Δειξτε μας το ποδηλατο σας.....

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
σκέφτομαι να το δώσω...
Kona Honky Tonk 2014 (Chromoly Raynolds 520) με σχεδόν όλα τα περιφερειακά αλλαγμένα και με αρκετά έξτρα εκτός ποδηλάτου! Φυλαγμένο πάντα μέσα στο σπίτι.
Ενδιαφέρεται κανείς;




(πείτε μου όχι .. πείτε μου όχι...)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
σκέφτομαι να το δώσω...
Kona Honky Tonk 2014 (Chromoly Raynolds 520) με σχεδόν όλα τα περιφερειακά αλλαγμένα και με αρκετά έξτρα εκτός ποδηλάτου! Φυλαγμένο πάντα μέσα στο σπίτι.
Ενδιαφέρεται κανείς;




(πείτε μου όχι .. πείτε μου όχι...)
Εγώ όχι.
 

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Κ εγώ όχι :wacky:
Άσε που χρωμολάκι δε θα το έδινα ποτέ !!!
ξέρεις τι γίνεται ρε γμτ... αν και το No του ποδηλάτου η Kona το δίνει 53 ο οριζόντιος αν μετρήσεις παράλληλα με το έδαφος είναι 55 (η Kona τότε τουλάχιστον έδινε το μήκος του κάθετου σαν Νο του ποδηλάτου.. αργότερα έκανε κάποιες αλλαγές αν δεν κάνω λάθος) οπότε μου είναι ένα τσικ μεγάλο.. αν και έχω μακρυά χέρια σχετικά. Έχω δοκιμάσει πολλά αλλά το θεματάκι παραμένει (και ΌΧΙ δεν σηκώνω τον λαιμό :laugh: ). Αν ήταν 100% καλό σαν νούμερο δεν θα έφευγε ποτέ πραγματικά!
Αν και το αγαπώ πολύ και εμφανισιακά ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά και είναι ακόμα ... για αυτό κατά καιρούς είχα την ιδέα να το δώσω.. μετά πάντα το μετανιώνω. Τώρα παίζουν και κάτι μεγάλες δουλειές στο σπίτι και το σκέφτομαι ξανά! Άσε που έχω και καιρό να κάνω ποδήλατο...
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
ξέρεις τι γίνεται ρε γμτ... αν και το No του ποδηλάτου η Kona το δίνει 53 ο οριζόντιος αν μετρήσεις παράλληλα με το έδαφος είναι 55 (η Kona τότε τουλάχιστον έδινε το μήκος του κάθετου σαν Νο του ποδηλάτου.. αργότερα έκανε κάποιες αλλαγές αν δεν κάνω λάθος) οπότε μου είναι ένα τσικ μεγάλο.. αν και έχω μακρυά χέρια σχετικά. Έχω δοκιμάσει πολλά αλλά το θεματάκι παραμένει (και ΌΧΙ δεν σηκώνω τον λαιμό :laugh: ). Αν ήταν 100% καλό σαν νούμερο δεν θα έφευγε ποτέ πραγματικά!
Αν και το αγαπώ πολύ και εμφανισιακά ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά και είναι ακόμα ... για αυτό κατά καιρούς είχα την ιδέα να το δώσω.. μετά πάντα το μετανιώνω. Τώρα παίζουν και κάτι μεγάλες δουλειές στο σπίτι και το σκέφτομαι ξανά! Άσε που έχω και καιρό να κάνω ποδήλατο...
Ευκαιρία με τις δουλειές στο σπιτι ,να πάρει τη θέση του στον τοίχο και όποτε μπορείς να το κατεβάζεις για βόλτα !!!!
Πάντως τα νούμερα και στην ίδια εταιρεία από μοντέλο σε μοντέλο μπορεί να διαφέρουν!!
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Μάχιμος !! Που έφτασες εκεί ρε Θανάση !
Μια διαδρομή πάνω από το πρατήριο στην Περαχώρα.
Απίθανη εντουραδικη διαδρομή!
9 χλμ μια ώρα προπόνησης
και ένα ματωμένο καλάμι :(
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Μια διαδρομή πάνω από το πρατήριο στην Περαχώρα.
Απίθανη εντουραδικη διαδρομή!
9 χλμ μια ώρα προπόνησης
και ένα ματωμένο καλάμι :(
Καλά τα λες ! Μέχρι την Περαχώρα πως πηγές ;;; Με πεντάλ ; Αχαχα :roflmao:
 

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Ευκαιρία με τις δουλειές στο σπιτι ,να πάρει τη θέση του στον τοίχο και όποτε μπορείς να το κατεβάζεις για βόλτα !!!!
Πάντως τα νούμερα και στην ίδια εταιρεία από μοντέλο σε μοντέλο μπορεί να διαφέρουν!!
είναι ήδη στον τοίχο! είπαμε πάντα μέσα στο σπίτι ..
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Καλά τα λες ! Μέχρι την Περαχώρα πως πηγές ;;; Με πεντάλ ; Αχαχα :roflmao:
Κανονικά όχι τώρα ,αλλά για πλάκα !;)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Τον αγωγό τον ανέβηκες με μικρό ή μεγάλο δίσκο ?? :roflmao:
Ποιον αγωγο.
Εδω κλαταραμε στις φλαταδουρες
:roflmao::roflmao:
 
Top Bottom