ΑdvtrOFFy 2023...the ADVstory

N-gin76

KLEgend
Περιοχή
Κόκκινος Μύλος, Αχαρνές
Όνομα
Νίκος
Μοτό
KLE 500 '01
Την Κυριακή στο ανέβασμα στο νωπό χώμα πριν τις λασπουριές μου γλίστρησε το μπροστινό λάστιχο σε μια βρεγμένη πέτρα. Τις πταίει άραγε?

Το 2000 έφτιαχναν λαστιχάρες, δε μπορείς να πεις. :roflmao:
 

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Την Κυριακή στο ανέβασμα στο νωπό χώμα πριν τις λασπουριές μου γλίστρησε το μπροστινό λάστιχο σε μια βρεγμένη πέτρα. Τις πταίει άραγε?

..φταίει ότι το είχες πληρώσει σε δραχμές..
Τόσο παλιό ήτανε!!
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Η βροχή έφταιγε που είχε βραχεί η πέτρα.
Όχι! Ο Δίας φταίει που είχε ανάδρομο έρμη με ωροσκόπο κάμπια, και τότε είναι σίγουρο ότι γλιστράνε οι πέτρες
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Την Κυριακή στο ανέβασμα στο νωπό χώμα πριν τις λασπουριές μου γλίστρησε το μπροστινό λάστιχο σε μια βρεγμένη πέτρα. Τις πταίει άραγε?


Φρέσκο πραμα.

Αυτός που το έβαλε στην ζάντα, παίζει να είναι ο ίδιος που έδωσε την λεκάνη με το νερό στον Πόντιο Πιλάτο για να νίψει τας χείρας του.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αυτός που το έβαλε στη ζάντα τα είχε με τη Ζωζώ στα νιάτα της
 

Sokratis 1100

Μέλος
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
Crf1000
Λίγα κλικ κι από μένα λίγο καθυστερημένα. Δεν ξέρω να σας ταγκαρω όλους, αλλά πιστεύω με την καλή θέληση των υπολοίπων...θα γίνει η μοιρασιά..


Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Sokratis 1100

Μέλος
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
Crf1000
KORAX δεν ξέρω τι λέτε...έχω να πω πω ήταν υπόδειγμα στην παρέα. Μέχρι την εξαφάνιση του, αρκετές φορές ερχόταν να μου πει να περιμένουμε τους υπόλοιπους να είμαστε όλοι μαζί, να μην χαθούμε κλπ κλπ μέχρι που τον έχασα κυριολεκτικά από δίπλα μου.


Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
KORAX δεν ξέρω τι λέτε...έχω να πω πω ήταν υπόδειγμα στην παρέα. Μέχρι την εξαφάνιση του, αρκετές φορές ερχόταν να μου πει να περιμένουμε τους υπόλοιπους να είμαστε όλοι μαζί, να μην χαθούμε κλπ κλπ μέχρι που τον έχασα κυριολεκτικά από δίπλα μου.


Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μετα τι εγινε, συνηρθε??? :)
 

Sokratis 1100

Μέλος
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
Crf1000
Μετα τι εγινε, συνηρθε??? :)
Ούτε που κατάλαβα....άργησε να ξεκινήσει λέει και κάπου είδε δύο ροδιές σε μια πλαγιά και βρέθηκε με κάτι καθαρά ξεμπαρκους...το ευχαριστήθηκε τουλάχιστον

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom