Εαρινόν Πωγωνιακόν Έπος-the wet road story

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED

intruder

Μέλος
Περιοχή
Καζανη
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟς
Μοτό
SUZUKI GSX1250FA ''ADVENTURE''
ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩ για την παρεα κ τα μερη κ νιωθω τυχερος-ατυχος που δεν μουλιασα για ΑΚΟΜΑ μια φορα με τον μακη ,που οπου κ αν ειναι εχει κακο γεματο συννεφο που αδειαζει τα νερα(να ξερετε αυτος ειναι η αιτια)........πιστευω στο επομενο να γινουμε μουσκεμα απο λιακαδα...αααααα κ που στε πωγωνισιοι το κραταω μποσ'κο για αλλη φορα
 

makisaris

Μέλος
Περιοχή
kozani
Όνομα
makis
Μοτό
v strom 650
ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩ για την παρεα κ τα μερη κ νιωθω τυχερος-ατυχος που δεν μουλιασα για ΑΚΟΜΑ μια φορα με τον μακη ,που οπου κ αν ειναι εχει κακο γεματο συννεφο που αδειαζει τα νερα(να ξερετε αυτος ειναι η αιτια)........πιστευω στο επομενο να γινουμε μουσκεμα απο λιακαδα...αααααα κ που στε πωγωνισιοι το κραταω μποσ'κο για αλλη φορα
Εγω εγω!

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

n.l

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS '08
Να στα όλοι καλα να μας χαρίζετε τέτοιες περιπέτειες!
Πασχάλη ήθελα να στο πω απο κοντά αλλα επειδή τα γραπτά μένουν....τα μάτια μου έχουν γίνει μπορμπόλια από τα ταξιδιωτικά που εχω διαβάσει τόσο καιρό γενικά σε πολλαααα φόρα και φοράω αυτά,τα κοντινά ντε.Ε!!!ο τρόπος που γράφεις ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ(Σ).....ειναι το καλύτερο φάρμακο για τα μάτια μου...και στο λέει ένας (α)γνωστός σου.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Παναγιώτη και Τέλη, σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την ζεστή (κυριολεκτικά) φιλοξενία σας. Αλλά και ένα ευχαριστώ σε όλους σας γιαυτό το υπέροχο τριήμερο. Απίθανη μοτοπαρέα!!!! Φανταστικά μέρη της Ελλάδας!!! Απίστευτος βροχερός καιρός!!!........ΕΜΠΕΙΡΊΑ ΖΩΉΣ!!!!!!!!!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ο Χρήστος-Whiteyez-ζωγραφίζει φωτογραφίζοντας...:hailbig:
Και οι υπόλοιποι φωτογράφοι δεν πάνε πίσω πάντως...:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
λεμε εμεις για πρασιναδα-εκει πανω πρεπει να διαλεγετε το πρασινο για την παλετα χρωματων.
καταπληκτικες φωτο-δειχνουν και ποσο καλα:yew: περασαν οι συμμετεχοντες
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ο Χρήστος-Whiteyez-ζωγραφίζει φωτογραφίζοντας...:hailbig:
Και οι υπόλοιποι φωτογράφοι δεν πάνε πίσω πάντως...:friendship:
Θενο....λεω να την χαρισω σε κανεναν μερακλη!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
λεμε εμεις για πρασιναδα-εκει πανω πρεπει να διαλεγετε το πρασινο για την παλετα χρωματων.
καταπληκτικες φωτο-δειχνουν και ποσο καλα:yew: περασαν οι συμμετεχοντες
Εχει και το αντιτιμο η βροχη....σιγουρα!

p.s.
Εμαθα απο πρωτο χερι οτι εχετε στο Λεωνιδιο μια αυθεντικη Νοτια Παρεα, αυτην και τα ματια σας καρντασια!
 
Top Bottom