστρο με το κουτι...λογω νεου μέλους στην οικογένεια.θα ειναι το πρωτο της ταξίδι!
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Καλησπέρα Άρη.
Ναι το ραντεβού είναι στο φλοκα κοντα στα Μεγαρα στο δεξί μας χέρι στις 08:00.

Αν υπάρχει περίπτωση να έρθεις, μας το λες μέχρι το Σάββατο βράδυ για να οργανωθούμε.


Ok περιμένω να συνεννοηθώ με το φορτηγό που θα μου πάει τα πράγματα του παιδιού ( φοιτήτρια ) στην Πατρα !!!


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Top Bottom