ΑdvtrOFFy 2023...the ADVstory

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μπουγάς από τα lidl...
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Μπουγάς από τα lidl...
Έτσι θα αρχίσουμε?? Σε ένα τοπικ για φωτογραφίες και εντυπώσεις??

Θες μήπως να σε φωνάζω με το Ινδιάνικο όνομα σου xamenosLevies?!..:roflmao:
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Για εμένα το ποσό καλά περνάω, είναι η έλλειψη φωτογραφιών. Παίζει να έχω 10-15 από όλο το ΣΚ. Πέρασα φανταστικά, είδα φίλους που είχα να δω καιρό και να βρεθώ σε διαδρομές εκπληκτικές (που είχαν από όλα). Να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά που συνέβαλαν να οργανώσουν αυτή τη βόλτα. Και του χρόνου!


Sent from my Armor 17 Pro using Tapatalk
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αρχικά θα ήθελα να ευχαριστήσω ΤΟSHIBAN που μας επιτρέπει να ζούμε τέτοια πράματα και παρότι κάνουμε φιλότιμες προσπάθειες να το χαλάσουμε με τσίπουρα, μπύρες, καγκουριλίκια, παντιλίκια και αλλά εις ίκια αυτό μας επέτρεψε να γυρίσουμε σπίτια μας με ένα χαμόγελο ως τα αυτιά γεμάτοι εικόνες και στιγμές μοναδικές.

Να ξαναευχαριστήσω TOSHIBAN που με έφερε κοντά σε όμορφους και γεμάτους άνθρωπος που τυχαίνει να μας δέρνει η ίδια μ__α όπως έλεγε και ένας Κινέζος σοφός και περνάμε τόσο όμορφα.

Ευχαριστώ από καρδιάς όσους έστησαν αυτό το event και να ξέρετε ότι ήπιαμε από ένα τσίπουρο για όλους σας, τις οικογένειές σας, το σόι σας, τους εργαζόμενους στο κάμπινγκ, τους τοπικούς αρχοντες και θα πίναμε και για άλλους αλλά τελείωσε.

Και του χρόνου με υγεία σε όλους.

(Το CCM δεν έκανε κιχ αυτό το 2ήμερο οπότε νιώθω την ανάγκη να ευχαριστήσω και πάλι το σύμπαν. :ha)
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Σαν πρώτη μου συμμετοχή στο AdvTroffy έχω να πώ τα καλύτερα!!! Οι διαδρομές σουπερ και το παρεακι ακόμα καλύτερο. Χαίρομαι που σιγά σιγα σας γνωρίζω!
Τι και αν το πενφε στα μισά τις δευτερης μέρας ήθελε να γυρίσει στο camp... Τα καραφλά δεν τα έχανα!!! Οπότε το τριήμερο ολοκληρώθηκε με πλήρης επιτυχία!!
Άντε και στα επόμενα!!


 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Αρχικά θα ήθελα να ευχαριστήσω ΤΟSHIBAN που μας επιτρέπει να ζούμε τέτοια πράματα και παρότι κάνουμε φιλότιμες προσπάθειες να το χαλάσουμε με τσίπουρα, μπύρες, καγκουριλίκια, παντιλίκια και αλλά εις ίκια αυτό μας επέτρεψε να γυρίσουμε σπίτια μας με ένα χαμόγελο ως τα αυτιά γεμάτοι εικόνες και στιγμές μοναδικές.

Να ξαναευχαριστήσω TOSHIBAN που με έφερε κοντά σε όμορφους και γεμάτους άνθρωπος που τυχαίνει να μας δέρνει η ίδια μ__α όπως έλεγε και ένας Κινέζος σοφός και περνάμε τόσο όμορφα.

Ευχαριστώ από καρδιάς όσους έστησαν αυτό το event και να ξέρετε ότι ήπιαμε από ένα τσίπουρο για όλους σας, τις οικογένειές σας, το σόι σας, τους εργαζόμενους στο κάμπινγκ, τους τοπικούς αρχοντες και θα πίναμε και για άλλους αλλά τελείωσε.

Και του χρόνου με υγεία σε όλους.

(Το CCM δεν έκανε κιχ αυτό το 2ήμερο οπότε νιώθω την ανάγκη να ευχαριστήσω και πάλι το σύμπαν. :ha)
Φίλε σε αυτό το τραπέζι που ήμασταν είπες μια από τις δύο μεγαλύτερες ατάκες που ακούστηκαν.

Η άλλη ήταν του konkost .

Από τα πιο ωραία βράδυα του advride.
 
Top Bottom