Αυθημερόν Πελλοπόνησος ασφάλτινη βόλτα Κυριακή 4/9

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
quote="Aktaioros, post: 142122, member: 1568"]Σας ευχαριστώ όλους για τα μηνύματα σας.

Μιας κι άρχισε η εκδρομούλα, αναμένουμε φωτό και βίντεο να ταξιδέψουμε και μεις νοερά μαζί σας !!![/quote]
Η ιδέα της μοτοβόλτας φίλε αφιερωμένη στη μητέρα σου....
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σας ευχαριστώ όλους για τα μηνύματα σας.

Μιας κι άρχισε η εκδρομούλα, αναμένουμε φωτό και βίντεο να ταξιδέψουμε και μεις νοερά μαζί σας !!!
Ζωή σε εσάς φίλε.....να είστε γεροι να την θυμάστε!!
 

DIMITRIS1964

Μέλος
Περιοχή
Αμαλιαδα
Όνομα
DIMITRIS AMALIADA
Μοτό
R1200GS 2006 ADV
Φιλοι καλοι σας ενημερωμουμε οτι η ομαδα της Αμαλιαδας επεστρεψε στην βαση της...Θα θελαμε να σας ευχαριστησουμε για την ομορφη παρεα σας σημερα...Ελπιζω μιας και ειχαμε την επιμελεια της βολτιτσας να περασατε ομορφα..Θα ξαναβρεθουμε σιγουρα και ...γρηγορα παλι...Οταν επιστρεψετε και εσεις στειλτε μηνυμα...Χαρηκα πολυ που σας γνωρισα ...Εις το επανειδειν...Ρε συ Βασιλη θυμησε μου την εταιρεια για το gps..Καλο βραδυ σε ολους...Α! Και στον Κωστα που δεν μπορεσε να ερθει σημερα η επομενη θα ειναι δικη του επιλογη...!! Του το χρωσταμε...

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μάγκες σόρρυ για την ανακατοσούρα, αλλά κάποιες φορές όταν κάνουμε πλάνα κάποιος εκεί ψηλά έχει τα δικά του.

Σήμερα αποχαιρέτησα την μητέρα μου μετά από μεγάλο αγώνα με την βρωμοαρρώστεια.

Την επόμενη φορά θα πάμε παρέα.

Ελπίζω να οργανωθεί το παρεάκι από Αθήνα, να πάτε και να περάσετε τέλεια. Και βγάλτε καμμιά φωτο και για μας.
Τα βαθιά μου συληπητηρια
 

Aktaioros

Μέλος
Περιοχή
Λαγονήσι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
....
Φιλοι καλοι σας ενημερωμουμε οτι η ομαδα της Αμαλιαδας επεστρεψε στην βαση της...Θα θελαμε να σας ευχαριστησουμε για την ομορφη παρεα σας σημερα...Ελπιζω μιας και ειχαμε την επιμελεια της βολτιτσας να περασατε ομορφα..Θα ξαναβρεθουμε σιγουρα και ...γρηγορα παλι...Οταν επιστρεψετε και εσεις στειλτε μηνυμα...Χαρηκα πολυ που σας γνωρισα ...Εις το επανειδειν...Ρε συ Βασιλη θυμησε μου την εταιρεια για το gps..Καλο βραδυ σε ολους...Α! Και στον Κωστα που δεν μπορεσε να ερθει σημερα η επομενη θα ειναι δικη του επιλογη...!! Του το χρωσταμε...

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μπράβο Δημήτρη,
Καλή ξεκούραση και περιμένουμε και καμιά φωτό.
Με το καλό να οργανώσουμε την επόμενη
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Επέστρεψα κι'εγω πριν λίγο στην βάση μου.. Βλέπεις μετά από τα όμορφα βουνά ήθελα καφέ στην θάλασσα. Το Λουτράκι δεν μου έκατσε καλά και επιστρεφοντας από παλιά εθνική, Κινετα ήταν η λύση.. Έκατσα και απόλαυσα το καφεδάκι μέχρι να πέσει ο ήλιος.

Για την βόλτα τι να πούμε τώρα, Αθανατα Ελληνικά Βουνά 100% παρέα σούπερ και χιλιόμετρα να έχουμε.. Στην επόμενη λίαν συντόμως..
 

DIMITRIS1964

Μέλος
Περιοχή
Αμαλιαδα
Όνομα
DIMITRIS AMALIADA
Μοτό
R1200GS 2006 ADV
Και πολυ καλα..εκανες φιλαρακι...Χαρηκαμε που σας γνωρισαμε και σιγουρα η επομενη θα ειναι πολυ συντομα...Καλο βραδυ!!

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Και εγώ έφτασα στην βάση μου
Για την παρέα τι να πω
Τα παιδιά τέλια , η διαδρομή ακόμα ποιο τέλια
Χάρηκα που σας γνώρισα και θα χαρώ ακόμα περισσότερο να τα ξαναπούμε
Καλά να περνάτε !!!
 
Top Bottom