Α! ρε Africa....

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Ηλία κάπως έτσι θέλεις να κάνεις το 650;
Να 'ξερες πόσες φορές μπήκα στου Boano το site .....:banghead::banghead:

.....εαν είχα τα χρήματα ......φυσικά !!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ....:eek::eek::eek:...
Παντελής stavrouliasp ακούει???
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Και γω την δικιά μου ετσι ήθελα να την κάνω αλλά "πολλά τα λεφτά Αρη".

Υπάρχει και η γερμανική, africa queen που μεταξύ αλλων δυναμώνουν και το μοτέρ. Ενα τέτοιο άφρικα, έτοιμο για χρήση σε ράλλυ, μπορεί να φτάσει και 15.000 Ε !!!
 

Aenarion

Μέλος
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Alexandros
Μοτό
Honda Vfr 800 V-Tec '08
Να με λιγα χρονια στον Χορτιατη ετσι θα γινω με Ηλια και Ανεστη δασκαλους ;);):p:p Περα απο τη πλακα τι εχει κανει το παλικαρι!!!:hailbig:
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Να με λιγα χρονια στον Χορτιατη ετσι θα γινω με Ηλια και Ανεστη δασκαλους ;);):p:p Περα απο τη πλακα τι εχει κανει το παλικαρι!!!:hailbig:
Ετοιμάσου έρχεται !!!!
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Εκτός από τις προφανείς οδηγικές ικανότητες του αναβάτη παρατήρησα και την θέση οδήγησης που προσφέρει αυτό το κοστούμι σε σχέση με των στοκ ή άλλων Ράλλυ αφρικα.
Είναι σχεδόν εντουράδικη και επιτρέπει στον αναβάτη να κάθεται ψηλά και μπροστά.

Κοιτάξτε πόσο πίσω είναι η στοκ σέλα


2600 (προ φόρων) ακούγονται και είναι πολλά.Ντεπόζιτο,σέλα και αναρτήσεις αρκούν να μεταμορφώσουντην οδική συμπεριφορά,όλα τ'άλλα (Ράλλυ φερινγκ κλπ μπλιμπλίκια) είναι περισσότερο για το θεαθήναι και λιγότερο για την ουσία ;)
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Έχομεν και σε Transalp 600
Αν και εγώ έχω σπαταλήσει αρκετά χρήματα να φέρω το ΤΑ εκεί που μου αρέσει, δεν μπορώ να καταλάβω το νόημα σε μια τόσο μεγάλη μετατροπή. Ανεξάρτητα από την εμφάνιση (που μου αρέσει πολύ) ποιο το νόημα να κρατήσεις ένα τόσο παλιό πλαίσιο και κινητηρα, που δεν σηκώνει και πολλά πολλά σε σκάλισμα και να είναι όλα τα υπόλοιπα περιφερειακά (αναρτησεις, φρένα κλπ.) τόσο πιο σύγχρονα από το υπόλοιπη μηχανή. Βέβαια αν είχα τοσα πολλά που δεν ήξερα τι να τα κανω, μπορεί να έκανα τα ίδια και εγώ... Αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση!

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
 
Περιοχή
Ηράκλειο κρήτης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Transalp 600 '95,VFR 800 vtec '02
@yns
Μόλις έκλεισα το τηλέφωνο με τον κύριο ΒΟΑΝΟ,Μπογδάνο δεν θυμάμαι και του είπα να βγάλει από το μηχανάκι τα USD και το περιττά χρυσάφια αν θέλει να δει άσπρη μέρα στο χώμα.
Του πρότεινα να κάνουμε μία ανταλλαγή τώρα που το δικό μου είναι έτοιμο (για να ξεστραβωθεί),αλλά πριν προλάβει να πει το ΝΑΙ και να κάνει το σταυρό του χαχαλιές για την τύχη του...άκουσα έναν γδούπο και κάτι φωνές ΑΙ-ΟΥΤΟ,ΑΙ-ΟΥΤΟ μάλλον δεν άντεξε την συγκίνηση !
 
Top Bottom