Δειξτε μας το ποδηλατο σας.....

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Σπάζοντας την πολύμηνη αποχή με μια 40αρα για αρχή, να στρώσουν κ τα νέα ελαστικά δλδ..κ τα πόδια βεβαίως..
Καλή σεζόν να χουμε, πάμε δυνατά!!


Στάλθηκε από το HRY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ωωωωωωω production privee!!!! Επιθετικό hardtail! Εύγε!

Το ίδιο και του zilver
Ειστε ωραίοι
Και το Commencal του Γιώργου είναι ποδηλαταρα. Και τα 3 είναι πολύ δυνατά ποδήλατα σε μια κατηγορία που τείνει να γίνει από τις πιο εμπορικές.

Με το Production Privee 27 εχω παθει σοκ με αυτά που κάνει και στο ανεβα και στο κατέβα. Είναι άκρως ερωτευσιμο...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Varonos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
BMW F 650 GS Dakar
Και το Commencal του Γιώργου είναι ποδηλαταρα. Και τα 3 είναι πολύ δυνατά ποδήλατα σε μια κατηγορία που τείνει να γίνει από τις πιο εμπορικές.

Με το Production Privee 27 εχω παθει σοκ με αυτά που κάνει και στο ανεβα και στο κατέβα. Είναι άκρως ερωτευσιμο...
To είχα για δυο χρόνια περίπου....απίστευτο πλαίσιο.Οι δυνατότητές του στην κατάβαση είναι φοβερές. Τα enduro hardtail τα έχω αγαπήσει γιατί λόγο της απουσίας ανάρτησης πίσω, αναγκάζεσαι, αν θες να πας γρήγορα, να δουλέψεις τα πόδια σου πολύ...και αυτό με ευχαριστεί 100% προσωπικά
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
To είχα για δυο χρόνια περίπου....απίστευτο πλαίσιο.Οι δυνατότητές του στην κατάβαση είναι φοβερές. Τα enduro hardtail τα έχω αγαπήσει γιατί λόγο της απουσίας ανάρτησης πίσω, αναγκάζεσαι, αν θες να πας γρήγορα, να δουλέψεις τα πόδια σου πολύ...και αυτό με ευχαριστεί 100% προσωπικά
Έτσι ακριβώς, μου αρέσει πολύ και με ευχαριστεί η μεγαλύτερη συμμετοχή που χρειάζεται από τον αναβάτη σε σχέση με σύγχρονο fs που τα περνάει όλα από πάνω.. Νομίζω πως θα με βοηθήσει να γίνω καλύτερος.

Αν ασχολείσαι ακόμα να κανονίσουμε βόλτα.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
kordix Κάνω ακόμα ΜΤΒ αλλά τώρα έχω "πέσει" σε ενα 29αρι XC, αλλά βόλτα φυσικά και να πάμε...
Βολταρουμε στα πέριξ της Καλοπούλας συχνά. Λόγω καραντίνας δεν πάμε ακόμα πιο μακριά.

Θα χαρώ να πιούμε ένα καφε (και να πεταλαρουμε παρέα επίσης).
 

Varonos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
BMW F 650 GS Dakar
Βολταρουμε στα πέριξ της Καλοπούλας συχνά. Λόγω καραντίνας δεν πάμε ακόμα πιο μακριά.

Θα χαρώ να πιούμε ένα καφε (και να πεταλαρουμε παρέα επίσης).
Και εγώ για κοντά εκεί πεταλάρω, εχω σκάψει καποια απο τα μονοπατια που βλέπεις εκει....θα χαρώ και εγώ πολύ να κανονισουμε. οταν ειναι να πας στείλε μου μυνημα
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Και εγώ για κοντά εκεί πεταλάρω, εχω σκάψει καποια απο τα μονοπατια που βλέπεις εκει....θα χαρώ και εγώ πολύ να κανονισουμε. οταν ειναι να πας στείλε μου μυνημα
Θα μιλήσουμε σύντομα...
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
"Kαμάριζα enduro mtb park".

Tα παιδιά της περιοχής έχουν φτιάξει πολύ ωραία ποδηλατικά μονοπάτια με άλματα, μπερμς, βραχοκηπους κτλ για όλα τα επίπεδα. Τις μέρες του Πάσχα το ευχαριστήθηκα δεόντως. Να είναι καλά τα λοκάλια.

:like::friendship:

 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Σημερα μετα απο πολυ πιεση στα φρενα εκανε για λιγο ενα περιοδικό θόρυβο όπως τρίβεται το τακακι στην δισκοπλακα.
Όταν κρύωναν σταματούσε... Να ανησυχήσω;

Μια φωτο και απο την βολτα σημερα:


Μας επιασε το βραδυ αλλα τα χρωματα ηταν τρομερά!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Σημερα μετα απο πολυ πιεση στα φρενα εκανε για λιγο ενα περιοδικό θόρυβο όπως τρίβεται το τακακι στην δισκοπλακα.
Όταν κρύωναν σταματούσε... Να ανησυχήσω;

Μια φωτο και απο την βολτα σημερα:


Μας επιασε το βραδυ αλλα τα χρωματα ηταν τρομερά!
Μάλλον έβρασαν οι δισκοπλακες μην ανησυχείς.

Δες μόνο μη τυχόν έχουν στραβωσει.



Ωραία χρώματα...
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ρε παιδιά τι χρησιμοποιείτε για να μπαλώσετε σαμπρέλα; Έχω επιχειρήσει τρεις φορές να κλείσω μια μικροσκοπική τρύπα, σαν το κεφάλι της καρφίτσας, και τρεις μέρες βρίσκω το λάστιχο πίτα! Ή έχουν παλιώσει αυτά που έχω ή κάτι κάνω πολύ λάθος
 
Top Bottom