Για όποιον θέλει να ανέβει χωμάτινα την Παρασκευή στο ADVtrOFFy.

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Κάτσε να τρομάξω κάποιους



advphone
Πριν μια εβδομάδα ακριβώς έβγαλα τα χώματα και τις λάσπες που είχε κρατήσει στο Πορτμπαγκάζ κάτω από την σέλα που είχα μαζέψει πέρσυ που έγινα υποβρύχιο. Πάλι τα ίδια;
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Πιο πολύ είναι βόλτα Endurance παρα δυσκολία… Επειδή όμως θα βρέχει μέχρι Τετάρτη , η Καταβοθρα Οίτης θα είναι ας πούμε ενα δύσκολο κομμάτι μεχρι να βγεις πιο ψηλά.. εγω εκεί πήρα το βάπτισμα του πυρός γιυτό το αγαπάω το συγκεκριμένο σύμπλεγμα… πολυ πιθανόν να δούμε και τα άλογα της Οίτης.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Πιο πολύ είναι βόλτα Endurance παρα δυσκολία… Επειδή όμως θα βρέχει μέχρι Τετάρτη , η Καταβοθρα Οίτης θα είναι ας πούμε ενα δύσκολο κομμάτι μεχρι να βγεις πιο ψηλά.. εγω εκεί πήρα το βάπτισμα του πυρός γιυτό το αγαπάω το συγκεκριμένο σύμπλεγμα… πολυ πιθανόν να δούμε και τα άλογα της Οίτης.
Και στο Γήπεδο λασπωνει πολύ απ'οτι θυμάμαι...
Θα γίνει χαμός :bxr:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Σε ένα ωραίο ποταμάκι που το περάσαμε για δρομ




advphone
Μπράβο, να θυμηθώ να φτιάξω τη διαδρομή.........για να το ξαναπερασουμε....
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Πιο πολύ είναι βόλτα Endurance παρα δυσκολία… Επειδή όμως θα βρέχει μέχρι Τετάρτη , η Καταβοθρα Οίτης θα είναι ας πούμε ενα δύσκολο κομμάτι μεχρι να βγεις πιο ψηλά.. εγω εκεί πήρα το βάπτισμα του πυρός γιυτό το αγαπάω το συγκεκριμένο σύμπλεγμα… πολυ πιθανόν να δούμε και τα άλογα της Οίτης.
Η διάβαση της Καταβόθρας της ΟΙΤΗΣ—>





Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Σας προσγειωνω στην πραγματικότητα....έτσι θα είναι



advphone
Κρίμα μόλις ξέθαψα ένα σκάφανδρο που είχε ένας μπατζανακης του κουμπάρου του παππού μου. Έλεγα θα το πήγαινα μια κι έξω φέτος να κάνω το κομμάτι μου.
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Θα ήθελα να με πληροφορήσετε που και πότε θα γίνουν στάσεις για : πρωινό, δεκατιανό, μεσημεριανό και απογευματινό.
Βραδινό έχω κανονίσει στην Ελάτη...
Δικός μου άνθρωπος. :friendship:
 

Lefteriskou

Μέλος
Περιοχή
Άγιος Στέφανος
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW F800GS
BETA 450RR
Καλά ...πάω να ποτίσω Τετάρτη, να σε δω με την χοντρή.
Θα έχω άδεια κάρτα μνημης
Πρόβλεψα και πήρα κάμερα 360 να τον έχουμε καρέ από όλες τις στιγμές! Άστο πάνω μου!
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Πρόβλεψα και πήρα κάμερα 360 να τον έχουμε καρέ από όλες τις στιγμές! Άστο πάνω μου!
Έτσι σωστός! 360! Σε απλό καρέ δεν χωράει το μεγαλείο μας! 4XL club for the win! Και ας έλεγα εγώ για θώρακες και καλά! Χαχα
 

Lefteriskou

Μέλος
Περιοχή
Άγιος Στέφανος
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW F800GS
BETA 450RR
Έχω να σου δώσω αυτοκόλλητα για τον θόρυβο, που μπαίνουν πλάι στα ηχεία για να μην ακούγεται ο αέρας
Να θυμηθώ να τα παρω
Α σούπερ! Θα σου στείλω Πέμπτη reminder! :happy:
 
Top Bottom