Βιντεο που μας αρεσουν

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Διαφήμιση που διαφημίζει το ρατσισμό; :(
Ισα ισα.... Αυτο που καταλαβαινω ειναι να μην κρινουμε απο την εμφανιση και τα στερεότυπα. Και αυτο το μνμ το αποδεχομαι.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Γιατί αυτό θες να δεις. Και εγώ αυτό θέλω να βλέπω, αλλά δεν μπορώ να αγνοήσω τη δυσαρέσκεια, το φόβο, την ανασφάλεια που προκάλεσε η θεά των πολλών στους λίγους…. Ιδίως οι άντρες που έπαιρναν τις γυναίκες από το χέρι…. δηλαδή ντροπή….
 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Κοιτα σε καθε περιπτωση δεν ηταν στην προθεση μου να θιξω κανεναν ειτε συμφωνω ειτε δεν συμφωνω με αυτο που λες... Οποτε ας αφαιρεθουν τα 4 τελευταια μνμ απο τους mods και ολοι μας συνεχιζουμε κανονικα. Εγω το ειδα καλως ή κακως πολυ πιο ελαφριά.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Δεν το λέω σε σένα. Προς Θεού. Κουβέντα κάνουμε για τους δημιουργούς της διαφήμισης. Δεν πιστεύω πως δυο διαφορετικές απόψεις που εκφράζονται με σεβασμό πρέπει να σβηστούν από κανένα φόρουμ.

Όπως και να έχει τα σχόλια μου, δεν ήταν προσωπικά προς τα εσένα, σε καμία περίπτωση.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παλιό στερεότυπο αλήτη μηχανοβιος ...βλέπω εγώ και μια μλκια διαφήμιση που πέτυχε τον σκοπό της
Να μιλάμε για αυτή . .... Δηλαδη
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Εγω βλεπω δυο περιθωριακους, στην περιπτωση μας τα ζευγαρια που μπαινουν στην αιθουσα μια και υπαρχει αντιστροφη των ρολων, που δεν κολλανε-φοβουνται-αποστρεφονται την συνυπαρξη με ενα συνολο φαινομενικα η και πραγματικα αντιθετων ''προσωπικοτητων''.
Νομιζω αυτος ηταν ο στοχος της διαφημισης και τον πετυχε πολυ καλα.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Φόβος λέγεται, και δικαιολογώ απόλυτα τα ζευγάρια που την έκαναν με ελαφρά πηδηματάκια!!!
Γνώμη μου!!!!
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Δεν φύγανε τα ζευγάρια. Νομίζω αν έδειχνε και το μετά θα είχε αφήσει την σύζυγό σπίτι και θα επέστρεφε να πιει μπύρες με τους μηχανοβιους. Είναι η μόνη λογική εξέλιξη.
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L

Ξεκίνησε το τουρ της Αφρικής η No-Rally :p Φραουλίτσος.

Πολύ θέλω να δω αν θα ταξιδέψει μόνη μετά τη Σενεγάλη και μέχρι τη Ν. Αφρική γιατί μεταξύ Λιβερίας και Ναμίμπιας δεν το λες και walk in the park.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Εδώ ο φίλος Βασίλης με το NC700 και την περσινή "φτωχή¨ :p χιλιομετρική χρονιά του.

Μεγας κατακτητης των ελληνικων βουνων και απο οσο εχω ακουσει και πολυ γερο τιμονι

Η χοντα θα επρεπε να τοn πληρωνει για την αθελα του διαφημιση της αξιοπιστιας του NC
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ταυτιστείτε λυσσάρες vol. 2

 
Top Bottom