Δειξτε μας το ποδηλατο σας.....

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Λασπωμένη βολτάρα MTB στην Αιγαλεάρα

Και μετά σου λένε φταίνε οι εντουράδες που εμποδίζουν την αναπαραγωγή της χελώνας... :roflmao:
Το "μετανοείτε" στην επόμενη εικόνα είναι κάτι γενικό ή θέλει να μας πει κάτι που αφορά το υπόλοιπο κομμάτι της βόλτας...???:roflmao:

Γεια σου ωρε Κωστή...!:friendship:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Καμμένα 2 .
Σε δεύτερη διαδρομή!
Το στενότερο μονοπάτι της περιοχής, αίμα από την τριβή στα κλαριά και τώρα πλανήτης Άρης
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Και μετά σου λένε φταίνε οι εντουράδες που εμποδίζουν την αναπαραγωγή της χελώνας... :roflmao:
Το "μετανοείτε" στην επόμενη εικόνα είναι κάτι γενικό ή θέλει να μας πει κάτι που αφορά το υπόλοιπο κομμάτι της βόλτας...???:roflmao:

Γεια σου ωρε Κωστή...!:friendship:


Το μετανοείτε είναι κλασικό σημείο εντουραδων στο βουνό. Εχει ένα ξωκλήσι εκεί και ένα πιο κάτω και το μονοπάτι που τα συνδέει είναι ψιλοζορικο πλέον λόγω φθορών αλλά ωραίο με το ποδήλατο.
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Δεν έχω έρθει ποτέ στο Ποικίλο, δεν έχω ιδέα. Ωραίο φαίνεται το μονοπάτι.
Πρεπει να το κανονισουμε απλα τωρα κανουν αποψίλωση και ειναι σχεδόν ολα τα μονοπάτια κλειστά και θέλουν καθάρισμα, ασχέτως της ζημιάς με τα δέντρα στην παραπανω φωτο.
Εχει γεμισει ολο το βουνο κλαδιά και εχουν θάψει τα παντα.

Μολις καθαρίσει θα ριξω σύρμα, τωρα που έστρωσαν και τα πλευρά, να κανουμε μια ξεναγηση.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Πρεπει να το κανονισουμε απλα τωρα κανουν αποψίλωση και ειναι σχεδόν ολα τα μονοπάτια κλειστά και θέλουν καθάρισμα, ασχέτως της ζημιάς με τα δέντρα στην παραπανω φωτο.
Εχει γεμισει ολο το βουνο κλαδιά και εχουν θάψει τα παντα.

Μολις καθαρίσει θα ριξω σύρμα, τωρα που έστρωσαν και τα πλευρά, να κανουμε μια ξεναγηση.
Τα περάσαμε και εμείς αυτά πρόσφατα στον Υμηττό + Λαύριο και το είδα και στο όρος Αιγάλεω στον δασικό μετά τις Χελώνες προς τα δεξιά.

Έλα Υμηττό για ξενάγηση σε μονοπάτια προς Γλυκά Νερά αλλά κυρίως έλα Άγιο Κωνσταντίνο - Λαύριο, εκεί θα πάθεις σοκ, έχει γίνει η περιοχή κανονικό bike park.
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Τα περάσαμε και εμείς αυτά πρόσφατα στον Υμηττό + Λαύριο και το είδα και στο όρος Αιγάλεω στον δασικό μετά τις Χελώνες προς τα δεξιά.

Έλα Υμηττό για ξενάγηση σε μονοπάτια προς Γλυκά Νερά αλλά κυρίως έλα Άγιο Κωνσταντίνο - Λαύριο, εκεί θα πάθεις σοκ, έχει γίνει η περιοχή κανονικό bike park.
Εχω ακουσει πολλα για Άγιο Κωνσταντινο. Μεσα!
Θα μιλησουμε μεσα στην εβδομαδα!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Εχω ακουσει πολλα για Άγιο Κωνσταντινο. Μεσα!
Θα μιλησουμε μεσα στην εβδομαδα!
Από το παραπάνω σκ όμως γιατί αυτό που έρχεται έχω θέμα το Σάββατο και την Κυριακή έχει μοτοβόλτα ή εντούρο με το μοτοσακό.
 

vassat

Μέλος
Περιοχή
Χαλάνδρι
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
F650 GS Dakar MY '03
Sprint ST 1050 MY '06

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Καθαρισμός καναλιού στο Άμστερνταμ, από τα ποδήλατα. :D

 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Top Bottom