Βοιωτία DAKAR

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Ωραίο βίντεο, ευχαριστούμε!
stefos να ρωτήσω, πως και είσαι μόνος σου στην μεγαλύτερη διάρκεια του βίντεο; Είχες κανένα θέμα και αποκόπηκες;
Στην αρχή ήμουν μαζί με τους περισσότερους, αλλά μετά ακολούθησα τον Παντελή ένα μεγάλο μέρος.Από την παραλία της Λιβαδοστρας και μετά, από πίσω μου είναι ο Χάρης με ένα F800 και πηγαίναμε παρέα. Η αλήθεια είναι ότι ήθελα να γυρίσω νωρίς Αθήνα και απλά κρατήσαμε ένα ρυθμο σε όλη τη διαδρομή με πολύ μικρά διαλείμματα. Για αυτό δεν έκατσα και για κοψιδια μετα και δεν φαίνεται και άλλος στο βίντεο.

Sent from my Armor 17 Pro using Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μία ασάφεια του ίχνους της διαδρομής μας ανάγκασε να κάνουμε κύκλους μέσα στο ΠΒ ψιλοχάνοντας τον δρόμο, τον οποίο ξαναβρήκαμε στην πίστα ΜΧ.
Παντελή ενημερωτικά για όποιον θέλει να πάει την διαδρομή, στο συγκεκριμένο σημείο βγαίνεις από τον δρόμο αριστερά ακριβώς εκεί που δεν υπάρχει δρόμος συνεχίζεις κ αν ακολουθήσεις το ίχνος σε βγάζει σε ένα εντουρομονοπατι μέχρι την πίστα mx.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Πάρα πολύ ωραία διαδρομή και να δεν κάνω λάθος από όσο βλέπω στα βίντεο σχετικά βατή!
Το gpx υπάρχει;
Αν υπάρχει soft/hard το πρώτο…:happy:
Στο πρώτο αρχείο έχει διορθωθεί ένα λάθος που είχε γίνει από το 11 χιλιόμετρο έως το 14.

Στο δεύτερο αρχείο θα δεις που ήταν το λάθος, στο ανεβάζω κ αυτό γιατί είναι πιο ευδιάκριτο το ιχνος λόγο πράσινης σήμανσης.


Το τρίτο αρχείο είναι το δεύτερο σκέλος της βόλτας.

Δεν υπάρχει soft κ hard οι διαδρομές έχουν κ απο τα δύο χωρίς να υπάρχει κάτι το ακραίο.
 

Attachments

Τελευταία επεξεργασία:

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
ΒΟΛΤΑΡΑ. βγήκε όλη εκτός από τα τελευταία 5 χλμ. Που εμένα από βενζίνη. Καλά τα μικρά αλλά έχουν μικτή αυτονομία.
Δεν ήξερα ότι έντιμα μονόξυλα μένουν και από βενζίνη
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Δεν ήξερα ότι έντιμα μονόξυλα μένουν και από βενζίνη
Δεν είναι έντιμο μονόξυλο. Είναι έντιμο διξυλο σε διάταξη V σε σειρά. Αν και κανονικά θα έπρεπε να είναι σε σταυρό.
 
Top Bottom