Ελλαδισταν Γεια Χαρα Νταν...

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Γαμω τα υπουργεια μου ρε φιλε!! Ειμαι σιγουρος οτι δεν ξερουν τι ειναι αυτο το χαρτι και γιατι το ζητουν.. Οχι δεν ρωτησα αφου δεν εχει φυγει το εγγραφο απο την δικαιοδοσια της ΕΛΠΑ. Οπως εγραψα δεν το εκδιδουν προσωρινα λογο μετακομησης. Αυτο ο καθενας απο εμας μπορει να το ερμηνευσει οπως θελει..;)
Μη μου λες τετοια,με αγχωσες ηδη :eek:.Σε 4 μηνες που θα παω να το βγαλω θα εχουν μετακομισει??:banghead:
 

Nordic

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200R, 2012
Νικολα πλεον μονο απο τα κεντρικα τα οποια οπως εγραψα δεν το εκδιδουν ουτε και απο εκει. Μου ειπαν για το κιοσκι στο περιστερι αφου τους ειπα που μενω αλλα μονο για την εκδοση του διεθνες..
Πάνο δές εδω http://www.carseurope.net/ πιστεύω θα κάνεις δουλειά αν και με την ADAC όπως λεει ο Δημήτρης μάλλον μπορείς. ;)
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
αν στην αθηνα εχουν μετακομιση δεν ρωτας στην σαλονικη μηπως μπορεις εκει? ομως θα χουν αραγε παραρτημα?


δυστηχως πλεον θα ειμαστε εκγλωβισμενοι στον ιδιο μας τον τοπο...
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλό καλοκαίρι Πάνο!!
Να περάσεις σούπερ και να γεμίσεις εμπειρίες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Και δεν ανοιξε θεμα?
Θα τον επιπληξω στην επιστροφη:D

Καλο δρομο Πανο!
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
απο περιεργεια ειχα ρωτησει πιο παλια στην Sri Lanka οταν βρισκομουν γιατι χρειαζεται αυτο το εγγραφο.Τουλαχιστον για τις χωρες εκει της περιοχης εχει να κανει με την πωληση της μηχανης αν προκυψει κατι τετοιο και τους φορους που απορρεουν απο την πραξη αυτη.Ετσι μου το εξηγησε ο τελωνιακος υπαλληλος εκει στην Σρι Λανκα.Σε ιδια ερωτηση μου στα UAE ο αγελαστος ,τεμπελης ,υπεροπτης και αναγωγος τελωνιακος-οσοι εχουν παει το εχουν ζησει- δεν μου απαντησε.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ρε είστε γρήγοροι λέμε.. Να είστε καλά φιλαράκια. θα ανοίξω καινούριο θέμα, η τα λέμε στο υπάρχον..
Αστα αυτα.
Στη βαλιτσα χωραμε? :rolleyes:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Πάνο καλό σου ταξίδι και κράτησε επαφή να παίρνουμε μάτι τπτ!!!
 
Top Bottom