'' Βερτίσκος'' το Βασίλειον της σκόνης…….όταν δεν βρέχει !!!

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
:pointu:

Ατσαλακωτεεεε ????? Τι ειδαν τα ματακια μας? αγοραζεις και οικοπεδα τωρα? :p:p:p

Χρηστο, ωραιο βιντεο φιλε!!! και ομορφιες και ντοκουμεντα καταγεγραμενα...:friendship:
Έκανε προγραμματικές δηλώσεις ότι θα μας "έσκιζε", αλλά λογάριασε χωρίς την κάμερα...:D
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Χρήστο συγχαρητήρια για το ωραίο βίντεο (λίγο μαρτυρίαρικο, αλλά δεν πειράζει). Έδειξες ότι είσαι ένας πολυτάλαντος καλλιτέχνης :ok:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Χρήστο συγχαρητήρια για το ωραίο βίντεο (λίγο μαρτυρίαρικο, αλλά δεν πειράζει). Έδειξες ότι είσαι ένας πολυτάλαντος καλλιτέχνης :ok:
Γρηγορε φιλε μου........δεν θέλω να μασάς στα πειράγματα, γιατί εγώ είδα ότι σηκωθηκες γρήγορα και με στυλ, μετά την Τούμπα.
Και αυτό είναι που μετράει. ...:friendship:
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Γρηγορε φιλε μου........δεν θέλω να μασάς στα πειράγματα, γιατί εγώ είδα ότι σηκωθηκες γρήγορα και με στυλ, μετά την Τούμπα.
Και αυτό είναι που μετράει. ...:friendship:
Ούτε στην κάμερα δεν πρόλαβα να τον πιάσω, με το που έπεσε, σαν ελατήριο σηκώθηκε! Αλλά η ατάκα, έτοιμη...:D
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Χρήστο συγχαρητήρια για το ωραίο βίντεο (λίγο μαρτυρίαρικο, αλλά δεν πειράζει). Έδειξες ότι είσαι ένας πολυτάλαντος καλλιτέχνης :ok:
Ευχαριστώ Χάρη, έδωσες πικάντικη γεύση σε μια ωραία χωματότσαρκα...
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Γρηγορε φιλε μου........δεν θέλω να μασάς στα πειράγματα, γιατί εγώ είδα ότι σηκωθηκες γρήγορα και με στυλ, μετά την Τούμπα.
Και αυτό είναι που μετράει. ...:friendship:
Δίνω μεγάλη βαρύτητα στο στυλ και αν γνωρίζεις από ενόργανη θα καταλάβεις ότι δεν είναι Τούμπα αλλά η άσκηση full zourle demi Maggie la finite savourde!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δίνω μεγάλη βαρύτητα στο στυλ και αν γνωρίζεις από ενόργανη θα καταλάβεις ότι δεν είναι Τούμπα αλλά η άσκηση full zourle demi Maggie la finite savourde!!!
Έχεις πάει στο ίδιο χοροδιδασκαλειο .......Με το πουλι!!!:D
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Άστους ρε Χάρη, δεν ξέρουν από χάρη και λεπτότητα . ότι και η πτώση θέλει χάρη!
:stop:ΔΕΝ ήταν πτώση , πόσες φορές θα το ξαναπούμε.... Ειναι μία άσκηση, που την χρησιμοποιώ και εγώ, όπως και πολλοί παγκόσμιοι οδηγοί, για να ξεπιάνεται ο κωλος σου,:mooning: γιαυτό την λένε και Κωλοτουμπα!!! ;)
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Πάντως, Εμ δεν ξέρετε, Εμ μιλάτε!! :rage:
Χαρη εισαι στην κορυφη του βουνου στο top των αναβατων εκτος δρομου (κυριολεκτικα) για αυτο σε χτυπουν απο παντου οι αερηδες.
Δειξε ανωτεροτητα (γιατι και με 3 μερες ξεκουραση εχουν μαζευτει στιβες τα πιατα και τα ασιδερωτα):p
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Top Bottom