Εντουραδα Κυριακη 20-3

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Καλησπερα παιδες...Ψηνεται κανεις για αυριανη εντουροβολτα;Εχει κανονιστει τιποτα;

Εγώ θα βολτάρω από ΚΡΥΟΝΕΡΙ-ΑΥΛΩΝΑ-ΔΕΡΒΕΝΟΧΩΡΙΑ... καμιά κατοσταριά χλμ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Εγώ θα βολτάρω από ΚΡΥΟΝΕΡΙ-ΑΥΛΩΝΑ-ΔΕΡΒΕΝΟΧΩΡΙΑ... καμιά κατοσταριά χλμ.
Στις 09.00' θα είμαι στο "χωριάτικο" (πρώην goody's) στη διασταύρωση του Αγ. Στεφάνου γιά πρωινό καφεδάκι.
Αναχώρηση 09.30'.
Η πρόσκληση είναι ανοικτή για όποιον θέλει, και οι ρυθμοί χαλαροί.
Τα λέμε το πρωί...
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Στις 09.00' θα είμαι στο "χωριάτικο" (πρώην goody's) στη διασταύρωση του Αγ. Στεφάνου γιά πρωινό καφεδάκι.
Αναχώρηση 09.30'.
Η πρόσκληση είναι ανοικτή για όποιον θέλει, και οι ρυθμοί χαλαροί.
Τα λέμε το πρωί...
Σπυρο καλησπερα!Λογικα θα ερθω και εγω να σε βρω το πρωι απλα θα ειμαι εκει 09:30...
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Λιγο σεβασμος σε μας που δουλευουμε δεν βλαπτει...:roflmao::roflmao::roflmao: να περασετε καλα συντροχοι και για μας...εννοειται οτι πρεπει να βγαλέτε πολλες φωτο...:friendship:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Κρίμα που το είδα τώρα....
Θα πάω Κρυονέρι-Βασιλικά-Κατσιμίδι αλλά θα πάω με το ποδήλατο !!!
Φορα χοντρο καλσον μην κρυωσεις...:friend:
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Πολλά μηχανάκια στο βουνό σήμερα... Κανέναν γνωστό δεν αναγνώρισα, αλλά η χαζομάρα μερικών (να μην χρησιμοποιήσω άλλη λέξη) σπάει κόκαλα...
Που πας ρε φίλε με την γουρούνα κομμάτια σε κλειστή στροφή ? Πιστεύεις πως ο δρόμος σου ανήκει ?
Από τύχη δεν είχαμε ατύχημα....
 

christof40

Μέλος
Όνομα
χριστοφορος
Μοτό
cbr r1 gsxr το γνωστο ninja
Πολλά μηχανάκια στο βουνό σήμερα... Κανέναν γνωστό δεν αναγνώρισα, αλλά η χαζομάρα μερικών (να μην χρησιμοποιήσω άλλη λέξη) σπάει κόκαλα...
Που πας ρε φίλε με την γουρούνα κομμάτια σε κλειστή στροφή ? Πιστεύεις πως ο δρόμος σου ανήκει ?
Από τύχη δεν είχαμε ατύχημα....
ευτυχως που δεν τρακαρε μαζι σου η γουρουνα....σαν να επεφτε πανω σε νταλικα θα ταν:p:laugh:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
ευτυχως που δεν τρακαρε μαζι σου η γουρουνα....σαν να επεφτε πανω σε νταλικα θα ταν:p:laugh:
:roflmao::roflmao: αμα εxεις εμπνευση ρε χριστοφορε....λες κανα καλο:roflmao: προσπαθω να σκεφτω το σκηνικο χαχα ... λεκες στο μπουφαν του padis...splats..:hungover:
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Οντως!Η Κυριακη ειναι απο τις μερες που αποφευγω να βγω στο βουνο γιατι γινεται χαμος απο κοσμο!Ευτυχως εμεις δεν ειχαμε καποιο απροοπτο!Η παρεα ηταν τελεια οπως επισης και η βολτα!Ξεκινησαμε απο Καπανδριτι βγήκαμε Αυλωνα διασχυσαμε ολη την πισω πλευρα της Παρνηθας εως τα Δερβενοχωρια και ξαναγυρισαμε Αυλωνα.Αρκετα χλμ με κροκαλα και λασπη!Αναμενονται οι φωτο!
Υ.γ.Κωστα στειλε με πμ το κινητο σου!
 
Top Bottom