Βαλκανια 10-18 Ιουνιου 2017

Zoey

Μέλος
Όνομα
Ζωή
Μοτό
SUZUKI GN 125
Aloha!

Αναζητείται σύντροφος με μηχανή, όρεξη και λίγο ελεύθερο χρόνο να συμμετέχει σε mini tour των Βαλκανίων!!

Το πρόγραμμα έχει στηθεί και ξεκινά στις 10 Ιουνίου (ούτε σε ένα μήνα δηλαδή!) με διάρκεια 7-8 ημέρες! Η διαδρομή έχει σηματοδοτηθεί.. Θα επισκεφθούμε τις χώρες Βουλγαρία, Σερβία, Ρουμανία!

Υπάρχουν ήδη βλέψεις για κάποια αξιοθέατα και υπέρτατα σκηνικά φύσης, καθώς επίσης καταλύματα στα οποία θα μπορούσαμε να μείνουμε ποιοτικά και οικονομικά (πάντα με υπερπρωινό στην τιμή, διότι είναι και το πιο σημαντικό γεύμα της ημέρας!). Όσο συντομότερα υπάρχει ανταπόκριση τόσο πιο οικονομικό θα βγει το πακέτο!

Επειδή οι φίλοι με τους οποίους είχε κανονιστεί η εκδρομή μας έδωσαν άκυρο τελευταία στιγμή δίχως ουσιαστικό λόγο, έχουμε μείνει τρία άτομα με μία μηχανή, επομένως ψάχνουμε κάποιον (ή κάποιους) που να θέλουν να περάσουν μια όμορφη εβδομάδα σε μέρη «εξοτικά» με καλή παρέα και μια άγνωστη για συνεπιβάτρια με πολλή μεγάλη επιθυμία και προσμονή γι αυτό το ταξίδι!

Τόπος εκκίνησης (και προτίμησης) είναι ο Βόλος, αλλά σε περίπτωση που μόνο ένα άτομο θελήσει να ακολουθήσει και βρίσκεται βορειότερα θα οργανωθούμε καταλλήλως!

Για οποιαδήποτε πληροφορία είμαι στη διάθεσή σας εντός του forum, όπως και στην ηλεκτρονική διεύθυνση zoegeo@yahoo.com :D

ΥΓ: προφανώς με λένε Ζωή :p
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ουάου!
Τέτοια είσοδος και γνωριμία, 1η φορά!
Καλώς ήρθες Ζωή και είμαι βέβαιος ότι εδώ θα βρεθεί η παρέα για το ταξίδι σας!!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ζωή καλησπέρα ειμαι ο Στεργιος ακα Phoenix
Μου εχει απαγορευτεί να ταξιδεύω με παρέα απο το κρατος ( γυναίκα μου )και δη με γυναίκες διότι ειμαι ψηλός με θεληματικό πηγούνι ξανθά μαλια και πράσινα μάτια δηλαδη ενα μανεκέν μια θεα !!! και δημιουργώ θεματα !!!!
Αρα δεν μπορω να έρθω!!!!!
Απο την άλλη ειναι πολυ πρωτοποριακό αυτο που ζητάς και προσωπικά μου αρεσει πολυ
Ευχομαι να τα καταφέρεις !!!!
Και θα περιμένω εδω μαζι σου να βρεθεί αυτο το παιδι
Παρακαλείται ο γνωστός ..... να βαλει μια φωτο μου ώστε να καταλάβει η ζωή περτινος προκειτε !!!!( μια καλη !!!!!!)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ζωή καλησπέρα ειμαι ο Στεργιος ακα Phoenix
Μου εχει απαγορευτεί να ταξιδεύω με παρέα απο το κρατος ( γυναίκα μου )και δη με γυναίκες διότι ειμαι ψηλός με θεληματικό πηγούνι ξανθά μαλια και πράσινα μάτια δηλαδη ενα μανεκέν μια θεα !!! και δημιουργώ θεματα !!!!
Αρα δεν μπορω να έρθω!!!!!
Απο την άλλη ειναι πολυ πρωτοποριακό αυτο που ζητάς και προσωπικά μου αρεσει πολυ
Ευχομαι να τα καταφέρεις !!!!
Και θα περιμένω εδω μαζι σου να βρεθεί αυτο το παιδι
Παρακαλείται ο γνωστός ..... να βαλει μια φωτο μου ώστε να καταλάβει η ζωή περτινος προκειτε !!!!( μια καλη !!!!!!)
Οκ...



advphone
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Συγγνώμη αλλά δεν μπορώ να συγκρατηθώ. Στέργιε RESPECT ...:ha:ha:ha

Ζωή καλώς ήλθες και εύχομαι να βρεθεί παρέα.
Και μεις ψαχνόμαστε για περίπου τα ίδια μέρη αλλά κατά Σεπτέμβριο ίσως μιας και αν πάμε θα πάμε οπωσδήποτε Transfagarasan - Transalpina.
Δεν είναι όμως τίποτα σίγουρο ακόμα, είμαστε χύμα στο κύμα....
 

Zoey

Μέλος
Όνομα
Ζωή
Μοτό
SUZUKI GN 125
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!
Ένας μικρός θεός Στέργιο, indeed! Έπρεπε λες να γράψω ζητείται μόνος καουμπόης?

Καλώς σας βρήκα παιδιά κι ευχαριστώ για τις ευχές σας να βρούμε άτομο/α!
 

jotor

Μέλος
Περιοχή
κρανίδι
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
990 adventure 2008
Aloha!

Αναζητείται σύντροφος με μηχανή, όρεξη και λίγο ελεύθερο χρόνο να συμμετέχει σε mini tour των Βαλκανίων!!

Το πρόγραμμα έχει στηθεί και ξεκινά στις 10 Ιουνίου (ούτε σε ένα μήνα δηλαδή!) με διάρκεια 7-8 ημέρες! Η διαδρομή έχει σηματοδοτηθεί.. Θα επισκεφθούμε τις χώρες Βουλγαρία, Σερβία, Ρουμανία!

Υπάρχουν ήδη βλέψεις για κάποια αξιοθέατα και υπέρτατα σκηνικά φύσης, καθώς επίσης καταλύματα στα οποία θα μπορούσαμε να μείνουμε ποιοτικά και οικονομικά (πάντα με υπερπρωινό στην τιμή, διότι είναι και το πιο σημαντικό γεύμα της ημέρας!). Όσο συντομότερα υπάρχει ανταπόκριση τόσο πιο οικονομικό θα βγει το πακέτο!

Επειδή οι φίλοι με τους οποίους είχε κανονιστεί η εκδρομή μας έδωσαν άκυρο τελευταία στιγμή δίχως ουσιαστικό λόγο, έχουμε μείνει τρία άτομα με μία μηχανή, επομένως ψάχνουμε κάποιον (ή κάποιους) που να θέλουν να περάσουν μια όμορφη εβδομάδα σε μέρη «εξοτικά» με καλή παρέα και μια άγνωστη για συνεπιβάτρια με πολλή μεγάλη επιθυμία και προσμονή γι αυτό το ταξίδι!

Τόπος εκκίνησης (και προτίμησης) είναι ο Βόλος, αλλά σε περίπτωση που μόνο ένα άτομο θελήσει να ακολουθήσει και βρίσκεται βορειότερα θα οργανωθούμε καταλλήλως!

Για οποιαδήποτε πληροφορία είμαι στη διάθεσή σας εντός του forum, όπως και στην ηλεκτρονική διεύθυνση zoegeo@yahoo.com :D

ΥΓ: προφανώς με λένε Ζωή :p
Ζωή κανονικά τώρα θα έπρεπε ήδη να τσακώνονται όλα τα παλικάρια του advride για το πιο θα διαλέξεις να έρθει μαζί σου, αλλά μάλλον το σύντομο του χρόνου είναι λίγο πρόβλημα
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ζωή κανονικά τώρα θα έπρεπε ήδη να τσακώνονται όλα τα παλικάρια του advride για το πιο θα διαλέξεις να έρθει μαζί σου, αλλά μάλλον το σύντομο του χρόνου είναι λίγο πρόβλημα
Μπορει να στέλνουν πμ !!!!
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
καλως ηρθες Ζωη. 3 γυναικες για Βαλκανια αν καταλαβα καλα; Σιγουρα θα βρεθει και 4ο ατομο. Σιγουρα θα περασετε τελεια.
 

Zoey

Μέλος
Όνομα
Ζωή
Μοτό
SUZUKI GN 125
Ζωή κανονικά τώρα θα έπρεπε ήδη να τσακώνονται όλα τα παλικάρια του advride για το πιο θα διαλέξεις να έρθει μαζί σου, αλλά μάλλον το σύντομο του χρόνου είναι λίγο πρόβλημα
δυστυχώς όπως έγραψα.. ήμασταν 4 μηχανές παρέα, 6 άτομα εδώ και ένα τετράμηνο, αλλά οι τρεις την περασμένη εβδομάδα ξαφνικά κάτι έπαθαν και δε θα μπορούν...
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Ζωή με το 125άρι θα πάς ?
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
ένα ζευγάρι (man & woman) κι εγώ!
Πες και τη μηχανή του ετέρου ζεύγους....
Παίζει ρόλο ;)
Προφανώς δεν είναι το GN 125 που έχεις εσύ.
 
Top Bottom