Βιντεο που μας αρεσουν

Vespower

Μέλος
Όνομα
Θανος
Μοτό
Vespa Gs160
Δικο μου βιντεακι,απο το 2021 που ειχα παει Ελβετια. «παρθενικό» τοτε,εναλλάσσοντας πλανα πιο πολυ σε συνδιασμο με μουσικη π μ φαινεται καταλληλη:

Το θεμα ειναι η βεσπα σε διαφορα «περιβάλλοντα» υπο μορφη vlog ομως θα δειτε στον τοτε συνταξιδιώτη μου που ειχαμε συνταξιδέψει ως το Dakar

 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Άλλη είναι η ουσία αυτού του βίντεο!
Δεν χρειάζεται να ξοδέψεις την αξία μιας "γκαρσονιέρας" για αγορά δίτροχου, για να ζήσεις ωραίες καταστάσεις!
Η ουσία αυτού του βίντεο είναι ότι αν έχεις λεφτά και δίψα για κλικ...
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Άλλη είναι η ουσία αυτού του βίντεο!
Δεν χρειάζεται να ξοδέψεις την αξία μιας "γκαρσονιέρας" για αγορά δίτροχου, για να ζήσεις ωραίες καταστάσεις!
Ναι , αν έχεις τόσα λεφτά για να δουλεύεις όποτε και όσο θέλεις και να έχεις και κάνα 2 μηχανάκια ακόμα των 20.000ε , αυτό είναι το νόημα , ναι.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ναι , αν έχεις τόσα λεφτά για να δουλεύεις όποτε και όσο θέλεις και να έχεις και κάνα 2 μηχανάκια ακόμα των 20.000ε , αυτό είναι το νόημα , ναι.
Αυτούς στο βίντεο πρώτη φορά τους είδα εδώ.
Αυτό που έδειξαν στο συγκεκριμένο βίντεο είναι ότι μπορείς με "φθηνά" μηχανάκια να περάσεις ωραια.
Δεν μπορώ να το πω πιο απλά!
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Αυτούς στο βίντεο πρώτη φορά τους είδα εδώ.
Αυτό που έδειξαν στο συγκεκριμένο βίντεο είναι ότι μπορείς με "φθηνά" μηχανάκια να περάσεις ωραια.
Δεν μπορώ να το πω πιο απλά!
Κανένας αναβάτης που έχει μόνο 1.000ε για μηχανή , δεν θα είχε μπουφάν των 2.000ε
Αν τα λεφτά σου είναι τόσα που δεν σε νοιάζει να παρατήσεις το μηχανάκι εκεί που ξέμεινε ή αν ψωνίζεις στα τυφλά ,απλά επειδή δεν σε νοιάζει να σου βγει μούφα , ναι αυτό θα ήταν το μήνυμα.
Δεν σημαίνει βέβαια ότι δεν απόλαυσα τα βίντεο ,έτσι? (αν και πάλι θα ήθελα λιγότερα selfi shots ,νόμιζα ότι ήμουν σε onlyfans)
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Νομίζω είναι πολύ ψηλά στην λίστα με το κριντζ φλεξαρισμα οι τύποι. Να είναι καλά και να διασκεδάζουν, εγώ με τα βίντεο τους τελείωσα όμως. Αν ποτέ βγει περιεχόμενο που να έχει λίγη ουσία, το συζητάω πάλι.

Α, η έμπνευση 1000 κάτι μου λέει ότι ήρθε από το 44teeth αλλά ξέρω εγώ από τέτοια, δεν έχω ιδέα.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Κανένας αναβάτης που έχει μόνο 1.000ε για μηχανή , δεν θα είχε μπουφάν των 2.000ε
Αν τα λεφτά σου είναι τόσα που δεν σε νοιάζει να παρατήσεις το μηχανάκι εκεί που ξέμεινε ή αν ψωνίζεις στα τυφλά ,απλά επειδή δεν σε νοιάζει να σου βγει μούφα , ναι αυτό θα ήταν το μήνυμα.
Δεν σημαίνει βέβαια ότι δεν απόλαυσα τα βίντεο ,έτσι? (αν και πάλι θα ήθελα λιγότερα selfi shots ,νόμιζα ότι ήμουν σε onlyfans)
Τα μπουφάν προφανώς και τα είχαν.
Αυτά είχαν αυτά φόρεσαν!
Μηχανές επίσης, μπορει να έχουν πολλές και ακριβές, και λεφτά επίσης.
Άλλο αυτό, άλλο αυτό που παρουσίασαν.
Αν φορούσαν πχ τίποτα βερμούδες και μοκασινια, για να "ταιριάζουν" με τις μηχανές των 1000 ευρώ, τι θα λέγαμε τότε;;;;
Εγώ εξακολουθώ να συμφωνώ όσο αφορά την ουσία του βίντεο!
 
Top Bottom