Εκτακτη Πουροντουραδα 13/3

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Μετα απο τις αποτυχημενες προπαθειες του αγαπητου xlgeorge και τις υπογειες τρικλοποδιες να μην παει την ασφαλταδα που ηθελε..ειπαμε να παμε για οσους ξεμειναν Αθηνα και εχουν ησυχη την συνειδηση τους με τα ανταποδωτικα ,να παμε την φανερη Πουροντουραδα , αφου την τσεκαραμε την καναμε πιο ευγενικη, στην Πεντελη , λιμνη Ραπεντωσας και λιμνη Μαραθωνα....
η βολτα θα περιλαμβανει μια μεγαλη εκπληξη σε συμετοχη παντα ,για να μην ζητησει κανεις κληρωτιδες με δωρα.
Ο xlGerorge θα σκασει μυτη με μηχανακι εκπληξη....που δεν θα ειναι TA ουτε καν ΗONDA...
Για αυτο συγκαλειται εκτακτη συνελευση του ADVRIDE και ειδικα των ΤΑ ...για να λυσουμε τη μυστηριωδη επιλογη του αγαπητου archipourodurou xl george που θα πυροδοτησει αναλογες συζητησεις...
Μην το κουραζω αυριο 9:00 https://goo.gl/maps/oDoFCL2ZPX22 εδω!

ΥΓ:Μην παρετε μαγιω ΔΕΝ θα μπουμε στην λιμνη!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Λιστα:
1.Vagelis64(ταχα μου πλοηγηση στα γκρεμια) την πληρωσα ακριβα την βολτα σε γυναικα και κορη
2.Moniker(αυτον τον χτυπαει η γυναικα παει δεν παει εντουραδα..)
3.kordix(δεν εχω στοιχεια...αλλα σιγα μην εχει βρει γυναικα με κατανοηση..)
4.El-Gato(Δεν ξερω πως καθαρισε..που ειχε ταξει στην γυναικα 3/μερο)
5.XlGeorge(ο εμπειρος...την αφησε στο νησι..2500 χλμ μακρυα:wacky:)
6.Christof40 (αν δεν εχει εμφανεις μελανιες απο την ηρεμη κουβεντα με την γυναικα οταν της το πει)
7.Padis(θα τον βρουμε στην Ραπεντωσα...εχει παει απο σημερα...τον εδιωξε η γυναικα οταν της το ειπε..χαχαχα)
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λιστα:
1.Vagelis64(ταχα μου πλοηγηση στα γκρεμια) την πληρωσα ακριβα την βολτα σε γυναικα και κορη
2.Moniker(αυτον τον χτυπαει η γυναικα παει δεν παει εντουραδα..)
3.kordix
4.El-Gato(Δεν ξερω πως καθαρισε..που ειχε ταξει στην γυναικα 3/μερο)
5.XlGeorge(ο εμπειρος...την αφησε στο νησι..2500 χλμ μακρυα:wacky:)
6.Christof40 (αν δεν εχει εμφανεις μελανιες απο την ηρεμη κουβεντα με την γυναικα οταν της το πει)
7.Padis(θα τον βρουμε στην Ραπεντωσα...εχει παει απο σημερα...τον εδιωξε η γυναικα οταν της το ειπε..χαχαχα)
Όμορφα θα είναι. ....
Κανονίστε φώτο. ....
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
gs δεν βλεπω και ανησυχω οτι παλι θα καθαρισω με το μονοκυλιδρο ορθιο ,παλι για τους προπελατους:thinking::pointu:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Μετα απο τις αποτυχημενες προπαθειες του αγαπητου xlgeorge και τις υπογειες τρικλοποδιες να μην παει την ασφαλταδα που ηθελε..ειπαμε να παμε για οσους ξεμειναν Αθηνα και εχουν ησυχη την συνειδηση τους με τα ανταποδωτικα ,να παμε την φανερη Πουροντουραδα , αφου την τσεκαραμε την καναμε πιο ευγενικη, στην Πεντελη , λιμνη Ραπεντωσας και λιμνη Μαραθωνα....
η βολτα θα περιλαμβανει μια μεγαλη εκπληξη σε συμετοχη παντα ,για να μην ζητησει κανεις κληρωτιδες με δωρα.
Ο xlGerorge θα σκασει μυτη με μηχανακι εκπληξη....που δεν θα ειναι TA ουτε καν ΗONDA...
Για αυτο συγκαλειται εκτακτη συνελευση του ADVRIDE και ειδικα των ΤΑ ...για να λυσουμε τη μυστηριωδη επιλογη του αγαπητου archipourodurou xl george που θα πυροδοτησει αναλογες συζητησεις...
Μην το κουραζω αυριο 9:00 https://goo.gl/maps/oDoFCL2ZPX22 εδω!

ΥΓ:Μην παρετε μαγιω ΔΕΝ θα μπουμε στην λιμνη!!!!
Αν και δεν έχω ενημερωθεί για την έκπληξη, νομίζω πως συμπερασματικά μπορώ να καταλάβω πως θα έρθει με Y_ _ _ _ A
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Λιστα:
1.Vagelis64(ταχα μου πλοηγηση στα γκρεμια) την πληρωσα ακριβα την βολτα σε γυναικα και κορη
2.Moniker(αυτον τον χτυπαει η γυναικα παει δεν παει εντουραδα..)
3.kordix
4.El-Gato(Δεν ξερω πως καθαρισε..που ειχε ταξει στην γυναικα 3/μερο)
5.XlGeorge(ο εμπειρος...την αφησε στο νησι..2500 χλμ μακρυα:wacky:)
6.Christof40 (αν δεν εχει εμφανεις μελανιες απο την ηρεμη κουβεντα με την γυναικα οταν της το πει)
7.Padis(θα τον βρουμε στην Ραπεντωσα...εχει παει απο σημερα...τον εδιωξε η γυναικα οταν της το ειπε..χαχαχα)
Αν και δεν έχω ενημερωθεί για την έκπληξη, νομίζω πως συμπερασματικά μπορώ να καταλάβω πως θα έρθει με Y_ _ _ _ A
Οh my GOD !!! :woot:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Αν και δεν έχω ενημερωθεί για την έκπληξη, νομίζω πως συμπερασματικά μπορώ να καταλάβω πως θα έρθει με Y_ _ _ _ A
Εσυ θα παρεις αιμα πισω ...ζεστο ....φρεσκο....ετοιμασου...
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Μέσα, εγω στη λίμνη δεν μπαίνω, έχω XR...
την βγαλαμε...μην πνιγει κανεις...θα ειναι ευγενικη βολτα:banghead:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Το φωτο-υλικο θα στο πουλησω ακριβα και ας εισαι αδερφος μονοκυλινδρος...
Μωρέ μη τα παρατήσω όλα και έρθω για να κρατήσω δικά μου ντοκουμέντα και όχι μόνον οπτικά αλλά και ηχητικά!
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
1.Vagelis64(ταχα μου πλοηγηση στα γκρεμια) την πληρωσα ακριβα την βολτα σε γυναικα και κορη
2.Moniker(αυτον τον χτυπαει η γυναικα παει δεν παει εντουραδα..)
3.kordix(δεν εχω στοιχεια...αλλα σιγα μην εχει βρει γυναικα με κατανοηση..)
4.El-Gato(Δεν ξερω πως καθαρισε..που ειχε ταξει στην γυναικα 3/μερο)
5.XlGeorge(ο εμπειρος...την αφησε στο νησι..2500 χλμ μακρυα:wacky:)
6.Christof40 (αν δεν εχει εμφανεις μελανιες απο την ηρεμη κουβεντα με την γυναικα οταν της το πει)
7.Padis(θα τον βρουμε στην Ραπεντωσα...εχει παει απο σημερα...τον εδιωξε η γυναικα οταν της το ειπε..χαχαχα)
8.spyg
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Μωρέ μη τα παρατήσω όλα και έρθω για να κρατήσω δικά μου ντοκουμέντα και όχι μόνον οπτικά αλλά και ηχητικά!
To βλεπω να κανουμε το βουνο πουτ@ν@ παλι...
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Λιστα:
1.Vagelis64(ταχα μου πλοηγηση στα γκρεμια) την πληρωσα ακριβα την βολτα σε γυναικα και κορη
2.Moniker(αυτον τον χτυπαει η γυναικα παει δεν παει εντουραδα..)
3.kordix(δεν εχω στοιχεια...αλλα σιγα μην εχει βρει γυναικα με κατανοηση..)
4.El-Gato(Δεν ξερω πως καθαρισε..που ειχε ταξει στην γυναικα 3/μερο)
5.XlGeorge(ο εμπειρος...την αφησε στο νησι..2500 χλμ μακρυα:wacky:)
6.Christof40 (αν δεν εχει εμφανεις μελανιες απο την ηρεμη κουβεντα με την γυναικα οταν της το πει)
7.Padis(θα τον βρουμε στην Ραπεντωσα...εχει παει απο σημερα...τον εδιωξε η γυναικα οταν της το ειπε..χαχαχα)

Ψιτ κύριος εμένα δεν λέει τίποτα. Κάτσε όμως να τελειώσω το σίδερο, μπας και προλάβω να ετοιμάσω το μηχανάκι :yew:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ψιτ κύριος εμένα δεν λέει τίποτα. Κάτσε όμως να τελειώσω το σίδερο, μπας και προλάβω να ετοιμάσω το μηχανάκι :yew:
ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΠΑΡΚΗ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΦΥΛΑΞΟΥΥΥ :pointu::pointu:
 

DONKEYNATOR

Μέλος
Περιοχή
ELLINIKO
Όνομα
IOANNIS
Μοτό
HONDA NX650X DOMINATOR
1.Vagelis64(ταχα μου πλοηγηση στα γκρεμια) την πληρωσα ακριβα την βολτα σε γυναικα και κορη
2.Moniker(αυτον τον χτυπαει η γυναικα παει δεν παει εντουραδα..)
3.kordix(δεν εχω στοιχεια...αλλα σιγα μην εχει βρει γυναικα με κατανοηση..)
4.El-Gato(Δεν ξερω πως καθαρισε..που ειχε ταξει στην γυναικα 3/μερο)
5.XlGeorge(ο εμπειρος...την αφησε στο νησι..2500 χλμ μακρυα:wacky:)
6.Christof40 (αν δεν εχει εμφανεις μελανιες απο την ηρεμη κουβεντα με την γυναικα οταν της το πει)
7.Padis(θα τον βρουμε στην Ραπεντωσα...εχει παει απο σημερα...τον εδιωξε η γυναικα οταν της το ειπε..χαχαχα)
8.spyg
9. DONKEYNATOR
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Συνεχίζονται με πυρετώδη ρυθμό (σε άλλο πόστ) οι προετοιμασίες του όπλου που θα καβαλάει αύριο ο Πρόεδρας.....
Το νού σας όσοι θα είστε απο πίσω....:D
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Συνεχίζονται με πυρετώδη ρυθμό (σε άλλο πόστ) οι προετοιμασίες του όπλου που θα καβαλάει αύριο ο Πρόεδρας.....
Το νού σας όσοι θα είστε απο πίσω....:D
Σιγα το οπλο θαναση νεροπιστολο θελεις να πεις....αλλα τελος παντων...ελπιζω να μην χαλασει...:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao: για το καλο ολων μας:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Σιγα το οπλο θαναση νεροπιστολο θελεις να πεις....αλλα τελος παντων...ελπιζω να μην χαλασει...:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao: για το καλο ολων μας:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
Θέλω να τον δω αύριο Βαγγέλη πως θα κάνει όταν θα ψάχνει να βρεί τον δεύτερο κύλινδρο...:roflmao::roflmao::roflmao:
 
Top Bottom