Δειξτε μας το ποδηλατο σας.....

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Περισσότερο τρόπο παρά κόπο..Την δευτέρα που μας πέρασε έκανα ποδήλατο ξανά μετά από 16 χρόνια και νομίζω μου αρέσει αρκετά.Όλοι μπορούν να κάνουν φτάνει να το θέλουν. Βέβαια ζούμε σε μία πόλη που είναι τελείως ακατάλληλη για ποδηλασία από υποδομές και από παιδια..
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Και μια η καρατιμοναρα μου.
Περιμενει 1-2 βδομαδες ακομα. :happy:
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Το ταπεινό μου idealακι με περισσότερο χωμάτινες καταβολές, για τις καλοκαιρινές βόλτες φοράει πιο ασφάλτινο λαστιχάκι...

Μετά απο απο μια μικρή αποχή, παμε να ξαναβρούμε τα ίσια μας...



 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
αμονταριστα πλανα...


σημερα το τελικο bike fit κ η παραλαβη...πολλες προσδοκιες απο ενα πολλα υποσχομενα συνολο...
απ' αυριο ο πονος θα ειναι πραγματικοτητα...
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλόβολτο Γιωργη @George_M. και να το χαρεις φιλε.Κουκλί :inlove:
Αν ειναι να γραψεις και 2ο μηνυμα μες το καλοκαιρι Κωστη, να βγω κι εγω για ποδηλατο μες το λιοπύρι!! Χαλαλι :D

Καλες βολτες Γιωργο, ποιος σε πιανει τωρα. :happy:
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
σας ευχαριστω πολυ κυριοι-συν-ποδηλατες!:)
η αληθεια ειναι οτι η φωτο το αδικει κ θα βαλω καλυτερες καθως εχει πολλες ακομα λεπτομεριες να δεξει το εν λογω replica μοντελο.
ειδικα οι τροχοι εχουν καποιες ματ γκρι βαφες σε γραμματα που αξιζει να φανουν κ να τονισουν ποσο μαστορια ειναι οι Ιταλοι σε φινετσα.

ειχα πει τελος η ''απαιτητικη'' ποδηλασια κουρσας για μενα κ κρατησα ενα χρονο σε πιο χαλαρους ρυθμους...ομως... ειναι σαρακι σοβαρο η ατιμη κ ξανακυλησα...:D

συντομα κοντα σας με περισσοτερες πληροφοριες....
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
αμονταριστα πλανα...


σημερα το τελικο bike fit κ η παραλαβη...πολλες προσδοκιες απο ενα πολλα υποσχομενα συνολο...
απ' αυριο ο πονος θα ειναι πραγματικοτητα...
:l2::l2::l2::friendship:
 

panGS

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS 05
αμονταριστα πλανα...


σημερα το τελικο bike fit κ η παραλαβη...πολλες προσδοκιες απο ενα πολλα υποσχομενα συνολο...
απ' αυριο ο πονος θα ειναι πραγματικοτητα...


ΠΠΠΣΣΣ :prft:!!! Τι είναι αυτό ρε Γιώργη !!! Μπράβο φίλε , καλόβολτο να είναι με πολλές χαρές...

:l2::l2:
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Ευχαριστω Παναγιωτη,Γιωργη!:friendship:

στηθηκε με πολλη σκεψη,προσοχη,κ ''οικονομικο ζορι'' καθως με τα χρηματα που κοστισε ανετα πηγαινα μοτο-10ημερο στις Αλπεις...
ομως..ειλικρινα με το που ανεβηκα επανω χθες κ το εφερα απο τον Χολαργο στο σπιτι (~25χιλ) ευχομουν να μην τελιωνε ποτε η βολτα αυτη,θα μπορουσα αν ειχα χρονο/ρεπο να βαραω πεταλι εως τα χαραματα...τετοια ακαμψια,αμμεσοτητα κ ποιοτητα κυλησης ΔΕΝ εχω ξαναβιωσει!οτι πατας μεταφερεται στον δρομο ενω μετα την νεα - εξ αρχης- σωματομετρηση ΔΕΝ αισθανεσαι τπτ να σε ενοχλει,αντιθετα η θεση σε ''προκαλει'' να δωσεις κ αλλο...
νομιζω οτι η ποιοτητα των τροχων κ τα κεντρα αυτων προσθετουν τα μεγιστα κ ουσιαστικα απογιωνουν ενα τετοιο high end πλασιου αλουμινιου.
σαφως υπαρχουν ανωτερα αλλα αυτα απαιτουν κ λιγοτερες υποχρεωσεις η' ''φαρδυτερες τσεπες''...:secret:






 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Κοίτα να δεις πόσο "ψηλά" και πόσο "ψαγμενο" μπορεί να είναι ένα ποδήλατο !!!
Ομολογώ ότι δεν το ήξερα ....

Στάλθηκε από τον επιχειρησιακό S7.....
φαντασου Γιωργη οτι ανετα εχει κ παραπερα απο οσα επιγραμματικα ανεφερα...τσεπη να εχεις διοτι την γνωση λιγο-πολυ θα την αποκτησεις..
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ευχαριστω Παναγιωτη,Γιωργη!:friendship:

στηθηκε με πολλη σκεψη,προσοχη,κ ''οικονομικο ζορι'' καθως με τα χρηματα που κοστισε ανετα πηγαινα μοτο-10ημερο στις Αλπεις...
ομως..ειλικρινα με το που ανεβηκα επανω χθες κ το εφερα απο τον Χολαργο στο σπιτι (~25χιλ) ευχομουν να μην τελιωνε ποτε η βολτα αυτη,θα μπορουσα αν ειχα χρονο/ρεπο να βαραω πεταλι εως τα χαραματα...τετοια ακαμψια,αμμεσοτητα κ ποιοτητα κυλησης ΔΕΝ εχω ξαναβιωσει!οτι πατας μεταφερεται στον δρομο ενω μετα την νεα - εξ αρχης- σωματομετρηση ΔΕΝ αισθανεσαι τπτ να σε ενοχλει,αντιθετα η θεση σε ''προκαλει'' να δωσεις κ αλλο...
νομιζω οτι η ποιοτητα των τροχων κ τα κεντρα αυτων προσθετουν τα μεγιστα κ ουσιαστικα απογιωνουν ενα τετοιο high end πλασιου αλουμινιου.
σαφως υπαρχουν ανωτερα αλλα αυτα απαιτουν κ λιγοτερες υποχρεωσεις η' ''φαρδυτερες τσεπες''...:secret:






καλορίζικο και να το χαρεις όσο μπορείς !!! κουκλί το άτιμο όντως !!
 

Varonos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
BMW F 650 GS Dakar
@George_M. Κουκλα φίλε! Να το χαρείς!!! Αυτό που έγραψες για την ποδηλασία δρόμου πιο πάνω (οτι είναι μικρόβιο) μεγάλη κουβέντα.... Ετοιμος είμαι να ξανακυλήσω....
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
ωραιος φιλε, κ το βουνο εχει την δικη του χαρη,ενα φεγγαρια εκανα κ γω ΜΤΒ κ ομολογω οτι ηταν εξαιρετικα απολαυστικο!
 
Top Bottom