Αφαίρεση προστατευτικων αυτοκολλητων καλαμιών

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ελπιζω να μην ξαναβαλει, γιατι μετα θα καταλαβει απο τι ξεχωριζει μια γυναικα, που τις παιρνει το πιστολι ενας αντρας:p:D
Tι παλιοχαρακτηρας εισαι...:roflmao::roflmao::roflmao:

Οτι θα ξαναβαλω...θα ξαναβαλω...:Dτωρα ΤΙ...θα δουμε.:waiting:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μήπως να μην βάλεις τίποτα:wacky:
Μπα...Δημητρη στο μοναδικο συνδιασμο F8 που θα αφηνα τα καλαμια "μαμα",ειναι σε ΑΥΤΟ που δενουν χρωματικα...στο δικο μας μού αρεσει πιο πολυ καπως ΕΤΣΙ ...αρα θα δουμε πως θα το φτιαξω...το θεμα ειναι οτι οπως ειναι δεν μου αρεσει οπτικα...οπότε γρηηηηγορα αυτοκολλητα :geek:
 
Τελευταία επεξεργασία:

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Αυτα εχεις βαλει Γιαννη;Τα ειχα προσεξει στο F8 σου,αλλά δεν ηξερα ποια ειχες βαλει...εχω βρει κατι(θα το φτιαξω μονος μου αν προχωρησω σε αυτη τη λυση...)αλλά θελω να μου πεις και αν εισαι ευχαριστημενος απο αυτα...περα απο την εμφανιση, αν και απο (χωματινη)προστασια ειναι οκ...;
Υλικο neoprene;Λερωνουν ευκολα;Βγαινουν πλενονται;Πρακτικοτητα;Εφαρμογη; Ανθεκτικοτητα;
Ειναι δυο(διπλα)κομματια;Και για πανω απο τη γεφυρα ως την τιμονοπλακα η μονο κατω;
Θενκς για το λινκ Πανο...μπαινουν στα υποψη :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Αυτα εχεις βαλει Γιαννη;Τα ειχα προσεξει στο F8 σου,αλλά δεν ηξερα ποια ειχες βαλει...εχω βρει κατι(θα το φτιαξω μονος μου αν προχωρησω σε αυτη τη λυση...)αλλά θελω να μου πεις και αν εισαι ευχαριστημενος απο αυτα...περα απο την εμφανιση, αν και απο (χωματινη)προστασια ειναι οκ...;
Υλικο neoprene;Λερωνουν ευκολα;Βγαινουν πλενονται;Πρακτικοτητα;Εφαρμογη; Ανθεκτικοτητα;
Ειναι δυο(διπλα)κομματια;Και για πανω απο τη γεφυρα ως την τιμονοπλακα η μονο κατω;
Θενκς για το λινκ Πανο...μπαινουν στα υποψη :)
Μια χαρά είναι τα προστατευτικά, μπαίνουν με φερμουάρ (δεν χρειάζεται να βγάλεις τα πηρούνια για να τα βάλεις). Στο δεξί (αν δεν κάνω λάθος) έκανα και μια τρύπα για να περάσει το σιδεράκι που συγκρατεί το μαρκούτσι των φρένων. Είναι 2 διπλά κομμάτια, πάνω και κάτω από την κάτω τιμονόπλακα.
Προστασία φαντάζομαι καλή, δεν τα έχω βγάλει ακόμα για να δω τι γίνεται απο κάτω ή για να τα πλύνω, το look μου αρέσει.
Για τα λεφτά τους είναι τέλεια.. :)
 

vasorfa

Μέλος
Όνομα
ΒΑΣΙΛΗΣ
Μοτό
PRINCESS
με πιεστικο που πλένουν αυτοκίνητα βάλτο να βγάζει ζεστό νερό σε καλη θερμοκρασία .
βρεξτο ενα ενα μία καλα να ζεσταθεί και μετά απο την άκρη βάλε κοντά την μανικα στον πόντο που λεμε και Αντίο. .

Προσοχή όμως μήν το έχεις στην <<βελόνα>> θα σου πετάξει και το χρώμα;)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Θενκς Στεφανε...τελικα δεν αντεξε και πολυ "μαμα"...το φτιασιδωσα λιγακι να ομορφυνει λιγο η κουκλα :)
 
Top Bottom