Εντουραδα Κυριακη 20-3

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Πολλά μηχανάκια στο βουνό σήμερα... Κανέναν γνωστό δεν αναγνώρισα, αλλά η χαζομάρα μερικών (να μην χρησιμοποιήσω άλλη λέξη) σπάει κόκαλα...
Που πας ρε φίλε με την γουρούνα κομμάτια σε κλειστή στροφή ? Πιστεύεις πως ο δρόμος σου ανήκει ?
Από τύχη δεν είχαμε ατύχημα....
Ρε φιλε Κυριακη στην Βαρυμπομπη με τετοιο καιρο?...πανεπιστημιου μεσημερι Παρασκευης...
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ωραία μέρα σήμερα, ωραία η παρεούλα μας, εγώ γύρισα με κάπου 170km σπίτι μαζί με τα ασφάλτινα οπότε χορτάτος! Ανοιχτά κομματάκια κάναμε, χαλαρωτικά και εκδρομικά και όμορφα..











 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Μπραβο ρε παιδες..που πηγατε τελικα? Παρνηθα που λεγατε? Μαζεψατε χιλιομετρακια:friendship:
@XLGeorge ...ξερεις οτι ο konkost ειναι πισω απ'ολα... Στην επομενη λοιπον εντουραδα, θα παμε στον Εθνικο κηπο στο συνταγμα...:pointu::pointu:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπραβο ρε παιδες..που πηγατε τελικα? Παρνηθα που λεγατε? Μαζεψατε χιλιομετρακια:friendship:
@XLGeorge ...ξερεις οτι ο konkost ειναι πισω απ'ολα... Στην επομενη λοιπον εντουραδα, θα παμε στον Εθνικο κηπο στο συνταγμα...:pointu::pointu:
Μια που τον αναφέρατε. ....είναι μικρός ο κόσμος τελικα :D
Τον πετύχαμε κάπου στην Εύβοια να κάνει enduro με κάτι σουβλακια :p



advφον!!
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Μια που τον αναφέρατε. ....είναι μικρός ο κόσμος τελικα :D
Τον πετύχαμε κάπου στην Εύβοια να κάνει enduro με κάτι σουβλακια :p



advφον!!
Κανει κρυφες προπονησεις...πραγματικα μικρος ειναι ο κοσμος...τελικα..
Τι γραναζωμα (ανω γναθος 17- κατω γναθος 35?) εχει στο στομα ρε ο κονκοστ? Ποσα σουβλακια ειχε μπροστα του? Δωσε στοιχεια..
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
θα ερχομουνα κ εγω ρε γμτ αλλα διαβασα εντουραδα και σας φανταστικα (εσφαλμενα) να ανεβαινετε τιποτα ρεματιες αναποδα και λεω αστο για την επομενη..
ωραια περασατε!
παντα τετοια..
τα λεμε στην επομενη!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ναι η περιγραφή εντουράδα ήταν τελείως άστοχη!! Και ήθελα να το αναφέρω απο όταν διάβασα το θέμα αλλά το προσπέρασα!

Θα ήταν αδύνατο εξάλλου να γίνει εντουράδα καθώς στην παρέα ήταν και το 650GS και μάλιστα με λάστιχα 50-50 συνεπώς δεν υπήρχαν πολλά περιθώρια για τρέλες!
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
θα ερχομουνα κ εγω ρε γμτ αλλα διαβασα εντουραδα και σας φανταστικα (εσφαλμενα) να ανεβαινετε τιποτα ρεματιες αναποδα και λεω αστο για την επομενη..
ωραια περασατε!
παντα τετοια..
τα λεμε στην επομενη!
Δικο μου το λαθος Δημητρη...
Την επομενη φορα που θα ανοιξω θεμα θα γραψω "χωματινη διελευση" και οχι εντουραδα...;):p:D
Αν και η διαδρομη ηταν του trail ride και ο Κωστας την εβγαλε αξιοπρεπεστατα!
 

spiderbob

Μέλος
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Xlr 250 baja XR 650 dallara xr250r (hawk46) tiger 1050..........
Δικο μου το λαθος Δημητρη...
Την επομενη φορα που θα ανοιξω θεμα θα γραψω "χωματινη διελευση" και οχι εντουραδα...;):p:D
Αν και η διαδρομη ηταν του trail ride και ο Κωστας την εβγαλε αξιοπρεπεστατα!
Φιλαρακι αλλη φορα αυτα να τα γραφεις νωριτερα λογω ηλικιας παω μονο βουτυρου travel enduro με το Baja μου
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Κανει κρυφες προπονησεις...πραγματικα μικρος ειναι ο κοσμος...τελικα..
Τι γραναζωμα (ανω γναθος 17- κατω γναθος 35?) εχει στο στομα ρε ο κονκοστ? Ποσα σουβλακια ειχε μπροστα του? Δωσε στοιχεια..
Αστα ρε Βαγγο Οτι γραναζι (μασελα) και να φορεσω ο gsmaniac θα με περναει -και απο την εξωτερικη μαλιστα!:( Δυο μπουκιες τα 'κανε τα σουβλακια του οταν εγω παλευα ακομα με το πρωτο :eek: Ειναι πολυ γΛηγορος λεμεεεε!:hungry:
:roflmao:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αστα ρε Βαγγο Οτι γραναζι (μασελα) και να φορεσω ο gsmaniac θα με περναει -και απο την εξωτερικη μαλιστα!:( Δυο μπουκιες τα 'κανε τα σουβλακια του οταν εγω παλευα ακομα με το πρωτο :eek: Ειναι πολυ γΛηγορος λεμεεεε!:hungry:
:roflmao:
Δυσκολο το βουνο...θελει καυσιμο:p
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Μια που τον αναφέρατε. ....είναι μικρός ο κόσμος τελικα :D
Τον πετύχαμε κάπου στην Εύβοια να κάνει enduro με κάτι σουβλακια :p



advφον!!
Μαστα...μια ζωή μοναχοφαγάς...φεύγει-πάει-τρώγει-μιλιά δε βγάζει για παρέα....μας βαρέθηκε ... :friend:
 
Top Bottom