Εκτακτη Πουροντουραδα 13/3

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Μετα απο τις αποτυχημενες προπαθειες του αγαπητου xlgeorge και τις υπογειες τρικλοποδιες να μην παει την ασφαλταδα που ηθελε..ειπαμε να παμε για οσους ξεμειναν Αθηνα και εχουν ησυχη την συνειδηση τους με τα ανταποδωτικα ,να παμε την φανερη Πουροντουραδα , αφου την τσεκαραμε την καναμε πιο ευγενικη, στην Πεντελη , λιμνη Ραπεντωσας και λιμνη Μαραθωνα....
η βολτα θα περιλαμβανει μια μεγαλη εκπληξη σε συμετοχη παντα ,για να μην ζητησει κανεις κληρωτιδες με δωρα.
Ο xlGerorge θα σκασει μυτη με μηχανακι εκπληξη....που δεν θα ειναι TA ουτε καν ΗONDA...
Για αυτο συγκαλειται εκτακτη συνελευση του ADVRIDE και ειδικα των ΤΑ ...για να λυσουμε τη μυστηριωδη επιλογη του αγαπητου archipourodurou xl george που θα πυροδοτησει αναλογες συζητησεις...
Μην το κουραζω αυριο 9:00 https://goo.gl/maps/oDoFCL2ZPX22 εδω!

ΥΓ:Μην παρετε μαγιω ΔΕΝ θα μπουμε στην λιμνη!!!!
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Θέλω να τον δω αύριο Βαγγέλη πως θα κάνει όταν θα ψάχνει να βρεί τον δεύτερο κύλινδρο...:roflmao::roflmao::roflmao:
Ολα τα μονοκυλινδρα νομιζει οτι χτυπανε...επιδη κανουν αντρικιο θορυβο..:pointu:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
ΜΕΣΑ κι εγώ.:ok:..ΤΑ βλέπω...και βάζω τα "ρέστα" μου ,ότι έχω κ δεν έχω δηλαδίς.(σε 2τροχα) ;)


Μωρέ μη τα παρατήσω όλα και έρθω για να κρατήσω δικά μου ντοκουμέντα και όχι μόνον οπτικά αλλά και ηχητικά!
ΣΤΦ ...έλα ρε φίλε...θα είστε "αδελφές ψυχές" με τον ΧΛΓιώργη. :yew:






ΥΓ.1: Το ανταποδωτικό 3ήμερο αναβλήθηκε ,λόγω (ελαφριάς)ασθένειας της δικαιούχου Κυρίας Μάρως. :hungover:

ΥΓ.2: Φέρτε ΤΑ αύριο...θέλω να δω πολλά ΤΑ αύριο. :x3:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ολα τα μονοκυλινδρα νομιζει οτι χτυπανε...επιδη κανουν αντρικιο θορυβο..:pointu:
Όλη η παρέα θα γράφει-μετράει χιλιόμετρα και ο Πρόεδρος πιστονιές...:pointu:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ΜΕΣΑ κι εγώ.:ok:..ΤΑ βλέπω...και βάζω τα "ρέστα" μου ,ότι έχω κ δεν έχω δηλαδίς.(σε 2τροχα) ;)



ΣΤΦ ...έλα ρε φίλε...θα είστε "αδελφές ψυχές" με τον ΧΛΓιώργη. :yew:






ΥΓ.1: Το ανταποδωτικό 3ήμερο αναβλήθηκε ,λόγω (ελαφριάς)ασθένειας της δικαιούχου Κυρίας Μάρως. :hungover:

ΥΓ.2: Φέρτε ΤΑ αύριο...θέλω να δω πολλά ΤΑ αύριο. :x3:
Καλά κάνεις και δίνεις μονοκυλινδρα. .......αυριο ξημερώνει άλλη μερα:D
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Φερτα τα να τα πατησω ρε, με το θηριωδες μονοκυλιδρο! :punch: :D
Τι του δωσατε του προεδρου ρε...? Ρε konkost ελεος...μονο στις εντουραδες δεν ειπαμε να του τα δινεις..? Οχι πριν...
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Όλη η παρέα θα γράφει-μετράει χιλιόμετρα και ο Πρόεδρος πιστονιές...:pointu:
Χαχαχα μια, δυο, τρεις, τεσσερεις..φτανουμε ρεεεε?:pointu::pointu::pointu:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Φερτα τα να τα πατησω ρε, με το θηριωδες μονοκυλιδρο! :punch: :D
Πω,πω,πω,δηλώσεις....
Τι του δώσατε ρε του Ζώρζ...
Απο τώρα τον ντοπάρατε....;;;:D
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Πω,πω,πω,δηλώσεις....
Τι του δώσατε ρε του Ζώρζ...
Απο τώρα τον ντοπάρατε....;;;:D
Πηρα ενα απ'τα χαπια που παιρνει ο Κονκωστ πριν τσι πουροντουραδες :wacky: Τα κραταγε κρυφα αλλα τουπεσε ενα κουτακι οπως πηγε να το βολεψει μη βραχει πριν κανει το υποβρυχιο με το ΤΑ στη λιμνη του Μαραθωνα :eek: Τα δοκιμασε πρωτος ο Βαγγελης64 και τουρθε να πηδηξει απο τον τριτο οροφο που μενει, σε κανει invincible λεμεναι.. :cool: Πηρα κι'εγω ενα και ..θελω δικυλινδρα παντος ειδους να τα πατησω!! :rage: :punch:
 

christof40

Μέλος
Όνομα
χριστοφορος
Μοτό
cbr r1 gsxr το γνωστο ninja
Πηρα ενα απ'τα χαπια που παιρνει ο Κονκωστ πριν τσι πουροντουραδες :wacky: Τα κραταγε κρυφα αλλα τουπεσε ενα κουτακι οπως πηγε να το βολεψει μη βραχει πριν κανει το υποβρυχιο με το ΤΑ στη λιμνη του Μαραθωνα :eek: Τα δοκιμασε πρωτος ο Βαγγελης64 και τουρθε να πηδηξει απο τον τριτο οροφο που μενει, σε κανει invincible λεμεναι.. :cool: Πηρα κι'εγω ενα και ..θελω δικυλινδρα παντος ειδους να τα πατησω!! :rage: :punch:
τι να τα κανεις τα χαπια εσυ?
αφου μικρος επεσες στο καζανι με το μαγικο φιλτρο:laugh:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Κάπως έτσι θα οδηγάει ο Xl-George στο τέλος της αυριανής μέρας...

 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
υπαρχει κανενα πλανο με την ωρα επιστροφης κατα προσεγγιση? να δω μπας και ερθω κ εγω...
Kοντά και εδώ γύρω θα'μαστε Μητσάρα.
Οτι ώρα θέλουμε το κόβουμε ,κι όποια στιγμή θέλει ο καθείς ,βγαίνει άσφαλτο και πάει σπίτι του.
Μεσημεράκι υπολογίζω να μας "σχολάει" η βροχή εξάλλου
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
οκ.θα ρθω κ εγω.
αν μπορει καποιος να βαλει το σημειο συγκεντρωσης στο χαρτη γιατι το βγαζει απο street view μονο και δεν καταλαβαινω.
η κατι δεν κανω καλα εγω τεσπα
 
Top Bottom