Ελάτη 21-22 Οκτωβρίου 2023

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Θα το μετανιώσω λες ? :)
Ε Ε??
Τι να σου πω φιλαράκι δεν ξέρω, αναλόγως τις ανάγκες και τα γούστα σου. Εγώ πέρα από την κ@υλα πλέον για ένα χρονικό διάστημα δε θα μπορούσα να τη χρησιμοποιήσω οπως ήθελα, πιο πολύ για συναισθηματικούς λόγους την έδωσα, αυτός είναι και ο λόγος που δεν έχω πάρει άλλη μηχανή ακόμα. Πήρα βέβαια ένα σκούτερ, πρώτη φορά στη ζωή μου και έχω πάθει ένα μικρό σοκ στο ποσό με έχει βολεψει στην καθημερινότητά μου.

Πάντως για να είμαι ειλικρινής το ΧR του Κώστα που οδήγησα μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις, νομίζω καλύτερες συγκριτικά με το 1290 στην ασφάλτινη χρήση που έκανα μέχρι τότε οπότε αυτο το μοντέλο θα ήταν το επομενό μου μηχανάκι.

Δε χάνεις τίποτα να το δοκιμάσεις Θανάση.
Και μη μου πεις για τον 21 μπροστά η το χώμα γιατί τη διεκπαιρεωση του χωματόδρομου που θα κάνεις με το 1290, θα την κάνεις και με το XR. Αν είσαι τύπος που θα βάλεις το 1290 σε τεχνικό χώμα τότε πάω πάσο.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Τι να σου πω φιλαράκι δεν ξέρω, αναλόγως τις ανάγκες και τα γούστα σου. Εγώ πέρα από την κ@υλα πλέον για ένα χρονικό διάστημα δε θα μπορούσα να τη χρησιμοποιήσω οπως ήθελα, πιο πολύ για συναισθηματικούς λόγους την έδωσα, αυτός είναι και ο λόγος που δεν έχω πάρει άλλη μηχανή ακόμα. Πήρα βέβαια ένα σκούτερ, πρώτη φορά στη ζωή μου και έχω πάθει ένα μικρό σοκ στο ποσό με έχει βολεψει στην καθημερινότητά μου.

Πάντως για να είμαι ειλικρινής το ΧR του Κώστα που οδήγησα μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις, νομίζω καλύτερες συγκριτικά με το 1290 στην ασφάλτινη χρήση που έκανα μέχρι τότε οπότε αυτο το μοντέλο θα ήταν το επομενό μου μηχανάκι.

Δε χάνεις τίποτα να το δοκιμάσεις Θανάση.
Και μη μου πεις για τον 21 μπροστά η το χώμα γιατί τη διεκπαιρεωση του χωματόδρομου που θα κάνεις με το 1290, θα την κάνεις και με το XR. Αν είσαι τύπος που θα βάλεις το 1290 σε τεχνικό χώμα τότε πάω πάσο.
Πορτοκαλί καρδιά και ροζ πέδιλα!!!
Κοίτα που γέροντας προσπαθεί να κάνει κύμα!!!
Μόνο εγώ κρατάω την αυστριακή σημαία (μεγάλος άνθρωπος)
Συνεχίστε για την εκδρομή :)
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
. Πήρα βέβαια ένα σκούτερ, πρώτη φορά στη ζωή μου και έχω πάθει ένα μικρό σοκ στο ποσό με έχει βολεψει στην καθημερινότητά μου.
Πωωωωωωςςςς?
Και σου μιλάμε ακόμα?
Οποίος ξεπεσμός, οποία κατάντια, οποία εντροπία, οποίος αίσχος, οποίο όνειδος, οποίος αποτροπιασμός
Καπετανιος ανθρωπας
 

Katsadonis

Κατσαπλιάς
Περιοχή
Ναύπλιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Pegaso Strada
Παιδάκια μ επειδή εγώ μετακόμισα χθες, Ναύπλιο -> Αθήνα, και γίνεται της σφαγή εδώ πέρα, δε θα μπορέσω να έρθω. Έχω πάρει τηλ πάρω κ έχω αποδεσμεύσει το δωμάτιο. Αν το χρειαστεί κάποιος
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Εμείς λέγαμε να έρθουμε αλλά επειδή το άλλο Σ.Κ πέφτει 28η τελικά θα πάμε για ελιές.
Ελάτε ρε σεις και θα πω του ανθρώπου στο τσιπουραδικο να βάλει ελιές για μεζέ... :secret:
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Θα ανεβει κανεις σαββατο απογευμα απο Αθηνα?Για παρεα...
Δύσκολο δύσκολο, πάρα πολύ δύσκολο, έως αδύνατον.

Δεν υπάρχουν καν συμμετέχοντες ούτε δια πρωινήν εκκίνησην.

Με διακτινισμό θα βρεθούμε όλοι στη ζώνη αποκλεισμού του Κοζιακα

Καλό μας ταξίδι λοιπόν και να ενθυμείστε, η βόλτα είναι πάντα καλή, συμβάλει εις την καταστολήν του άγχους και την ανάτασην της ψυχής.
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλό δρόμο και καλή αντάμωση σε όλους...! :friendship:
 

BlackArrow

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι Αττικής
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Honda Africa CRF1000 DCT ( Η πρώην )
KTM 1190 Adventure
Καλησπέρα και καλό δρόμο σε όλους.
Εγώ μιας και είμαι στη κοντά στη Λαμία θα σας βρω κατευθείαν πάνω.
Υπολογίζω 11μιση το αργότερο να είμαι ήδη Ελατη.
Το μόνο αρνητικό , λόγω οικογενειακών βαρών και υποχρεώσεων ( είχα να κάνω τη μεταφορική στα πεθερικά) , είναι ότι θα είμαι με αυτοκίνητο.

Αλλά για οποιαδήποτε ασφάλτινη βόλτα εννοείται ακολουθώ σαν όχημα υποστήριξης και βιντεοσκόπησης.
 
Τελευταία επεξεργασία:

takis652

Μέλος
Περιοχή
Κερατσινι
Όνομα
Τακης
Μοτό
aprilia pegaso 650ie
Δύσκολο δύσκολο, πάρα πολύ δύσκολο, έως αδύνατον.

Δεν υπάρχουν καν συμμετέχοντες ούτε δια πρωινήν εκκίνησην.

Με διακτινισμό θα βρεθούμε όλοι στη ζώνη αποκλεισμού του Κοζιακα

Καλό μας ταξίδι λοιπόν και να ενθυμείστε, η βόλτα είναι πάντα καλή, συμβάλει εις την καταστολήν του άγχους και την ανάτασην της ψυχής.
Εγώ αύριο πρωί ξεκινάω από παλιά!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν υπάρχουν καν συμμετέχοντες ούτε δια πρωινήν εκκίνησην.
Κάτι ψήνεται, με ποίο μηχανάκι δεν ξέρω ακόμα, είμαι νόμισμα ανάμεσα στο βάσανο #1 και τυραννία #2

Και την οδική speedial
 
Top Bottom