Δειξτε μας το ποδηλατο σας.....

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Ωραίος Κώστα!
Είμαι άσχετος από ποδήλατα, ένα σουηδικό (μάρκα: crescent) έχω για να κατεβαίνω στα γρήγορα στο κέντρο και για καμιά βόλτα.
Ο μικρός πρόλογος για να εξηγήσω ότι δεν καταλαβαίνω αν είναι καλό τεχνολογικά το ποδήλατό σου, αλλά μου αρέσει αυτό που βλέπω.
Είναι λες και βλέπω το F800GS σου σε ποδήλατο :)
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
στα βιαστικα,επειδη χρωσταγα φωτος στον φιλο gsmaniac

παρελαβα ετσι:


και μετα απο περιποιηση που περιλαμβανε,αλλαγη ρουλεμαν τιμονιου,φιξαρισμα αλυσιδας στο μεσαιο μπροσα γραναζι για οικονομια,αλλαγη ντιζων,βαψιμο ζαντων με τα φοβερα Ελληνικα σπρεητ spraybike,κατι φωτακια,παγουρακια,αυτοκολλητακια custom που εφτιαξα και αλλα τζιτζιμιτζιλε που ειχα,ρολαρει ετσι..




το μαμα χρωματακι αναδειχτικε σε πολυ καλο ποιοτικα μετα την περιποιηση και το λυπηθικα και δε το εβαψα οταν το ειχα λυμενο.μετατιθεται για αργοτερα με τις πρωτες δροσιες..

καποια στιγμη οταν ξεπακεταρω το pc απο τη μετακομοιση θα βαλω και κατι αλλα scrapbikes που εφτιαξα παλιοτερα.
αυτα..
και παλι ενα ευχαριστω στον Κωστα!
Χαλάλι σου, ρε μάγκα (πέτρα πιάνεις και χρυσός γίνεται )!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Πρέπει να σε πέτυχα γυρίζοντας από μπανακι στη Λακοπετρα γύρω στις 19:15-19:30. Ημουν με αυτοκίνητο φίλου.
ΚΟΥΤΑΚΙΑΣ εισαι...με ΤΙ αλλο θα ησουνα;Σταδιαλα :p
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Παμε μια απογευματινη να γουσταρουμε...:inlove:


Αν δεν "βαρέσεις" 100 + χιλιόμετρα με αυτό ποδήλατο που εχεις μην ξανα ποστάρεις ........ντροπή σου......τι 60 & 50 ειναι αυτά .......αι στα διάλα .......:p:p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Αν δεν "βαρέσεις" 100 + χιλιόμετρα με αυτό ποδήλατο που εχεις μην ξανα ποστάρεις ........ντροπή σου......τι 60 & 50 ειναι αυτά .......αι στα διάλα .......:p:p
Ολα θα γινουν...:rolleyes:...
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Αν δεν "βαρέσεις" 100 + χιλιόμετρα με αυτό ποδήλατο που εχεις μην ξανα ποστάρεις ........ντροπή σου......τι 60 & 50 ειναι αυτά .......αι στα διάλα .......:p:p
τον εβρηκες νεο κ βαρας στα αυτια Λιακο ε.??:D
προσεξε γιατι εχει καλο δασκαλο κ ηδη οι 60αρες που βαραει δειχνουν ''επικυνδινα'' ανοιγματα...;)

μιας ομως κ πειραζεις την ''σφιγγοφωλια'' των πεταλιων παρε μια απο το 2014...

14.45 ωρες/327χιλ συνολο σε μια μερα
Αγ.-Στεφανος-Αταλαντη κ πισω

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
τον εβρηκες νεο κ βαρας στα αυτια Λιακο ε.??:D
προσεξε γιατι εχει καλο δασκαλο κ ηδη οι 60αρες που βαραει δειχνουν ''επικυνδινα'' ανοιγματα...;)

μιας ομως κ πειραζεις την ''σφιγγοφωλια'' των πεταλιων παρε μια απο το 2014...

14.45 ωρες/327χιλ συνολο σε μια μερα
Αγ.-Στεφανος-Αταλαντη κ πισω

Πως το έκανες αυτό?? Μπορείς να μου πεις κάποιες βασικές συμβουλές για μεγάλες αποστάσεις?
Δεν είχες πόνους στον καβάλο, μουδιάσματα στα χέρια κτλ?
Κάθε πότε έκανες διαλείμματα?
Σχετικά με διατροφή κατά τη διάρκεια?

Ευχαριστώ.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Πως το έκανες αυτό?? Μπορείς να μου πεις κάποιες βασικές συμβουλές για μεγάλες αποστάσεις?
Δεν είχες πόνους στον καβάλο, μουδιάσματα στα χέρια κτλ?
Κάθε πότε έκανες διαλείμματα?
Σχετικά με διατροφή κατά τη διάρκεια?

Ευχαριστώ.
φιλε Γιαννη ειναι μεγαλη κουβεντα κ δυσκολο να γραφτουν σε ενα θεμα,
ομως μπορουμε να τα πουμε ειτε τηλ ειτε απο κοντα καθως υπαρχουν ολα οσα λες κ φοβασαι αλλα με την καταλληλη γνωση τα ξεπερνας για πλακα...
 
Top Bottom