ΑdvtrOFFy 2023...the ADVstory

Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Παιδια βάλτε κ VIDEO να δούμε γιατι ειμαι σπιτι με Covid ,απο το Σάββατο , κ το έχασα δυστυχως το πολυ ωραίο ΣΚ στα βουνά της Πελοποννήσου


Sent from my iPhone using Tapatalk
Θα ανεβάσει ο 2wheeler όμορφα πλάνα από το drone θα δούμε κ την υδρόβια ζωή στα βαθιά της λίμνης.
:D
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Γνήσιος.
Εμένα μου φάνηκε aftermarket..!

Είδατε έναν άνθρωπο με BMW το καλύτερο παιδί αμέσως! Άμα είχε KTM θα τον θάβατε..:roflmao:

Εμένα να ρωτήσετε που μου έκανε δώρο ολόκληρη τσάντα με πράγματα να κρατήσω, το καλύτερο παιδί λέμε!
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Εμένα να ρωτήσετε που μου έκανε δώρο ολόκληρη τσάντα με πράγματα να κρατήσω, το καλύτερο παιδί λέμε!
Εμένα τώρα μου φαίνεται ύποπτος.
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Παιδια βάλτε κ VIDEO να δούμε γιατι ειμαι σπιτι με Covid ,απο το Σάββατο , κ το έχασα δυστυχως το πολυ ωραίο ΣΚ στα βουνά της Πελοποννήσου


Sent from my iPhone using Tapatalk
Λιγη υπομονη!! ερχονται και τα βιδεα!!
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Εμένα μου φάνηκε aftermarket..!

Είδατε έναν άνθρωπο με BMW το καλύτερο παιδί αμέσως! Άμα είχε KTM θα τον θάβατε..:roflmao:

Εμένα να ρωτήσετε που μου έκανε δώρο ολόκληρη τσάντα με πράγματα να κρατήσω, το καλύτερο παιδί λέμε!
Και σας ειχα για καλα παιδια...

Θα σας φτιαξω στην Ευβοια!!!
 

$py

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
YAMAHA WR250R
Εγώ δεν θα ευχαριστήσω κανέναν γιατί ξέρω ότι δε το κάνουν γιαυτό, το κάνουν γιατί έχουν τα ίδια πειραγμένα μυαλά με τους περισσότερους εδώ μέσα.
Να είστε καλά και να συνεχίσετε έτσι. :friendship:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Για άλλη μια χρονιά είχα την χαρά να είμαι παρών στην μεγάλη ετήσια γιορτή του advride.
Παλιοί κ νέοι φίλοι με κάνατε να νιώθω τυχερός που συνυπάρχω μαζί σας πάνω στα βουνά και να μοιράζομαι αυτά που μας ενώνουν.

Όλα ήταν υπέροχα.
Οι διαδρομές που έτρεξαν κ ασχολήθηκαν να φτιάξουν ο XR Maniac tc-drift ChristosGR κ ο απών λόγο του ατυχήματος Doc.DD ήταν πανω του αναμενόμενου.
Να είστε καλά.

Δεν έχω χρόνο να γράψω πολλά .

Ευχαριστώ τον LARRY κ τα υπόλοιπα παιδιά για την συγκατοίκηση κ έτσι δεν χρειάστηκε να στήσω σκηνή.

Την παρέα όλων σας.

Την βραδιά του Σαββάτου με τους τελευταίους κ το απίστευτο γέλιο.
Βολιοτες τρικαλινούς Αθηναίους χωριάτες όλους με ωραίες ατάκες.
Ίσως το πιο ωραίο βράδυ όσον αφορά τις after καταστάσεις του forum.

Δεν γίνεται να γράψω για έναν έναν δυστυχώς.

Πάμε στο Ζουμί.
 
Τελευταία επεξεργασία:

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Αναχώρηση από Πλαταιές κ όχι δεν έχω 4 παιδιά.
Είμαι κοριτσοπατερας.
Με βαριά καρδιά πάντα μέχρι να κουμπώσει η πρώτη να κυλήσουν οι τροχοί κ να αφήσεις πίσω την πινακίδα που θέτει το τέλος των Πλαταιών .

Στον δρόμο για τα διόδια βρήκα τον orla13 με την παρέα του κ φτάσαμε μαζί στο γη κ ύδωρ.


Στάλθηκε από το M2010J19SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom