Βιντεο που μας αρεσουν

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εγώ εξακολουθώ να συμφωνώ όσο αφορά την ουσία του βίντεο!
Να δεις γέλιο, σήμερα είδα ένα που εξιστορούσε φάση Βασιλάκης Πύλης και Γουόρεν Μπάφετ έτρωγαν σε ΜακΝτόναλντ και πλήρωσαν με κουπόνια, γιατί τα δις γίνονται με φθηνά γεύματα και προσφορές. Να βλέπετε να μαθαίνετε οι πλεμπες.

Την ουσία του βίντεο την ζει το 72% των καταθετών της χώρας που δεν έχουν ούτε 1000 ευρώ και υπάρχει ακόμα 13% που έχει ως 5000 "στην άκρη".

Έλα να χαρείς τώρα γιατί βλέπω τα δημοσιεύματα "κλαίνε οι τουριστικές επιχειρήσεις που δεν έχει ο Έλληνας 3000-4000 για μια εβδομάδα διακοπών" και σπαραζω.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Να δεις γέλιο, σήμερα είδα ένα που εξιστορούσε φάση Βασιλάκης Πύλης και Γουόρεν Μπάφετ έτρωγαν σε ΜακΝτόναλντ και πλήρωσαν με κουπόνια, γιατί τα δις γίνονται με φθηνά γεύματα και προσφορές. Να βλέπετε να μαθαίνετε οι πλεμπες.

Την ουσία του βίντεο την ζει το 72% των καταθετών της χώρας που δεν έχουν ούτε 1000 ευρώ και υπάρχει ακόμα 13% που έχει ως 5000 "στην άκρη".

Έλα να χαρείς τώρα γιατί βλέπω τα δημοσιεύματα "κλαίνε οι τουριστικές επιχειρήσεις που δεν έχει ο Έλληνας 3000-4000 για μια εβδομάδα διακοπών" και σπαραζω.
Ούτε τον Πυλη ξέρω, ούτε τον Μπάφετ!!!
Εγώ επιμένω και συμφωνώ απόλυτα με το
Δεν χρειάζεται να ξοδέψεις την αξία μιας "γκαρσονιέρας" για αγορά δίτροχου, για να ζήσεις ωραίες καταστάσεις!
Όλα τα άλλα, είναι απλά κουβέντα να κάνουμε νομίζω, και δεν έχουν σχέση καμμία με αυτό το τόσο απλό που λέω!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Βλέπω ότι για να γίνουν κατανοητά κάποια απλά πράγματα, πρέπει να τα γράφω πολλές φορές.
Ευτυχώς υπάρχει το copy paste !!!!
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Ούτε τον Πυλη ξέρω, ούτε τον Μπάφετ!!!
Εγώ επιμένω και συμφωνώ απόλυτα με το

Όλα τα άλλα, είναι απλά κουβέντα να κάνουμε νομίζω, και δεν έχουν σχέση καμμία με αυτό το τόσο απλό που λέω!
Η ουσία αυτή είναι Νίκο , έχεις δίκιο , αλλά εγώ προσωπικά την λαμβάνω στα troffy του φόρουμ περισσότερο από ένα βίντεο που σκοπό έχει τα likes. Τις δυνατότητες αυτών των μηχανών τις ξέρουμε όλοι πολύ καλά μιας και οι περισσότεροι έχουμε ένα τέτοιο είτε για βασικό είτε για δεύτερο .
Αυτό που θέλω να πω είναι ότι χωρίς το άγχος της δουλειάς ,των χρημάτων του κόστους μια ζημιάς , η περιπέτεια είναι εφικτή για όλους ακόμα και με πατίνι.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Βλέπω ότι για να γίνουν κατανοητά κάποια απλά πράγματα, πρέπει να τα γράφω πολλές φορές.
Ευτυχώς υπάρχει το copy paste !!!!
Νίκο εσύ δεν κατανοείς αυτό που σου λέω.

Το περιεχόμενο του βίντεο έχει αξία μόνο για τους ίδιους, όχι για την συντριπτική πλειοψηφία του κόσμου εκεί έξω. Πιθανώς πρώτη φορά να κάθεται ο πωπος τους σε μηχανάκι που έχει τόσο χαμηλή τιμή.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Η ουσία αυτή είναι Νίκο , έχεις δίκιο , αλλά εγώ προσωπικά την λαμβάνω στα troffy του φόρουμ περισσότερο από ένα βίντεο που σκοπό έχει τα likes. Τις δυνατότητες αυτών των μηχανών τις ξέρουμε όλοι πολύ καλά μιας και οι περισσότεροι έχουμε ένα τέτοιο είτε για βασικό είτε για δεύτερο .
Αυτό που θέλω να πω είναι ότι χωρίς το άγχος της δουλειάς ,των χρημάτων του κόστους μια ζημιάς , η περιπέτεια είναι εφικτή για όλους ακόμα και με πατίνι.
Πολύ σωστά όλα αυτά Δημήτρη.
Εκτός από αυτο πού λέμε τόση ώρα, σαφώς υπάρχουν και οι προσωπικές επιλογές καθώς άλλες παραμετροι που αλλάζουν από άνθρωπο σε άνθρωπο! :ok:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Νίκο εσύ δεν κατανοείς αυτό που σου λέω.

Το περιεχόμενο του βίντεο έχει αξία μόνο για τους ίδιους, όχι για την συντριπτική πλειοψηφία του κόσμου εκεί έξω. Πιθανώς πρώτη φορά να κάθεται ο πωπος τους σε μηχανάκι που έχει τόσο χαμηλή τιμή.
Επειδή Γιάννη όπως είπα δεν τους ξέρω, λογικό μου ακούγεται αυτό που λες!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Και καθίστε και βλέπετε διαστημόπλοια που σας πουλάνε οι πολυεθνικές.....


Ρε τι ομορφιές είναι αυτές;;;;




Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

strofakias

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
Το καλυτερο

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Οκ ο μαζοχισμός του hard enduro, αλλά αυτό κατά τη γνώμη μου αγγίζει λιγάκι και τα όρια της γελοιότητας…

edit: το επίπεδο είναι τοπ αλλά μου φαίνεται ότι όςοι δεν πέφτουν στις γλιτσες τις φλατ πιο πολυ από τύχη είναι… για να εξηγήσω το γελοίο που προαναφέρω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Οκ ο μαζοχισμός του hard enduro, αλλά αυτό κατά τη γνώμη μου αγγίζει λιγάκι και τα όρια της γελοιότητας…

edit: το επίπεδο είναι τοπ αλλά μου φαίνεται ότι όςοι δεν πέφτουν στις γλιτσες τις φλατ πιο πολυ από τύχη είναι… για να εξηγήσω το γελοίο που προαναφέρω.
Δεν θα έλεγα ότι είναι κάτι τραγικό. Νομίζω πως απλά δυσκόλεψαν λίγο τα πράγματα η βροχή στη δεύτερη μέρα. Στο κάτω κάτω είναι το παγκόσμιο πρωτάθλημα enduro. Μάλιστα ο νικητής στην Ε3 Mikael Persson είπε ότι τον βοήθησε η βροχή. Νομίζω είναι λογικό καθώς όντας Σουηδός έχει συνηθίσει τα πιο γλιστερά τερέν.
 
Top Bottom